MLB شروع فصل خواهد ما را با روشنایی ضعیف تابیدن از امید ما نیاز

بدترین روز در حال آنهایی که مانند ما تا به حال سه شنبه و یا یک پیش بینی اصرار ما در حال گرفتن روز شنبه. هنگامی که آن را در هوای بارانی و ابری و یا, آخرین آخر هفته برفی — که زمانی که آن را آسان تر برای فراموش کرد که ما در حال از دست رفته ما ثابت روزانه ما به طور منظم رژیم غذایی از بیس بال.

آن وقتی که خورشید می درخشد بالا در یک غیرممکن آسمان آبی که وجود دارد فقط به اندازه کافی گرما به بوسه گوشت خود را و قول می دهم که تابستان در راه است و … ، آن را در شرایطی به نظر می رسد همه بیشتر است. از همه بیشتر افسرده.

و حتی مهم نیست که نه متس و نه یانکی ها برنامه ریزی شده بود به بازی در بعد از ظهر در هر کدام از این روزها. هر دو در واقع امر بوده ام در جاده ها دور از شهرستان متس در ققنوس و یانکی ها در سنت پترزبورگ.

که همه حق هر چند خیلی از چرا بیس بال تجدید نظر به ما ریشه توهم بعد از همه: خیالی ساخته و پرداخته کامل پرچم تعقیب است; گوش خراش باور است که امروز از دست دادن مطمئنا پس فردا برنده; سراب ابدی تابستان است.

و البته: این باور است که اگر بیس بال تنها می توانید به عقب می آیند در بعضی از فرم یا مد, پس از آن ما می توانید شروع به احساس خودمان را دوباره. ما می توانید شروع به احساس تمام دوباره. بله, ما می توانیم در آرزوی به طور مشابه برای غذا خوردن در داخل یک رستوران دوباره آشامیدنی در داخل سالن حضور در برادوی بازی پیاده روی breezily در امتداد خیابان پنجم بدون ماسک و اسپری تا ما عینک آفتابی.

Yankees and Mets fans in 2015.
یانکی ها و متس طرفداران در 2015.اندرو Theodorakis/نیویورک پست

اما بیس بال در بالم چون بیس بال و همواره در خدمت آن هدف. آن است که یک درمان به دلیل آن است هرگز. بیس بال نمی آورد عزیزان ما پس از 9/11. بیس بال جلوگیری نمی کند ما دلیرترین روح را از مرگ در سواحل اروپا و یا جزایر آسیا است. بیس بال نه ابداع واکسن برای COVID-19 و نه آن را به سهولت درد و رنج کسانی که در حال حاضر مبتلا و یا نگرانی از هر کس دیگری.

هنوز هم آن بود که فرانکلین D. روزولت که چندی پس از پرل هاربر تشویق کمیسر Kenesaw کوه Landis به نگه داشتن بیس بال رفتن حتی در تاریک ترین روزهای جنگ: “این بازیکنان قطعی تفریحی دارایی به حداقل 20 میلیون نفر از شهروندان خود را — که در حکم من است و کاملا ارزشمند است.”

روزولت بود قطعا نمی خواهید به مصالحه در این کشور جنگ و تلاش برای تقویت آن تفریح و سرگرمی; سفت مردان هنوز پیش نویس بسیاری از آنها را حمل به تئاتر جنگ دیگران اختصاص داده شده توسط شاخه های مختلف نظامی برای ارائه روحیه برای سربازان. دو نفر از آنها — هری اونیل و المر Gedeon — جانشان را از دست دادند.

به طور مشابه حتی سرسخت ترین طرفداران موافق است که هیچ نجابت در ادامه با یک فصل اگر بازیکنان در سلامت نیست و اولویت نیز با علم به این که به طور منظم تست لازم نیست محروم کردن شهروندان به طور منظم از مشابه اقدامات احتیاطی. اولین روز از مذاکرات بین صاحبان و بازیکنان مفتخر است که با بهداشت و ایمنی, نقطه اصلی بحث.

وجود دارد هنوز هم موانع فراتر از آن است که بسیاری از آنها از آنجا که ما هنوز هم مطمئن نیستید که کدام شهرها و چگونه بسیاری از شهرستانها باز خواهد شد در ماه جولای. وجود دارد یک سوال از عود: اگر یک بازیکن تست مثبت می کند که تنها او را بسته ، تیم خود را? تمام ورزش ؟ و مثل همیشه این مسئله وجود دارد از پول یکی از ما باید امید صاحبان و بازیکنان مذاکره و حل — خارج از تابش خیره کننده از نظارت عمومی یا دیگری خطر عمومی تحقیر.

خیلی از این هنوز هم احساس می کند مانند یک رویا است.

اما این قسمت اگر آن را بیش از حد نیست ؟ بیس بال جوانه از رویاهای از خوش بینی از بهار به واقعیت اکتبر. آن است که peopled توسط خیال و سوخت آنها توسط همه ما برای آنها بازی بیس بال ضروری است و در تار و پود زندگی ما است.

و بنابراین ما در برخی بیشتر: ورزش از بازگشت از بازی های از سرگیری کمک به اتصال ما زخم ها و تسکین ما غم و اندوه. آن را نمی خواهد درمان هر چیزی ما می دانیم که ما در جاهای دیگر به دنبال درمان و پادمان. ما نگاه به بیس بال برای چیز دیگری: یک اشاره از ما چگونه زندگی استفاده می شود.

اثری از آنچه ما می خواهیم آنها را به دوباره.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>