MLB بسته شدن تمام بهار امکانات آموزش در آریزونا و فلوریدا برای جلوگیری از coronavirus گسترش

لیگ اصلی بیس بال است که تا به حال حداقل 12 عمده-لیگ بازیکنان و اعضای کادر تست مثبت برای COVID-19 تصمیم گرفته است تا بلافاصله تعطیل از بهار امکانات آموزش در آریزونا و فلوریدا یک مقام عالی رتبه با دانش مستقیم از این تصمیم گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ،

MLB دستور داده است تا تمام امکانات برای انجام یک تمیز کردن عمیق و نیاز به همه بازیکنان و اعضای کادر به انجام تست قبل از اینکه قادر به استفاده از امکانات و دوباره زمانی که آنها باز است.

این فرد صحبت کرد و به ایالات متحده آمریکا امروز ورزش به شرط ناشناس ماندن پس از MLB تا به حال منتشر نشده یک بیانیه رسمی.

وجود دارد پنج فیلادلفیا فیلیز بازیکن و یک بازیکن از Houston Astros که تست مثبت این هفته با سه بهار-امکانات آموزش بستن جمعه.

“فیلیز متعهد به سلامت و رفاه ما بازیکنان و کارکنان به عنوان بالاترین اولویت ما,” فیلیز صاحب جان میدلتون گفت: “و به عنوان یک نتیجه از این آزمایش تمام امکانات در ویکی [فلوریدا] بسته شده اند تا مقامات پزشکی اعتماد به نفس ویروس تحت کنترل است و ما امکانات ضد عفونی هستند.”

Toronto Blue Jays و غول سان فرانسیسکو نیز بسته مربوطه امکانات در Dunedin, فلوریدا و آریزونا پس از چند بازیکن گزارش تجربه علائم.

از دو هفته گذشته به ارمغان آورده اند خوشه در COVID-19 آزمون مثبت در فلوریدا و آریزونا و تگزاس از پنج تیم. وجود دارد در حال حاضر 20 متحده است که تا به حال یک موج اخیر مثبت شد.

از زمان شیوع این بیماری در یک زمان می آید زمانی که لیگ اصلی بیس بال است که برنامه ریزی شده برای از سرگیری بهار آموزش در دو هفته آینده. کمیسر راب مانفرد انتظار می رود که به دستور یک فصل در روز دوشنبه اگر صاحبان و بازیکنان نمی رسیدن به یک توافق است. صاحبان می خواهید 60 بازی فصل در حالی که بازیکنان به دنبال یک 70-بازی فصل.

MLB مصمم است که آنها می خواهند در این فصل به طور منظم به پایان سپتامبر. 27 با جهان سری عقد قبل از ماه نوامبر برای ترس که موج دوم COVID-19 می تواند لغو postseason هزینه باشگاه $787 میلیون در postseason تلویزیون درآمد.

بیشتر: MLB با مناظر در 60-بازی فصل نمی ساخت شمارنده-ارائه به MLBPA اتحادیه می گوید:

بیشتر: MLB با توجه به روابط برای سال 2020 فصل به عنوان بخشی از اصلاح فوق العاده نوبت طرح

NBA: فلوریدا افزایش coronavirus موارد پیچیده NBA را به از سرگیری برنامه های نجومی در اورلاندو

MLB و اتحادیه نهایی بهداشت و ایمنی پروتکل که MLB تحویل در 67 صفحه کتابچه راهنمای کاربر در ماه گذشته. بازیکنان خواهد شد تست شده چند بار در هفته و به دنبال دستورالعمل های دقیق نیاز اجتماعی فاصله حتی در محل باشگاه وانجمن و ستاره شرق منع تف استفاده سوار به اشتراک گذاری خدمات و یا حتی جسارت خارج از تیم هتل در جاده ها است. این برنامه همچنین دارای تیم بازی تنها در جغرافیایی مناطق جلوگیری متقابل کشور پرواز.

این امکان وجود دارد که postseason برگزار خواهد شد در خنثی سایت و یا حتی یک حباب حفاظتی برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

اگر MLB اعلام کرد یک فصل در روز دوشنبه بازیکنان انتظار می رود که به نظر می رسد برای بهار آموزش در ژوئن 29, با سه روز تست قبل از آموزش به مدت سه هفته. تیم باید انتخاب برای آموزش در خانه خود شهر و یا خود بهار-آموزش سایت اما با افزایش COVID-19 در آریزونا و فلوریدا, تقریبا تمام تیم را در خانه خود ورزشگاه.

دنبال Nightengale در توییتر: @Bnightengale

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de