MLB دشمنی بدتر به عنوان راب مانفرد بالا دستیار تونی کلارک تجارت barbs: شرمن

MLB و بازیکنان ارتباط در حال حاضر تعویض مالی طرح ها با هر ابراز بی میلی برای مخالفت با طرح. و در حالی که نگه می دارد که طرف دور از توافق برای راه اندازی مجدد بازی آنها را همچنان به تشدید جنگ لفظی.

بازیکنان انجمن توسط مدیر اجرایی تونی کلارک و منجر مذاکره بروس مایر تحویل پیشنهاد خود را روز شنبه در یک تلفنی با کمیساریای راب مانفرد و خود را بالا دستیار دن Halem. این طرح به نام برای 114 بازی (MLB پیشنهاد 82) و این که بازیکنان خود را دریافت سرشکن حقوق برای بازی های انجام شده (MLB پیشنهاد یک مقیاس کشویی که در آن ثروتمندترین بازیکنان را بزرگترین ضربه و کاهش حقوق برای همه).

طرف باقی می ماند و دور از هم با بهترین نتیجه بودن توافق در اوایل هفته آینده در آخرین که می تواند راه اندازی مجدد فصل به طور منظم در روز استقلال آخر هفته. اما وجود دارد هیچ نشانه ای از املاک کشش. کاملا مخالف است.

MLB شده است نگران است که این بازیکنان در انجمن حرفت مارس 26 قرارداد به بازیکنان با رد زبان است که با نام جدید برای گفتگو در مورد امکان سنجی اقتصادی, اگر, بازی, بازگشت, بدون پرداخت تماشاگران و بیان کرد که این موضوع حل و فصل شد و با یک مدیریت وعده سرشکن حقوق و دستمزد در همان سند.

Tony Clark; Rob Manfred
Tony Clark; Rob مانفردAP

به این منظور Halem گفت: پست در یک متن “این یک قطعه از اخبار خوب از [یکشنبه] جلسه است که تونی کلارک اذعان کرد که در ماه مارس توافق فکر دیگری مذاکره بیش از حقوق بازیکن اگر 2020 فصل نمی تواند در مقابل طرفداران. ما نگران بودند بر اساس گزارش های رسانه ها اگر بازیکنان می دانستند که. تونی به ما گفت که بازیکنان آگاه بودند که در مارس توافق نمی حل و فصل موضوع از حقوق بازیکن در یک فصل بدون فن. و او گفت: بازیکنان تصمیم به قبول چیزی کمتر از 100 درصد از خود سرشکن حقوق شد و با توجه به خطرات ناشی از پخش فصل نمی کند چرا که آنها وعده داده شده بود آن را در مارس 26 مورد است.”

هنگامی که کلارک بود به شرطی که قول او در پاسخ یک ایمیل به در:

“دن را نقل قول درباره روز یکشنبه جلسه هدفمند گمراه کننده و نادرست است. ما یک توافق در پرداخت غرامت است که می گوید به وضوح چگونه بازیکنان پرداخت می شود در این رویداد بازی ها — pro rata. در واقع لیگ اخیرا در نوشتن تایید کرد که ” ما توافق با انجمن که تحت قرارداد بازیکنان ملزم به قبول کمتر از کامل خود را سرشکن حقوق و دستمزد.’

“ما هرگز انکار کرد که MLB است که توانایی به عقب می آیند و سعی کنید برای متقاعد کردن ما به تغییر است که توافق بر نگرانی های اقتصادی. آنها تلاش ناموفق. در واقع غارت تایید کرد [یکشنبه] که ‘ما می توانیم به شما پرداخت 100 درصد از حقوق و دستمزد در حال حاضر.’ این همه بخشی از این لیگ تلاش برای مذاکره از طریق رسانه ها به جای تمرکز بر چگونه به بازی بیس بال به طرفداران خود است.”

کجا این ترک طرف ؟ نه در یک محل عالی. به عنوان بخشی از جلسه روز یکشنبه MLB شناور یک مفهوم است که آن را می تواند پرداخت بازیکنان خود را سرشکن حقوق, اما انجام این کار فقط برای 40-60 بازی. MLB معتقد است که در 26 مارس توافق سبب مانفرد به انجام است که به عنوان طولانی به عنوان خاص اقتصادی و سلامت اقلام تحت پوشش هستند. این اتحادیه خواهد شمارنده است که این توافق برای دو طرف با حسن نیت به سعی کنید به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است و این کاهش از MLB اولیه 82-بازی پیشنهاد شده است که ایمان خوب است.

هیچ درست مهلت هنوز برای شروع مجدد فصل است. بازیکنان خواستار طرح برای بازی به طور منظم فصل بازی در ماه اکتبر که MLB فکر می کند هوشمند است به دلیل ترس از coronavirus را resurge در کولر سقوط آب و هوا. MLB را شناور مفهوم است که به کوتاه شدن فصل به طور منظم است که بازیکنان را به عنوان یکی دیگر از مصنوعی مطرح به کاهش حقوق. هر دو ایده ها اجازه می دهد که طرف به خاطر مذاکره فراتر از هفته آینده.

در حال حاضر مذاکرات نیست آوردن طرف نزدیک تر به یک توافق است. تاریخی خود بی اعتمادی و خصومت نیست — راه حل — در حال حاضر مسلط ارتباط است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de