MLB ممکن است تعطیل تمام بهار سایت های آموزشی برای coronavirus تمیز کردن

با سه بهار سایت ها آموزش بستن جمعه با توجه به کروناویروس مسائل مربوط به MLB بود به شدت با توجه به بستن تمام 30, امکانات دوباره به پاک کردن آنها و سپس ایجاد یک تست پروتکل زمانی که بازیکنان در بازگشت از این پست یاد کرده است.

فیلیز و آبی جیز در غرب فلوریدا و غول در آریزونا بسته اردوگاه های خود را در پاسخ به هر دو پرسنل پیمانکاری ویروس و یا نشان دادن علائم. فیلیز اذعان کرد که هشت کارمند به حال پایین آمدن با کروناویروس از شنبه, از جمله پنج بازیکن.

بازیکنان شده بود مجاز به بازگشت به تیم خود بهار آموزش امکانات و یا صفحه اصلی استادیوم ها در هفته های اخیر به کار کردن با کمک محدود پرسنل. هر تیم ایجاد پروتکل های. اما بدون توافق بین MLB و بازیکنان ارتباط دارد مفرد سیاست تاسیس برای همه تیم و هیچ تست رژیم برای ویروس.

علاوه بر آریزونا و فلوریدا که در خانه های تمام 30 تیم بهار سایت — تبدیل شده اند به طور خاص باغ برای ویروس در هفته گذشته با مورد شماره های سر به فلک کشیده.

MLB شد با توجه به تنظیم مجدد در بهار تمام اردوگاه های که در آن آنها می توان پاک. پس از آن لیگ به خانههای گلی خالی قرار دادن در محل آنچه که در آن بهداشت/ایمنی پروتکل به راه اندازی مجدد می شود: که هر تیم پرسنل که می خواهد به استفاده از این تسهیلات را به آزمون می شود و نشان داده می شود منفی قبل از استفاده از این مجموعه و پس از آن تست هر روز دیگر پس از آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de