MLB کمیسر راب مانفرد ‘اعتماد به نفس’ وجود خواهد داشت یک سال 2020 فصل

بیس بال اتحادیه رئیس تونی کلارک دستور لیگ اصلی بیس بال در روز شنبه به بازیکنان می دانم زمانی که و که در آن برای نشان دادن کار.

که صبر می تواند تا بهار آینده.

کمیسر راب مانفرد روز دوشنبه گفت که او دیگر اعتماد به نفس وجود خواهد داشت یک سال 2020 فصل قبل از ضبط ESPN نمایش شنبه شب با پنج تن دیگر در کمیسیون.

“من اعتماد به نفس” مانفرد گفت: در شبکه “بازگشت ورزش” ویژه. “من فکر می کنم وجود دارد خطر واقعی و تا زمانی که وجود دارد هیچ گفت و گو است که خطر واقعی این است که رفتن به ادامه. …

“صاحبان 100% متعهد به گرفتن بیس بال عقب در این زمینه است. متاسفانه من نمی توانم به شما بگویم که من 100% مطمئن است که این اتفاق خواهد افتاد.”

MLB صاحبان نشسته اند صبح روز دوشنبه در یک کنفرانس تلفنی و تصمیم گرفت آنها را به اتحاد کلمه است که مذاکرات بیش از, و در حال حاضر تمرکز بر رسیدن به توافق در مورد ایمنی و سلامت پروتکل با اتحادیه همراه با ایجاد یک برنامه کوتاه با توجه به دو نفر با لینک مستقیم دانش تماس بگیرید.

مردم صحبت کرد و به ایالات متحده آمریکا امروز ورزش به شرط ناشناس ماندن به دلیل حساسیت مذاکرات است.

هنوز هیچ برنامه ایجاد خواهد شد مگر اینکه اتحادیه waives حق خود را به تمام دعاوی حقوقی که MLB خود را نقض کرده مارس توافق.

اتحادیه فکر می کند این یک غرفه تاکتیک منجر به این احتمال که اگر فصل آن خواهد شد به عنوان چند به عنوان 50 بازی و بیش از 60.

ایالات متحده آمریکا امروز ورزش به دست آمده و یک کپی از یک شنبه نامه ای از MLB معاون کمیسر دن Halem به MLBPA وکیل بروس مایر که می خواند:

“ما مطلع شده است توسط منابع متعدد و از آن شده است به طور گسترده ای گزارش شده توسط رسانه ها (از جمله اظهارات بازیکنان) که این انجمن در نظر دارد برای تنظیم یک شکایت به دنبال ‘صدها میلیون نفر’ اگر یک میلیارد’ دلار خسارت. در حالی که ما واقعا امیدواریم که این ستیز مذاکرات هنوز به نقطه ای از انجمن تنظیمات عمومی ‘gotcha دام’ با شدت خواستار آن است که ما تنظیم یک برنامه تنها به سپس تنظیم یک شکایت ادعا می کنند که با انجام این کار ما را نقض مارس توافق ما نیست و باید بیشتر از هر زمان به هدر حقوقی مانور.

“اگر انجمن بخواهد برای ادامه مذاکره بیش از یک توافق است که در آن دفتر کمیساریای خواهد چشم پوشیدن از حق و حقوق خود را … و اغاز یک فصل با وجود (در میان چیزهای دیگر) به طور منظم فن دسترسی به ballparks شما باید اجازه دهید ما می دانیم. اگر این انجمن آماده است تا به ما اجازه می دهد برای ساخت و صدور 2020 برنامه ریزی و اعلام یک بهار آموزش گزارش تاریخ و چشم پوشیدن از هر گونه ادعا می کند که با انجام این کار ما را نقض مارس توافق شما باید اجازه دهید ما می دانیم.

“اگر این انجمن آماده است تا در ادامه با هر یک از کسانی که گزینه های آن برای ما روشن است که ما اختلاف بیش از معنای مارس توافق باقی مانده است یک مانع برای از سرگیری بازی و ما هم باید تلاش برای حل و فصل است که اختلاف بین خودمان و یا ارسال از طریق اختلاف در تسریع اساس به داوری پنل به طوری که هر دو طرف می تواند تصمیم گیری با یک درک مشترک از حقوق خود و تعهدات خود تحت این قرارداد.’

MLB 2020: صاحبان باید دست خود را مجبور

کلارک و اتحادیه پاسخ داد: با یک بیانیه شنبه شب در پاسخ به مانفرد نظرات.

“بازیکنان منزجر که پس از غارت مانفرد صراحت گفت: بازیکنان و طرفداران است که وجود دارد خواهد ‘100%’ یک سال 2020 فصل او تصمیم گرفته است برای رفتن به عقب در خود کلمه است و در حال حاضر تهدید به انصراف از کل فصل” کلارک گفت: در MLBPA بیانیه.

“هر مفهوم است که این بازیکنان در ارتباط است و به نوعی تاخیر در پیشرفت در سلامت و ایمنی پروتکل های کاملا نادرست راب به تازگی اذعان کرد که احزاب ‘بسیار نزدیک است.’

“این آخرین تهدید است فقط یک نشانه است که لیگ اصلی بیس بال است مذاکره در ایمان بد از آغاز. این همیشه در مورد استخراج اضافی کاهش پرداخت از بازیکنان است و این فقط یک روز دیگر و یکی دیگر از ایمان بد تاکتیک در جریان مبارزات انتخاباتی.”

قطعا وجود خواهد داشت و نارضایتی ظ در هر دو طرف اما مارس 26 توافقنامه به طور خاص اجازه می دهد تا MLB به مجموعه خود را در سال 2020 برنامه با استفاده از “بهترین تلاش را به بازی به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است در حالی که با در نظر گرفتن بازیکن ایمنی و بهداشت, تغییر زمان نیاز رقابتی و ملاحظات ورزشگاه در دسترس بودن و امکان سنجی اقتصادی از گزینه های مختلف.”

MLB استدلال می کند که در 26 مارس توافق شد “استوار در احزاب درک متقابل است که بازیکنان خواهد بود خود را پرداخت کامل حقوق تنها در صورتی بازی از سر گرفته و در مقابل طرفداران” که اتحادیه اختلافات.

دو طرف که بسیار تفسیرهای متفاوت از توافق هیچ چاره ای اما برای ادامه بحث.

“من امیدوارم که یک بار ما رو به زمینه های مشترک بر اساس این ایده که ما می رویم به پرداخت بازیکنان کامل سرشکن حقوق و دستمزد است که ما را به برخی از همکاری در شرایط اقدام تحت این توافق است که ما در مذاکره با MLBPA در مارس 26” مانفرد ESPN گفت:.

“متاسفانه بیش از آخر هفته در حالی که تونی کلارک اعلام تمایل خود برای بازگشت به کار این اتحادیه را بالا وکیل بود گفتن خبرنگاران بازیکنان و در نهایت بازگشت به صاحبان که به عنوان به زودی به عنوان ما صادر شده یک برنامه – به عنوان آنها درخواست شده – آنها در نظر گرفته شده برای تنظیم یک شکایت مدعی بودند به عنوان یک اضافی میلیارد دلار است.

“بدیهی است که نوع بد-ایمان تاکتیک باعث می شود آن را بسیار دشوار است به حرکت رو به جلو در این شرایط است.”

“این فقط یک فاجعه برای ما بازی کاملا بدون هیچ تردیدی در مورد آن” مانفرد گفت. “این نباید اتفاق می افتد و این مهم است که ما پیدا کردن یک راه برای به دست آوردن آن گذشته و بازی برگشت در زمین به نفع طرفداران ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>