MLB تیم نمی تواند اعلام اسامی بازیکنان که coronavirus

MLB و بازیکنان ارتباط توافق کردند که بخش عمده آزمون نتایج جستجو برای COVID-19 منتشر خواهد شد اما تیم نمی تواند اعلام کند فردی بازیکنان که تست مثبت از این پست یاد کرده است.

تمام 30 باشگاه انجام شد مصرف تست های چهار شنبه و پنج شنبه قبل از اکثر باز بهار آموزش 2.0 در روز جمعه. از آن خواهد شد برای اولین بار توده مجموعه نه تنها بازیکنان بلکه برای همه کسانی که MLB تعیین به عنوان Tier 1 (همچنین در زمینه پرسنل از جمله مربیان و مدیران و پرسنل پزشکی که در تعامل روزانه با بازیکنان) و درجه 2 (دیگران ضروری پرسنل از جمله انتخاب front-office اعضا).

این اتحادیه همواره در دفاع از بازیکن حریم خصوصی وقتی که می آید به مسائل مربوط به سلامت نمی متحمل شده در حالی که در محل کار است. پس از توافق با MLB بود که مثبت COVID-19 تست سقوط تحت رده در توافق دسته جمعی پوشش دیگر شرایط پزشکی است که در آن تیم می تواند اعلام کند که یک بازیکن در دسترس نیست و چگونه ممکن است او در دسترس نیست اما به یک دلیل خاصی برای غیبت.

اما زمانی که یک بازیکن یا قرار دادن بر روی مجروح لیست و یا جایگزین فعال فهرستی با هیچ توضیحی فراتر از یک generic دلیل پزشکی است که به احتمال زیاد اشاره به COVID به عنوان دلیل. از آن خواهد شد تا بازیکنان به فرد اگر آنها می خواهند به توضیح آنها نبود.

لیگ را طرح اعلام کلی تست های انجام شده تعداد آزمون مثبت برای COVID و درصد مثبت شد. اما در لیگ نمی خواهد با توافق مجاز به می گویند که چگونه بسیاری از مجموع مثبت شد بازیکنان فعال است. MLB نیز هنوز یک طرح برای چگونه اغلب آن را در نظر دارد به انتشار انبوه نتایج آزمون اما احتمال این است که حداقل یک بار در هفته.

بازیکن می تواند قرار داده شده در COVID-19 آسیب مرتبط با لیست به سه دلیل: 1. یک تست مثبت; 2. یک بررسی توسط پرسنل پزشکی که معتقد است او نیاز به قرار دادن در لیست; 3. قرار گرفتن در معرض به کسانی که تست مثبت است. اما وجود خواهد داشت نه یک اعلام عمومی است که این بازیکن قرار بود در جدید COVID لیست.

به عنوان بخشی از توافق اولیه باشگاه ها مجاز هستند برای روابط عمومی اهداف اعلام اشتغال-صدمات مرتبط با چه آسیب است که آنچه مورد انتظار غیبت است و چه نوع از درمان توصیه می شود. برای هر گونه شرایط پزشکی دیگر است که نگه داشتن یک بازیکن از ارائه خدمات تیم تنها می تواند به فاش که یک وضعیت پزشکی است که جلوگیری از یک بازیکن از بازی و چه مدت این بازیکن است که انتظار می رود وجود ندارد. بازیکنان که تست مثبت برای COVID سقوط خواهد کرد تحت دومی چتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de