Tampa Bay Rays جزئی اتحادیه بلیک Bivens رفت در Facebook و زده بود با تراژدی غیر قابل بیان.

به عنوان 24 ساله دو-یک پارچ در انتظار یک پرواز در ماه اوت گذشته از تنسی به خانه اش در ویرجینیا Bivens امضا بر روی رسانه های اجتماعی و آموخته همسرش, 14-ماه-پیر پسر و مادر در قانون شده بود به قتل رسید.

Bivens صحبت یکشنبه وحشتناک روز در رودخانه کلیسا در دنویل Va., که به اشتراک گذاشته شده از طریق Facebook.

“تیتر اول من این است که دو زن و یک کودک کوچک رفته بودند” Bivens گفت. “من بلافاصله می دانست که آنها بود. متوجه شدم خانواده من رفته بود بیش از یک Facebook, تیتر. من فقط بلافاصله شروع به فریاد در وسط فرودگاه.”

Bivens’ brother-in-law, Matthew Thomas برنارد بود به اتهام سه فقره درجه اول قتل. برنارد را تحت صلاحیت بررسی برای تعیین اینکه آیا او ذهنی مناسب برای محاکمه. حکم فعال مقامات به جستجو ادعا 18 ساله قاتل تلفن همراه, پیدا کردن شواهد برنارد بود “سند چشم انداز” و “شنیده ام از خدا.”

“من فکر می کنم سخت ترین لحظه برای من زمانی بود که من خونه و من راه می رفت در این اتاق خواب برای اولین بار و متوجه من شد هرگز قصد دیدن او را در این زمین دوباره,” او گفت:. “که بدترین لحظه زندگی من است. هیچ چیز را به حال به احساس راه من در آن لحظه احساس. سپس دوباره, من می دانم که من او را دوباره یک روز و آن طولانی نخواهد بود.”

پس از از دست دادن همسرش امیلی, 25, پسر کالن و مادر جوآن Bernard, 62, Bivens صرف زمان با هم تیمی و ادامه داد: تبادل نظر در استرالیا, با تکیه بر دین — با استناد به آیه یوحنا 16:33 — برای کمک به او را از طریق ویرانی.

“و هنگامی که من به عنوان خوانده شده ‘قلب را برای من غلبه کرده اند در سراسر جهان آن را تغییر آن را به طور کامل حرف یک سوئیچ در قلب من” Bivens گفت. “و از آن لحظه به من می دانستم که بود نمی خواهید به ضرب و شتم من این بود که نمی خواهید به ضرب و شتم خانواده است. من که قرار بود به زندگی در پیروزی بقیه زندگی من و من می خواهم به استفاده از این به عنوان شهادت برای نشان دادن آنچه که او انجام داده برای من او همچنین می توانید برای دیگران انجام دهد.

“آن لحظه برای من یکی از بزرگترین لحظات که در آن من فقط می دانستم که خدا با من و تنها چیزی که می دانستم این بود که فقط بخندی, در, دشمن را در صورت, چرا که او فکر کرد که او برنده شده بود. اما همه او را انجام داده است awoken یک غول خوابیده و تا زمانی که من در اینجا در این زمین هر روز از خواب بیدار شدم هدف من این است که به توده ای-رانندگی او را در چهره هر روز صبح وقتی که من دریافت کنید.”

“این باور نکردنی چقدر من به وضوح می توانید به یاد داشته باشید از روز” Bivens گفت. “و آن را از نوع باور نکردنی برای دیدن تا چه حد که همه چیز را از آن روز نیز.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de