MLB در حال حاضر در رحمت خود طرفداران عصبانی

این چیزها به طور انحصاری حدیثی در حال حاضر, اما مطمئن به نظر نمی رسد امریکا طرفداران بیس بال در یک خلق و خوی برای جشن چند دقیقه قبل از 9 صبح دوشنبه شب زمانی که راب مانفرد با استفاده از سحر و جادو خود را کمیساریای قدرت و اعلام کرد فصل اعتقاد به 60 بازی ،

وجود دارد هیچ چیز علمی در مورد هر یک از این اما اجازه دهید فقط آن را در این راه: خیلی فوری واکنش من در سه یا تا ساعت بین بیس بال بازیکنان رد صاحبان 60-بازی ارائه و مانفرد اجرای آن خلاصه می شود توسط کریس س که می رود توسط توییتر رسیدگی @Wood1338Q:

“من امیدوارم که هر دو طرف را به ضرب و شتم برای سال آمده است. این jackasses نمی دانم چگونه آنها آن را داشته باشد. هیچ کس مراقبت کنه!”

که ضربه مطمئن شوید که دلیل این endgame می آید پس از یک ماه از مجادله در وسط یک بیماری همه گیر است که هزینه 120,000 آمریکایی زندگی خود و 43 میلیون شغل خود را. آن شده است یک بی فکر و بی روح تقلا از جنگ و مهم نیست که در کدام طرف خود همدردی ذخیره کردن آن غیر ممکن است به احساس خوبی در مورد کل بسیاری از آنها است.

یکی دیگر از اعضای توییتر cognoscenti, @BauerOutage که همچنین به عنوان شناخته شده Cincinnati Reds راست دست پارچ ترور Bauer, پیشنهاد همان چیزی که پیش از آن در روز:

“این مطلق مرگ برای این صنعت به حفظ و عمل به آن شده است. هر دو طرف. ما در حال رانندگی اتوبوس مستقیم کردن صخره. چگونه است که این خوب است برای هر کسی که درگیر است ؟ COVID-19 ارائه شده در حال حاضر از دست دادن-از دست دادن-از دست دادن وضعیت و ما به نحوی در بر داشت یک راه برای آن را بدتر می کند. باور نکردنی است.”

این خواهد بود که جالب ترین بخش از این کوتاه فصل بیس بال فرض کنید ویروس (و یک توافق ایمنی پروتکل) حتی اجازه می دهد تا به عنوان بسیاری از 60 بازی فرض آنها اجازه می دهد هر یک از این 60 بازی. خواهد شد که خشم اند ؟ آن را باید در قدرت ماندن? خواهد بیس بال رتبه — که مجموعه ای به موشک طریق سقف اگر همه چیز شده بود حل و فصل دوستانه و هفته پیش از بیس بال را به حال تیم آمریکایی-ورزشی مرحله خود را در ماه جولای — دهانه?

مثل همیشه توپ طرفداران خود را پیدا کنید در غیر ممکن است و ناعادلانه Catch-22. آیا آنها را انتخاب کنید کاملا عادی راه مقاومت و اجازه می دهد خود را به دوست داشتن شادی و لذت روزانه بیس بال به ارمغان می آورد تلفن خود را در حالت انتخابی فراموشی به دعوت بیس بال به آن قلب ؟

Yankees
عصبانی طرفداران یانکی ها در طول سال 2019 ALCS در برابر Astros.Anthony J. باعث تخریب جهانی

توسط بار این بازی ها وارد آن می تواند وسوسه انگیز است. اما این امر نیز تقویت چه ورزشی تاریک ترین فرشتگان همیشه این باور در قلب خود قلب: که شما در حال مکنده است که شما را هر و همه از ضرب و شتم آنها و با خوشحالی اعلام پس از آن: “با تشکر از شما آقا ممکن است من دیگر؟”

یا آیا همان کسانی که طرفداران را انتخاب کنید گزینه های هسته ای و اعلام کار-توقف خود را تنها به جای محروم کردن بیس بال از آن کارگران ماهر آنها به جای محروم خود را از مراقبت از بهره از شور و شوق است که در زندگی بسیاری از کسانی که دل در دهه? این است که چگونه یک پیام فرستاده می شود. این است که چگونه ما جلوگیری از خواندن (و نوشتن) این همان داستان ها و ستون ها در یک سال و نیم.

حتی آن دشوار خواهد بود برای ارزیابی البته به دلیل آن را مانند طرفداران جسمی می تواند تحریم: غرفه خالی خواهد بود از ضرورت و نه انتخاب. اگر در رتبه های پایین ؟ خوب بیس بال می تواند فریب خود را که همه چیز پایین است که مردم دیگر نگرانی آن است که یک پرت از زمان نامشخص است.

چیز است: در این سال 2020 است. ما می دانیم. و بیس بال را می دانم. طرفداران دیگر سایشی. آنها دیگر وجود ندارد سرمقاله نمایندگی. اگر خشم در حال حاضر مردد و گسترش می یابد و رشد می کند و بیس بال را حس خواهد شد که. آن را احساس می کنید که. آن را خواهد آن را بشنود.

در حال حاضر به عنوان ما را دیده ام چند هفته گذشته هر دو طرف بیس راهرو هنوز هم ممکن است را انتخاب کنید به چشم پوشی از همه که به نام ایدئولوژی گرامیداشت دهه از دوست نداشتن که شعله ور اندازی مانند تابستان تاول همه بیش از حد به طور منظم. شاید بیس بال نمی تواند کمک کند اما درایو خود را بر آن صخره بائر بنابراین به زیبایی توصیف شده است.

اما این بزرگترین چیزی که ما را از اطلاعات در مورد بیس بال بزرگتر و حتی از 60-بازی dash برای افتخار. در توصیف کمیساریای جایزه چند ماه به عقب مانفرد را رد کرد و آن را به عنوان یک توده ای از آهن قراضه. مناسب است. چرا که بدون فوری تصحیح البته او در حال رانندگی بقیه بازی مستقیم به یک متعفن و putrefying قراضه پشته.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>