MLB طرفداران باید در آغوش این فصل اگر بیس بال می توانید آن را خاموش بکشد

اگر شما 1) به یک سن خاص; 2) دنبال بیس بال خود را تمام و آگاهانه زندگی; و 3) توسعه اخلاقی قوی فیبر شما به احتمال زیاد با توجه به سال 1981 1994 و 1995 فصل با همان تحقیر که یک جیمز باند هواخواه دارد برای “Never Say Never Again.”

2020 فصل باید آن را در واقع رخ می دهد را ’81, ’94 و 95 — همه به صورت مختصر با اختلافات کارگری — نگاه به صورت عادی به عنوان ریچی کانینگهام. اگر آنها می توانید آن را خاموش بکشد ، این کمپین می پوشند هیچ ننگ نامه. بلکه این امر می تواند تلقی از تاریخ به عنوان مشروع است. احتمالا حتی گالانت. بسیار با ارزش ما ،

به عنوان یک بدبین من شک و تردید باقی می ماند که coronavirus دریاها خواهد بخشی از راه آنها باید به نوبه خود در لیگ اصلی بیس بال است امید به واقعیت است. به عنوان کالج پسر به من گفت که زمانی که او 7 اما بهتر است سعی کنید. این تلاش توسط MLB — که به عنوان پست Joel شرمن در گزارش به احتمال زیاد خواهد شد ارسال شده به بازیکنان انجمن در روز سه شنبه — نشان دهنده یک معامله از یک امتحان کنید.

مطمئن شوید که آن را حس می کند برای محدود کردن سفر نگه داشتن یانکی ها و متس در شرق تا زمانی که ممکن است برگشتی — یک به علاوه برای رتبه های تلویزیون و همچنین. به گسترش فهرست اسامی به خصوص از آنجا که وجود خواهد داشت نه یک سنتی جزئی-لیگ فصل; این امر می تواند سرگرم کننده را به یک نگاه در بیشتر بازیکنان جوان مناسب است ؟ گسترش برگشتی بیش از حد قادر خواهد بود تمام احزاب به جبران برخی از ضرر و زیان آنها در حال حاضر رنج می برد.

سپس ما به جزئیات است که به چالش purists: یک فصل به طور منظم شامل 78-82 بازی. اساسا نیم استاندارد در مجموع 162 و فقط بیش از نیمی از پیش گسترش تعداد 154.

بیس بال زیبایی مسلما می آید که در ماراتن برنامه. در دانستن است که بیشتر از شش ماه از عمل می گوید حقیقت است. چگونه بسیاری از جولای 4, دیناموهای دیده اند ما ذوب در گرمای اوت و یا تلو تلو خوردن و سقوط در ماه سپتامبر ؟

از این رو 1981 همیشه حامل یک ستاره به دلیل midseason اعتصاب ایجاد مخوف “تقسیم فصل” به منظور جین تا توجه بر آن اوت بازگشت. 1995 تخته سنگ شروع دیر و برجسته 144 بازی — و نه افتضاح از یک درصد نظر و در عین حال ما همیشه تعجب که چگونه کسانی که از دست رفته 18 مسابقات را عامل ام, به هیجان انگیز لیگ آمریکا مسابقات شامل یانکی ها دریانوردان و فرشتگان. مطمئنا شما می دانید که 95 آغاز شد و در اواخر به علت نزاع آغاز شد که در سال 1994 موفق به لغو آن جهان سری سوختگی در این بازی میراث.

برای مطمئن عملا نیم فصل را با محدود مخالفان خود را ضرب المثلی کوچکتر از نمونه های تولید می تواند چند stunners. شاید این امر سوق اشعه بیش از یانکی ها در شرق آل و یا حتی قرار دادن Red Sox بیشتر در مخلوط از ما پیش بینی شده است. شاید Yoenis Cespedes در واقع می تواند اقامت در یک قطعه برای سه ماه و منجر به متس به اولین لیگ ملی شرق تاج در پنج سال.

Rob Manfred
راب مانفردگتی ایماژ

آن را سرگرم کننده خواهد بود اگر خسته کننده است. مهم ترین از اخلاقی و تاریخی نظر آن خواهد بود نامتعارف نیست چون بیس بال شات خود را در پا با اختلافات بلکه به دلیل تاریخی همه گیر در جهان بسته را تا زمانی که مردمی مانور و کار راه خود را به تولید سرگرمی و دوباره. آن خواهد بود گرامی به جای chided.

(صحبت از اختلافات یک تهدید برای این طرح تصویب شده وجود دارد در اختلاف بیش از بازیکن جبران و در اینجا یک درخواست به صاحبان و بازیکنان: نه ادم احمق در هر یک از دیگر publicly. آن را نمی خواهد بازی خوبی که وجود دارد حدود 80,000 مرگ و میر و شمارش از COVID-19. آن را مناسب برای صاحبان ادعا می کنند که آنها را پرداخت نمی کند به عنوان سخاوتمندانه و بدون طرفداران در می ایستد و آن را مناسب برای بازیکنان به ادعا آنها سزاوار کامل حقوق سرشکن آنها به عنوان خود قرار داده و در راه آسیب است. آن را غیر منطقی انتظار می رود هر یک از بقیه از ما به مراقبت به اندازه کافی به طرف. یا قبول شرایط و یا اصلا بی سر و صدا.)

اگر این 2020 فصل طول می کشد پرواز, این امر می تواند بی سابقه ای درست مثل خیلی دیگر ما این را تجربه کرده ایم سال; ما حتی ذکر شده در اجتماعی فاصله یا عدم وجود بالا-سپاس. بیایید امیدوار باشیم که ما به اندازه کافی خوش شانس به بحث شایستگی از 80 بازی فصل. این امر می تواند بسیار لذت بخش تر بحث از تقریبا هر چیز دیگری ما شده است صحبت کردن در مورد از مارس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>