چیزی هنوز اذیت بری لارکین در مورد با ارزش ترین بازیکن جایزه.

دیگر نام حک شده بر روی تروفی: Kenesaw کوه Landis.

“چرا ؟” گفت: لارکین سیاه shortstop رای دادند و لیگ ملی MVP در سال 1995 با Cincinnati Reds.

“من همیشه آگاه از نام خود و آنچه که به معنای کاهش خط رنگ در لیگ اصلی بیس بال نژادی و بی عدالتی و نابرابری که بازیکنان مجبور به رفتن را از طریق” the Hall of Famer گفت: در این هفته.

استخدام در سال 1920 به عنوان ورزش اول کمیسیون برای کمک به پاک کردن شایع قمار Landis و میراث او هستند “همیشه یک داستان پیچیده” است که شامل “مستند نژادپرستی” رسمی MLB مورخ جان خار گفت.

این بسیار درست است در سیاه و سفید: هیچ باند بازی های برگزار شده در رشته خود را در طول ربع قرن تصدی. جکی رابینسون را شکست سد در مارس 1947 در مورد 2 1/2 سال پس از Landis درگذشت.

“Landis بخشی از تاریخچه حتی اگر آن را تاریک تاریخ” Houston Astros مدیر گرد و خاکی بیکر گفت.

واقعیت این است که تعداد کمی از طرفداران متوجه Landis’ نام دیوار بیش از همه با ارزش ترین بازیکن غنائم. اکثر مردم فقط اسمش را MVP.

MLB MVP
Kenesaw کوه Landis’ نام در AL و NL MVP جوایز.MLB via Getty Images

اما وجود دارد آن است که به صورت برجسته نمایش داده شده در هر لیگ آمریکا و NL MVP پلاک از سال 1944 — Kenesaw کوه Landis یادبود بیس بال, جایزه, در, براق, طلا, نامه به معنای واقعی کلمه دو بار به عنوان بزرگ به عنوان کسانی که برنده.

با ملاحظه اثر از Landis’ چهره بیش از حد.

به برخی از MVPs آن زمان که 75 سال اجرا به پایان رسید.

“اگر شما به دنبال برای در معرض قرار گرفتن افراد در تاریخ بیس بال را که ترویج نژاد پرستی توسط ادامه به بیس درب به مردان رنگ Kenesaw Landis خواهد بود یک نامزد” سه بار NL MVP مایک اشمیت فیلادلفیا گفت.

“به دنبال بازگشت به بیس بال در 1900s اولیه این بود که هنجار. آن را ندارد و آن را حق هر چند گفت:” Hall of Famer که سفید است. “حذف نام خود از این جایزه MVP را در معرض بی عدالتی از آن دوران. من می خواهم با کمال میل جای حکاکی بر روی غنائم.”

اضافه شده 1991 NL MVP تری پندلتون آتلانتا که سیاه و سفید است: “این سال 2020 و در حال حاضر همه چیز تغییر کرده در سراسر جهان است. آن را می توانید تغییر دهید بهتر است.”

“مجسمه های در حال پایین آمدن مردم در حال نگاه کردن به آثار تاریخی و بناهای یادبود” او گفت:. “ما باید برای رسیدن به پایین از چیزهایی به انجام آنچه درست است. بله شاید وقت آن است که برای تغییر نام و نام خانوادگی.”

“من همیشه فکر می کردم که در مورد به همین دلیل است که هنوز هم وجود دارد؟” پندلتون گفت. “بدون شک MVP خود ایستاده. آن را نمی کند نیاز به یک نام است.”

بسیاری از مقدس بیس بال غنائم هستند graced با نام بزرگان: رابینسون هنک آرون روبرتو کلمنته Cy جوان ذرت ویلی تد ویلیامز و بیشتر.

چگونه Landis کردم اچ به لیست آسان برای ردیابی.

یک قاضی فدرال در شیکاگو Landis به سرعت تاسیس قدرتمند خود را با اقتدار به عنوان کمیسر ممنوعیت جو Shoeless جکسون و ساکس برای پرتاب 1919 جهان سری.

در سال 1931 Landis تصمیم اعضای بیس بال نویسندگان’ Association of America را انتخاب کنید و در حال حاضر MVP جوایز. قبل از آن لیگ به حال خود معجونی سیستم.

سپس در سال 1944 جهان سری BBWAA رای به اضافه کردن Landis’ نام به پلاک به عنوان “اذعان ارتباط خود را با نویسندگان” دیرین BBWAA دبیر treasuer جک اوکانل گفت.

یک ماه بعد Landis در 78 سالگی درگذشت. او به زودی انتخاب شد به سالن از شهرت.

“Landis است که او چه کسی است. او که او بود” خار گفت. “من کاملا حمایت جنبش برای حذف مؤتلفه آثار و Landis بود لعنتی خیلی نزدیک به هم.”

Landis’ پدر, اما, بود, اتحادیه جراح ارتش زخمی در جنگ داخلی در نبرد کنساو کوه در گرجستان شد الهام بخش برای کمیساریای نام منحصر به فرد. متولد و دو سال بعد در اوهایو — با کمی نیشگون گرفتن و کشیدن در املای کوه — Landis زمان صرف شده در ایندیانا و شهرت در شیکاگو است.

خود را دقیق نقش نژادی در مسائل بحث شده است برای چندین دهه است.

Landis شکست تا نمایشگاه بین سیاه و سفید همه ستاره تیم. او دعوت از یک گروه از روزنامه ناشران به آدرس صاحبان چه شد صمیمی اما کاملا بی ثمر ارائه شده است.

نسبت به پایان تصدی خود گفت که صاحبان آنها به نشانه سیاه بازیکنان. اما هیچ شواهدی وجود ندارد او تحت فشار قرار دادند برای بیس بال ادغام یا به عنوان وضعیت موجود تبعیض نژادی باقی مانده است.

Barry Larkin Reds MVP
بری لارکین در سال 1995.AP

“اگر شما جکی رابینسون جایزه و Kenesaw کوه Landis جایزه شما در نقطه مخالف قطب” خار گفت. “و آن را نشان دهنده یک معمای.”

اوکانل گفت: هیچ MVP تا به حال ابراز شکایت به او در مورد Landis پس از گرفتن پست خود در سال 1994. او گفت: Landis’ نام پلاک نبود متعهد یا بخشی از BBWAA اساسی است.

هر BBWAA عضو می تواند افزایش اعتراض به Landis حضور. به طور معمول خواهد بود که مورد بحث در این سازمان در گردهمایی بعدی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای دسامبر در زمستان جلسات در دالاس. Coronavirus همه گیر قرار داده بیشتر از همه چیز-بیس بال مربوط به در خطر — 60-بازی فصل تنظیم شده است برای شروع در اواخر جولای و MVPs معمولا در ماه نوامبر اعلام شده.

اوکانل گفت: اگر کسی مطرح در حال حاضر آن را می تواند به ارمغان آورد تا به هیئت مدیره و باز به بحث و رای می دهند. به جلو Landis’ نام “خواهد بود یک ماده ساده از طراحی مجدد پلاک,” او گفت:.

به لارکین که حذف لکه از جایزه.

لارکین به یاد می آورد که در مدت کوتاهی پس از او رای دادند MVP او یک تماس از دو بار NL MVP جو مورگان. ستاره سیاه دوم baseman بزرگ قرمز ماشین مورد صحبت Landis’ میراث و او گفت: “هرگز آن را به خوبی نشسته با او این نام وجود دارد” لارکین به یاد می آورد.

لارکین موافق است.

“نام خود را نباید نشان داده شده بر روی یک پلاک یا لوح افتخار به خصوص در این روز و زمان” او گفت:. “اگر نام او گرفته شده من خواهد بود و نه مخالف آن را در همه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de