MLB بازیکنان تجمع در اطراف معلق جو کلی پس از پرتاب در Astros

او ممکن است در معرض خشم MLB اما جو کلی مقدار زیادی از بازیکنان در کنار او. داجرز مسکن تحویل داده شد هشت بازی ت

توسط NEWSAMINS در 9 مرداد 1399

او ممکن است در معرض خشم MLB اما جو کلی مقدار زیادی از بازیکنان در کنار او.

داجرز مسکن تحویل داده شد هشت بازی تعلیق چهارشنبه پس از پرتاب در الکس Bregman و کارلوس کوریا. کلی است که به طور معمول وحشی اما رو آستروس برای اولین بار از آنها به طور غیر قانونی سرقت علائم در راه به یک 2017 جهان سری برنده بیش از داجرز آن را به سختی به نظر می رسید مانند یک تصادف است.

در حالی که آستروس اعطا شد ایمنی برای پاک میشم در مورد خیانت, کلی منظم بود برای اقدامات خود را در سه شنبه شب بازی که مشتعل نیمکت-پاکسازی تنها با کلمات رد و بدل شده.

"باعث می شود حس صفر کن" متس پارچ مارکوس بود توییتی در پاسخ به کن روزنتال به tweeting اخبار از تعلیق است. "او حتی از پرتاب از بازی. MLB طرفداری/حفاظت از یک تیم است که آشکارا و آگاهانه فریب خورده راه خود را به جهان سری. او سزاوار نیست به حالت تعلیق در همه. امید او برنده درخواست تجدید نظر خود را. به دنبال به جلو به دیدن شما در خارج وجود دارد JK!"

"و چه astros بازیکنان سزاوار جان?" سرخپوستان hurler مایک Clevinger توییتی دیگر صدای جیر جیر از اخبار است. "فقط کش رفتن و پیاده روی رایگان و هنوز هم به نظر می رسد به اشتباه به همین دلیل همه دیوانه؟"

کلی گفت که گفته کوریا "خوب نوسان b—h" و پیاده کردن زمینه ساخت چهره او را قبل از نیمکت پاک.

Joe Kelly suspended Dodgers Astros
جو کلی تبادل کلمات با کارلوس کوریا در روز سه شنبه.گتی ایماژ

کلی بود نه در سال 2017 داجرز اما او در آن سال Red Sox که از دست رفته به آستروس در پلی آف.

آستروس به نظر می رسید به مقصد برای یک فصل پر از خشم به سمت کارگردانی آنها را — اعم از طرفداران و یا بازیکنان دیگر — اما که کمی تغییر زمانی که COVID-19 همه گیر کوتاه برنامه محدود خود را با تعدادی از مخالفان و نگهداری طرفداران خارج از ورزشگاه.

مبتنی بر حمایت کلی را دریافت کرده است از همکار خود بازیکنان هر چند او ممکن است به تنهایی در احساسات خود را.

"مطلق شوخی" داجرز هم تیمی جیمی نلسون توییتی.

"YO رایگان JOE KELLY💯" اضافه شده فرشتگان پارچ کنیا میدلتون.

"😂😂😂 8 بازی! چه شوخی.. @mlb خیلی نرم دیگر این نیمه شرم آور.. مردم باید فقط حفظ فریب داد چرا که ظاهرا وجود دارد 0 بازی تعلیق که 😂 ایم" سابق فرشتگان پارچ Jered ویور.

کلی است که در حال حاضر جذاب خود را تعلیق. تا زمانی که نهایی توییتهایی حمایت را حفظ خواهد کرد در نورد.

"جو کلی می تواند زمین برای من در هر زمان!!!" سابق متس پارچ فرانک Viola توییتی. "دوره....او آن را می شود!!! شرم دیگران آن را نمی بینند!!!"

"Astros بازیکنان برای '17 WS = ایمنی" توییتی سابق infielder جری Hairston جونیور "جو کلی نمی رسید کسی = به حالت تعلیق در 8 بازی. عدالت?!? #MLB"tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن