در آخرین نمونه از MLB و بازیکنان انجمن قادر به کار به خوبی با هم کمیسر دفتر اجرای پنج دور پیش نویس برگزار می شود 10-11 ژوئن پس از اینکه قادر به جلب اتحادیه با پیشنهاد خود را برای 10-دور روند.

به عنوان بخشی از MLB/بازیکنان توافقنامه مارس 26, کمیسر راب مانفرد تا به حال آن را در قدرت خود را به رها کردن 40-پیش نویس دور به عنوان چند به عنوان پنج دور و با فشار تاریخ به عنوان اواخر به عنوان جولای 20.

MLB پیشنهاد به اتحادیه 10 دور اما این که دور 6-10 می توانست نیمی از اسلات ارزش مانند سال گذشته است و تیم خواهد بود محدود به امضای فقط پنج غیر پیش نویس بازیکنان برای حداکثر $20,000. عوامل خاص در هر دو مورد از آن موارد نامطلوب به خصوص به این دلیل که اتحادیه احساس کردند که 26 مارس توافق املای ماندن در اسلات ارزش در فصل گذشته با این حال زمانی پیش نویس خواهد بود.

عوامل این باور است که عملیات بیس بال بخش بسیار می خواست 10-پیش نویس دور اما که یک بلوک از صاحبان خواستم صرفه جویی مالی — اعتقاد به طور متوسط حدود 1 میلیون دلار برای هر تیم از پنج دور پیش نویس به عنوان فرانشیز مقابله با این مقدار درآمد از دست رفته تحمیل coronavirus بیماری همه گیر.

بدون یک توافق با اتحادیه اروپا کمیسر را به اجرا در پنج دور پیش نویس است. این تیم قادر خواهد بود به ثبت نام تعداد نامحدودی از undrafted بازیکنان برای $20,000 حداکثر.

انتظار از عوامل است که تیم را به خصوص سعی کنید به منظور محدود کردن پاداش به چهارم و پنجم دور میدارد که به طور معمول هنوز هم چند صد هزار دلار تحت تهدید ضمنی آنها را پایین تر پاداش و یا خطر انداختن تمام راه را به پایین به $20,000 غیر پیش نویس حداکثر. یک انتظار وجود دارد این منجر به بسیاری از بازیکنان مدرسه بالا که برداشت شده است پس از دور سوم تصمیم به رفتن به کالج را عوض کنید و صبر کنید برای یک روز بهتر.

پیش نویس یک مسئله کوچک در مقایسه با آنچه اتحادیه و MLB باید در مقابل آنها آینده — تصمیم گیری چگونه بازیکنان باید پرداخت اگر ورزش می آید و در این سال. این اتحادیه گفته است که تصمیم گرفته شد در مارس 26 توافقنامه — که بازیکنان را سرشکن مجموع از حقوق خود را برای بازی های انجام شده. MLB گفت: این توافقنامه خواستار ارزیابی مجدد از بازیکن پرداخت اگر بدون حضور (و درآمد حاصل از آن) برای بازی. MLB است که انتظار می رود برای ارسال این اتحادیه یک طرح در مورد این موضوع و چگونه به راه اندازی مجدد این ورزش در هفته آینده.

خواهد ستیز طرف قادر به پیدا کردن زمینه های مشترک وجود دارد ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de