MLB بهار آموزش 2.0 بدون معمول سرگرم کننده خواهد بود بر خلاف هر گونه دیگر

معمولا این روز خواب آلود هستند روال تشریفات بزرگسالان معادل بازگشت به مدرسه پس از تعطیلات تابستان. بازیکنان قطره به پورت سنت لوسی در ساحل شرقی فلوریدا و به تمپا در آنها خود را نشان می دهد سواری جدید آنها reacquainted با هم تیمی های معرفی خود را به آنهایی که جدید است.

یکی از اوایل نشانه های بهار آموزش مدیر valedictory. هر یک از این است که همیشه پیش نویس همان اسکریپت, البته, کاکتوس لیگ یا گریپ فروت لیگ در مکان هایی که فقط صدا مانند بهار: برادنتون فلوریدا, ساراسوتا و گودیر و گلندیل.

اینها همیشه Stengel-دیدار-سابان, لیلند-دیدار-Leahy امور: مدیران به عنوان مربیان فوتبال ارائه پیام های خود را قبل از اینکه بقدر یک اتاق پر از ربودهشده ballplayers همه آنها مشتاق به شکستن بیس بال عرق برای اولین بار.

همه که شامل ملیله بهار آموزش — هر تیم در هر سال رفتن به عقب و نه فقط یک قرن اما به یکی که قبل از آن یک مناسک و مراسم به عنوان بخشی از تقویم ورزشی به عنوان هر چیزی و منحصر به فرد در یک زمینه می فرماید: هیچ رتبه بندی متصل بدون برنده. فقط سالانه ورود بیس بال در دندان زمستان همیشه احساس می کند مانند یک پیروزی برای همه.

استادیوم یانکیAnthony J. باعث تخریب جهانی

ما باید کمی ایده از آنچه در این آشفته بازار از بهار آموزش 2.0 است چرا که ما همه در حال یادگیری است که در پرواز, هر روز, هر ساعت. در این زمان بازیکنان می رسند با ماسک پوشش خود را در چهره و تن از, سلام, بسیار متفاوت است چون تنور از هر مکالمه در حال حاضر متفاوت است.

وجود دارد هیچ چیز شبیه خط مونتاژ physicals آنها zip از طریق در بهار معاینات که 99 درصد از زمان نشان می دهد هیچ چیز از عادی; در حال حاضر آنها تحت آزمایش بزاق کار و bloodwork و ورزش کشتی با آنچه در نظر گرفته خواهد شد خسارت های ناخواسته — 5 درصد تست مثبت برای coronavirus? 15? 20? — و چه در نظر گرفته خواهد شد بیش از حد بالا یک عدد ادامه دهید ؟

این مدیران ؟ آنها بیشتر خواهد بود Fauci از Rockne ارائه پیام های خود را در دقت اجتماعی مسئول امواج دو و سه و چهار نفر از آنها را به عنوان بسیاری از آنجا که لازم است به عنوان تیم بیس بال شکل خصوصی ریاضیات اجازه می دهد 50 تا 60 بازیکن را به درستی آماده برای بیس بال فصل در الماس تنها زمانی که وجود دارد معمولا شش و هفت در دسترسی آسان به.

و هیچ کس بسیار به دنبال به جلو به خوبی در تابستان عرق نکنید که ما هنوز در حال تدریس چه هر یک از این قطرات ممکن است انتقال.

همه ما در حال ساخت این عنوان ما به همراه حتی به عنوان ورزش به پیروی از آن قوانین و پروتکل های آن ذکر شده پر از کتاب را که احساس می کند دیگر از “قدرت کارگزار.”

“من می دانم که آن را برای رفتن به چالش کشیدن” یانکیز مدیر Aaron Boone روز چهارشنبه گفت اولین دیدگاه از او و بقیه باشگاه بودند مجبور به ترک تمپا تقریبا چهار ماه پیش و صبر از اولین موج خطر است.

“چیزهایی که اتفاق می افتد هر روز که می خواهید آن را بیشتر به چالش کشیدن از آن خواهد بود به طور معمول. کار ما این است که آماده تلاش برای بدست آوردن همه چیز در یک برنامه با هم چگونه ما می خواهم برای حمله به این سه هفته-ish تجمع برای این فصل است.”

بون کلمات تکرار متس GM برودی ون Wagenen را روز دیگر وقتی که او صحبت از عجیب و غریب دوگانگی تمرکز در کار او استخدام شد در حالی که همچنین درک آن تبدیل شده است و حداقل در حال حاضر بسیار متفاوت شرح شغل.

“ما در حال تلاش برای ذخیره کردن پایه و اساس برای برنده شدن یک قهرمانی” بون گفت. “کار من تمرکز من بعد از چند روز تخمگذار است که بنیاد و بچه های ما در بهترین موقعیت ممکن است موفق باشد.”

وجود دارد بدون شک اندکی آسایش در شنیدن کلماتی مانند این یادآوری که اگر همه به خوبی می رود وجود خواهد داشت بازی بیس بال است که تعداد در یک هفته فرصت برای بحث و تبادل تغییرات و ترکیب دوباره — حتی اگر آن بحث خواهد آمد از طریق زوم و یا تلفن همراه به جای اطراف کولر آبی و یا در داخل یک شیر آب ،

اما نیز وجود دارد که “آرواره ها” موسیقی بازی بی سر و صدا در پس زمینه بیش از حد. آن است که یک بخشی از ما روزانه موسیقی متن فیلم در حال حاضر هر زمان که ما تازه ما اخبار سایت و دیدن شماره های از راه دور حوزه نقاشی گرافیتی بیش از همه ما گذاشته امیدوار است. و پس از آن خواهد شد به عنوان بهار آموزش 2.0 درآمد حاصل: روزانه تمرین روزانه بررسی و به دنبال به به ببینید که چه کسی در حال پخش است که روز و چه کسی نه الک را از طریق دیتا بدونم که اگر بیس بال آن را به 23 ژوئیه بدونم چقدر عمیق فراتر از آن ممکن است ادامه بدون کنترل.

“دلیل ما در اینجا” بون کاپیتان گفت: “تغییر نمی کند.”

اما بون پدر چهار Boone قلب-جراحی بازمانده او قطعا می داند که در این شرایط قطعا باید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de