با آغاز هفته آینده در آخرین — و حتی شاید قبل از این هفته به این نتیجه رسیدند — MLB در حال برنامه ریزی برای ارائه به بازیکنان ارتباط یک پیشنهاد است که عبارتند از آنچه که در حال حاضر در خوش بینانه ترین امید: چه خواهد یک فصل اگر بهار آموزش 2.0 در ماه ژوئن آغاز شد و فصل به طور منظم در جولای ؟

دو طرف در حال انجام این کار در حال حاضر فقط در مورد rosiest سناریو نقش و — در میان بسیاری از زمان مانع — مقامات بهداشتی باز کردن مناطق به اندازه کافی اجازه می دهد تا تجدید بهار آموزش در 6-8 هفته.

موانع بازگشت به بازی هر چند باقی می ماند مهم است. تعداد آمریکایی های پیمانکاری و مرگ از coronavirus می رویم تا در چند زمینه که در آن MLB می خواهد به بازی. هنوز وجود دارد به سیگنال های روشن که لیگ ارائه خواهد شد به اندازه کافی چراغ سبز برای بازگشت همه تیم ها به هم خانه خود و یا بهار سایت و این باشگاه را به تجهیزات پزشکی و پرسنل لازم برای انجام این کار است.

اما MLB به رسمیت می شناسد و آن را باید آغاز یک روند به عنوان اگر rosiest سناریو بازی خواهد کرد چرا که اگر در واقع آن است که ممکن است پس از آن وجود دارد که بسیار به انجام در حال حاضر و پس از آن. مانند این است که شما می توانید در اعلام گفتن ژوئن 9, که بهار اردوگاه باز ژوئن 10. وجود دارد در حال رفتن به لجستیکی مسائل — از جمله گرفتن بازیکنان از هر کجا که هستند به هر کجا که نیاز به ساخته شده و بیشتر پیچیده توسط این واقعیت است که کل کشور نخواهد بود بازگشایی شد.

و زیادی وجود دارد که به حل و فصل بین MLB و اتحادیه هیچ چیز بزرگتر از: 1. می MLB در حال حاضر یک برنامه است که به ارمغان می آورد اعتماد به نفس به بازیکنان که بازگشت را می توان با محدود خطر سلامت و 2. چگونه می خواهد به بازیکنان پرداخت می شود?

راب مانفردAP

این اتحادیه است و اصرار دارد که این توافق از اواخر ماه مارس مطمئن باشید بازیکنان را به آنها پرداخت خواهد یک سرشکن سهم خود را در سال 2020 حقوق بر اساس بازی های انجام شده در این سال است. کمیسر دفتر اعلام کرده است که توافق مشخص شده است که بیشتر حقوق و دستمزد درمان نیاز به خطاب اگر بازی بودند بدون درآمد است که از داشتن تماشاگر — و این قابل درک است که حداقل در ابتدا وجود خواهد داشت هیچ طرفداران بنابراین هیچ پول گرفته شده برای فروش بلیط, سوغاتی, پارکینگ امتیازات و سوئیت لوکس.

MLB انتظار می رود که به پیشنهاد یک مقیاس پرداخت در روزهای آینده این اتحادیه تقریبا به طور قطع آن را رد خواهد شد و این یکی از آن موارد است که نیاز به زمان برای مذاکره شود در هفته های آینده است که چرا مهم است که برای شروع در حال حاضر.

اما وجود دارد در حال رفتن به بسیار بیشتر است که نیاز به پوشش داده شده از جمله تغییرات در قوانین از جمله این که آیا شامل DH در لیگ ملی در این سال فهرستی از اندازه حذفی فرمت. انتظار می رود در طول فصل برای تبدیل شدن به یک منطقه از جنگ است. این اتحادیه در تاریخ ثبت کرد و گفت که پس از آن می تواند انجام شود با خیال راحت بازیکنان می خواهم به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است — منطقی از بازیکنان پرداخت می شود به صورت فصل به طور منظم. بنابراین حتی اگر برای مثال در فصل به طور منظم بود کشیده به ماه اکتبر به بازی بازی های بیشتر قبل از نوامبر حذفی پس از آن می شود.

MLB هر چند آن بزرگ تلویزیون ملی بررسی postseason. و با وجود نگرانی های بهداشت عمومی که کولر آب و هوا در پاییز آغاز خواهد شد یکی دیگر از موج قوی از ویروس. MLB نمی خواهم برای رسیدن به ماه نوامبر بود به پلی آف و مجبور به توقف فصل دوباره و ترک مقدار زیادی از پول خود را در جدول.

خواهد MLB و بازیکنان خود را قادر به پیدا کردن زمینه های مشترک در همه این مسائل ؟ به همین دلیل است که دیده می شود به عنوان فوری برای شروع در حال حاضر فقط در مورد بهترین نتیجه می رسد و بازی ها را می توان در اوایل ماه جولای. روند تفکر است که اگر این ویروس اجازه نمی دهد که یک بازگشت در ماه جولای پس از آن دو طرف به ایجاد یک چارچوب برای یک فصل برای شروع در ماه اوت است. اما اگر آنها در حال حاضر شروع و سپس تقویم را شروع به کار در برابر آنها فقط در مورد آنها می تواند بازی در ماه جولای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de