پخش نظرها ناپدید می تواند در لیگ اصلی بیس بال در سال 2020 به عنوان بخشی از یک معامله را پوشش می دهد که چگونه داوران پرداخت می شود برای یک فصل کوتاه و یا از بین برود با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

طرف زده یک توافق اواخر پنج شنبه شب دو نفر به اسوشیتد پرس گفت. آنها صحبت کرد جمعه خواست نامش فاش نشود به دلیل وجود دارد هیچ اعلام رسمی.

Umps تضمین شده 50 درصد از حقوق خود را برای ممکن است اما می توان پرداخت هیچ چیز دیگری اگر بدون بازی ها در سال 2020 است. داوران به طور کلی را بین 150.000 دلار و 450.000 دلار است.

شروع فصل به تعویق افتاده است به دلیل شیوع ویروس است و هیچ جدول زمانی برای روز افتتاحیه. اگر بیس بال است و مجاز به ادامه این سال MLB است و با توجه به بازی به طور منظم فصل بازی در بهار آموزش ballparks در آریزونا و فلوریدا هستند که سیمی برای پخش.

توافق جدید به MLB مناسب برای استفاده فوری تکرار از داوران’ تصمیم گیری در طول سال 2020 فصل است. بیشتر تماس گرفته اند به نقد و بررسی فیلم پس از 2014 و آن را تبدیل به یک بخش بزرگ از بازی ها با حدود نیمی از به چالش کشیده تماس و در نتیجه برگشت.

MLB struck an agreement with its umpires on a new deal Friday, according to AP.
MLB زده توافق با آن داوران در یک معامله جدید جمعه با توجه به AP.AP

داوران در حال حاضر پرداخت شده است از ژانویه تا آوریل و پرداخت خواهد شد و در 50 درصد نرخ ممکن است. اگر حتی یکی به طور منظم فصل بازی این فصل umps تضمین شده حدود یک سوم از حقوق خود را.

این umps پرداخت خواهد شد سرشکن سهم از حقوق خود را بر اساس بازی بیش از یک 182-بعد فصل با توجه به یک کپی از چهار صفحه اصطلاح ورق به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

در بیانیه ای MLB داوران’ اتحادیه اروپا گفت این بود “خوشحال” برای رسیدن به این توافق با کمیسیون ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de