MLB ارزیاب ها: جدید ملاقات ریک Porcello ‘کمک خواهد کرد’ چرخش

آن را یک نابغه به استنباط NL East بهترین چرخش به عنوان بهار آموزش 2.0 متعلق به دفاع از جهان سری قهرمان اتباع.

حداکثر Scherzer استفان عشق پاتریک کربین و Anibal سانچز ارائه این نوع از پانچ است که ممکن است بی نظیر در بیس بال. سوال این است که آیا متس حتی پس از از دست دادن نوح Syndergaard به تامی جان عمل جراحی?

پست خواسته دو استعداد ارزیاب با دانش قوی از NL East, که در آن متس رتبه در شروع تبادل داخل بخش. اولین ارزیاب قرار داده و متس بسته دوم با فیلیز که به رخ کشیدن یک سه هارون Nola, زاک ویلر و جیک Arrieta,. دوم ارزیاب قرار می گیرد فیلیز و بریوز در همان وضع به عنوان متس. بریوز در offseason اضافه شده veteran lefty کول Hamels به ترکیبی که شامل مایک Soroka شان Newcomb و حداکثر سرخ شده.

هر دو ارزیاب ذکر ریک Porcello به عنوان یک دلیل متس می تواند ظهور به عنوان روشن-برش شماره 2 چرخش در بخش.

در یک چرخش است که همچنین شامل یعقوب deGrom مارکوس بود استیون Matz و مایکل Wacha این 31 ساله Porcello است کارت های وحشی و ممکن است متس شروع پارچ بیشتر برای اثبات هنگامی که کامل تمرینات تیم ملی آغاز جمعه در سیتی زمینه است.

Rick Porcello
ریک PorcelloAnthony J. باعث تخریب جهانی

Porcello رفت 14-12 با 5.52 عصر در 32 شروع می شود برای Red Sox در سال گذشته و ادامه زندگی حرفه ای روند پس از خوب یا احترام و فصل را با یک clunker. Porcello وارد متس در یک قرارداد یک ساله به ارزش 10 میلیون دلار.

“این یک هر سال چیز” اولین ارزیاب گفت: از Porcello که برنده 2016 لیگ آمریکا Cy جوان جایزه با Red Sox. “من فکر می کنم بخشی از مشکل خود را در سال گذشته است که او کردم گرفتار در تلاش برای رفتن به تجزیه و تحلیل مسیر و زمین به بالای strike zone با چهار seamer و او همیشه یک وزنه و دو درز ،

“او به دور از قدرت خود را. من فکر می کنم او دو سوم از راه را از طریق فصل و او متوجه شد که این کار نمی کند, من مجبور به بازگشت به آنچه کمک به ایجاد موفقیت است.’ من فکر می کنم او رفت و برگشت به خود را با استفاده از دو seamer و او به پایان رسید و قوی تر کردم و نتیجه بهتر. من فکر می کنم او احتمالا آموخته درس از آن و او را برای رفتن به نقاط قوت خود به جای تلاش برای ایجاد چیزی است که او را نه.”

دوم ارزیاب گفت Syndergaard را از دست دادن برای فصل ممکن است صدمه دیده است نیست متس آنجا که طرفداران درک.

“Porcello کمک خواهد کرد که آنها را” دوم ارزیاب گفت.

هنوز هم بزرگترین تغییر لرزه ای ممکن است رخ داده است با چرخ خروج به فیلیز از متس در پنج سال قرارداد به ارزش $118 میلیون. فیلیز بانکی هستند در دریافت ویلر که در میان غالب کوزه در بیس بال در نیمه دوم از دو فصل است.

“J. T. Realmuto واقعا کمک خواهد کرد Wheeler” دوم استعداد ارزیاب گفت: با اشاره به فیلیز’ All-Star catcher.

DeGrom موفق به کسب دو NL, Cy, جوان, جوایز, دادن متس بهترین پارچ در بخش, اگر نه همه, بیس بال, اما آن را دشوار است برای پیدا کردن یک اواز یا موسیقی دو نفری که برابر و یا فراتر از اتباع’ هیولا دو سر از Scherzer و عشق که به پایان رسید و سوم و پنجم به ترتیب در انتخابات.

“این متس, فیلیز و بریوز مفتول در کویل با هم در شروع تبادل” دوم ارزیاب گفت. “هر کس دارای بیشترین عمق را جلو و جلوتر از دیگران است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de