MLB با مناظر در 60-بازی فصل نمی ساخت شمارنده-ارائه به MLBPA اتحادیه می گوید

ققنوس — لیگ اصلی بیس بال روابط با اتحادیه 70-بازی پیشنهاد که در سمت چپ دو طرف نزدیک به 300 میلیون دلار از هم جدا مطلع لیگ, بازیکنان, انجمن در روز جمعه که آنها را یک ضد پیشنهاد.

“MLB است به اطلاع انجمن که آن را نمی خواهد پاسخ به آخرین پیشنهاد و نمی خواهد بازی بیش از 60 بازی ها” رئیس اتحادیه تونی کلارک در بیانیه ای گفت. “ما هیئت اجرایی تشکیل خواهد شد در آینده نزدیک برای تعیین گام های بعدی. از همه بازیکنان متعهد به بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

اتحادیه هیئت اجرایی است که انتظار می رود برای دیدار این هفته و تصمیم بگیرید که آیا آنها را قبول MLB آخرین پیشنهاد 60 بازی ها پایین تر درخواست خود را و یا به سادگی راه رفتن به دور و جرات MLB کمیسر راب مانفرد به دستور یک فصل است.

اگر مانفرد پیاده سازی یک فصل می کند که می تواند بازیکنان پر طرفدار راتا پرداخت او حق دارد که برای تعیین طول برنامه.

یک مقام عالی رتبه گفت که ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی است که او معتقد است که مانفرد هنوز حکم 60-بازی برنامه و نه به عنوان چند به عنوان 48 بازی در حالی که مانفرد هنوز هم نگه می دارد امید برای حل و فصل.

“ما در همان محل” مانفرد گفت: پنج شنبه. “ما می خواهیم برای رسیدن به یک توافق…. ما در حال انجام همه چیز لازم برای پیدا کردن یک راه برای بازی امیدوارم با توافق.”

چند صاحبان گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی است که آنها مایل به تکان دادن گذشته 60 بازی که حداقل تضمین های بازیکنان $1.51 میلیارد, اما می تواند پیش بینی یک سناریو که در آن یک توافق می تواند رسیده 62-برنامه بازی.

“این نیاز به بیش از” مانفرد گفت. “تا زمانی که من صحبت می کنند با صاحبان من نمی توانم به شما مهلت شرکت.”

MLB 2020: MLB با توجه به روابط برای سال 2020 فصل به عنوان بخشی از اصلاح فوق العاده نوبت طرح

‘به طور کامل در خود خدمت منافع’: برخی فکر می کنند اسکات بوروس است مخرب MLB را 2020 مذاکرات است. او می گوید در غیر این صورت.

در اتحادیه آخرین پیشنهاد آنها به دنبال یک 70-بازی فصل 50 میلیون دلار در postseason درآمد و 33 میلیون دلار به بخشیده شود به عنوان بخشی از $170 میلیون نفر در صف مقابل پولی که پرداخت می شد قبل از مارس 24. این اتحادیه همچنین توافق به دنبال شکایت اجازه می دهد برای گسترش postseason در این سال و در سال 2021 اجازه MLB به تبلیغات بر روی لباس خود را و اجازه $50 میلیون به انتقال از وجوه مشترک به کمیساریای اختیاری صندوق.

اگر به توافق وجود دارد و دو طرف توافق کردند به بحث در مورد امکان داشتن طولانی اضافی-زمین باز یافته پایان بازی در یک کراوات. آنها همچنین اتخاذ جزئی-لیگ حکومت در سال 2020 که هر زمین باز یافته بعد از نهم در طول فصل به طور منظم شروع خواهد شد با یک دونده در پایه دوم.

در عین حال اگر هیچ توافق و مانفرد به سادگی تحمیل یک فصل تمام قوانین باقی می ماند همان, همراه با 10-تیم postseason.

دنبال Nightengale در توییتر: @Bnightengale

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de