ققنوس — لیگ اصلی بیس بال از سرگیری آموزش بهار جمعه اعلام کرد که 31 بازیکنان و هفت کارکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 به عنوان بخشی از مصرف غربالگری. .

38 مثبت بودند 1.2 درصد از 3,185 تعداد نمونه های جمع آوری شده و آزمایش با توجه به لیگ برتر

“آن تشویق خواهد شد اگر ما می توانید نگه دارید که به آن سطح” آریزونا دایاموند بکس GM مایک Hazen گفت. “آن را برای رفتن به روی همه ما برای انجام بهترین های ما برای انجام این کار است. فقط به خاطر اینکه ما از طریق قرنطینه فقط به خاطر اینکه ما از عبور از آزمون های متعدد به این معنا نیست رفتار می تواند به حالت عادی بازگشت. به این معنی تمرین های اجتماعی فاصله حتی زمانی که ما در این زمینه فکر بودن که در آن شما در فضای پوشیدن ماسک در همه زمان ها.

“آن را برای رفتن به روی همه ما است. آنچه ما انجام می دهند در شب ؟ رفتن به خانه و فکر بودن که ما از رفتن به فروشگاه مواد غذایی و چیزهایی مانند آن است که ما هنوز در حال تمرین این رفتارها. من فکر می کنم که آنچه در آن است رفتن به نیاز به ما برای در امان ماندن از طریق فصل.”

تیم مجاز به شناسایی بازیکنان که تست مثبت برای COVID-19 اما دو بازیکن Delino DeShields جونیور از سرخپوستان کلیولند و برت مارتین تگزاس رنجرز هر یک نشان مثبت خود را تست. هر بازیکنی که تست مثبت برای COVID-19 باید تست منفی دو بار حداقل 24 ساعت جدا از یک دیگر با هیچ تب به مدت 72 ساعت قبل از او می تواند دوباره یک تیم است.

“در این مرحله تنها چیزی که او کاهش حس چشایی و بویایی” کلیولند جمهور بیس بال عملیات کریس Antonetti گفت. “اما دیگر از آن او را به خوبی انجام می دهند… او می خواست به ما فقط اطمینان همه او را به خوبی انجام می دهند و به دنبال به جلو به گرفتن در اینجا هنگامی که او را قادر به سفر.”

MLB 2020: تیم آماده به پلیس خود را

مایک ماهی قزل آلا: فرشتگان ستاره مطمئن نیستید اگر او را بازی در سال 2020 فصل

کلیدی برای همه, ایمنی است که به دقت به عنوان امکان پذیر است می گوید: حاکم آل MVP مایک ماهی قزل آلا که امیدوار است که هم تیمی های خود نمی مکرر رستوران در جاده ها است.

“من فکر نمی کنید چرا که شما می توانید ترک اتاق هتل در جاده ها به صرف شام در یک رستوران” ماهی قزل آلا گفت. “که فقط قرار دادن خود را در خطر می کنم. من به شدت در برابر آن است. این 30 بازی در جاده ها است. تنها ماندن در اتاق هتل خود و فقط انجام به عنوان بسیاری به عنوان شما می توانید در داخل هتل بنابراین شما نمی توانید و این ویروس هستند.”

فرشتگان مدیر جو Maddon تا به حال یک تماس با 120 عضو از فرشتگان سازمان پنج شنبه شب تاکید بر اهمیت هر کس اقامت به عهده دارد.

“هر سازمان واقعا نیاز به سفت کردن حباب” Maddon می گوید: “و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام. ما درخواست شما را به بهترین نسخه از خودتان و بهترین هم تیمی شما تا کنون در زندگی خود را. ما نیاز شما را به پیروی از پروتکل ها و برای شما به بهترین هم تیمی تا کنون.”

رنجرز مدیر کریس وودوارد می گوید که هر تیم در حال رفتن به موارد مثبت اما مهم این است که برای به حداقل رساندن تماس با تمام. Boston Red Sox حتی استفاده سوئیت در Fenway پارک برای بازیکنان خود را به لباس در امید اجتماعی را حفظ فاصله.

“ما در حال رفتن به قادر به بیرون رفتن به میله” شیکاگو توله مدیر David Ross گفت: “قرار می دهد که هم تیمی های خود را در معرض خطر. قرار می دهد که اعضای خانواده در خطر است. ما در معرض خطر هم تیمی. ما در معرض خطر اعضای خانواده در خانه. که خواهد بود بسیار خودخواه حرکت می کند خود را در بخشی.”

بنابراین نشان می دهد را به حداقل سعی کنید برای رفتن تا زمانی که coronavirus به ما می گوید آن را نمی تواند.

“من احساس می کنم کاملا راحت با این ایده انجام این کار” Tampa Bay Rays پارچ چارلی مورتون گفت: “اما من نمی دانم چه زمانی قرار است ما را به نشستن در خانه و انتظار برای تصمیم گیری در مورد حرفه ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de