MLB 2020 فصل در آستانه دردناک راب مانفرد قطعنامه

تاثیرگذارترین بازیکنان نشسته اند تقریبا تمام آخر هفته به بحث در مورد جایی که آنها ایستاده بود در MLB آخرین پیشنهاد از جمله با اندکی تغییرات که یکشنبه است. اما همه نشانه های آنها باقی مانده حل و فصل در برابر پذیرش نسخه فعلی از یک پیشنهاد 60-بازی فصل.

که تنها فشار کمیسر راب مانفرد به بیشتر به طور جدی حرکت به سمت فشار دادن دکمه او می خواست برای جلوگیری از: اجرای یک جانبه یک فصل است.

همه از این است و بازی کردن در برابر پس زمینه از افزایش COVID-19 موارد مهم در بازی بیس بال است که هر دو صاحبان و بازیکنان تصمیم گیری آنچه را که مناسب مرحله بعدی. آن برگ وضعیت سیال و باز به صورت بالقوه تلاش بیشتر در یک معامله و یا حتی در حال حرکت برخی از صاحبان به طور جدی در نظر بگیرید سعی کنید که آیا برای یک فصل در همه.

اگر مانفرد می کند یک جانبه پیاده سازی به عنوان او در مجموع سودا درست در شرایطی که بازیکنان خود را سرشکن پرداخت, احتمال است که او تحمیل یک برنامه در 48-54 بازی هر چند او می تواند نصب در 60 و ببینید اگر مبارزه با COVID-19 اجازه می دهد که بسیاری از بازی ها.

به عنوان اولین گزارش ESPN, مانفرد روز یکشنبه با ارسال PA, مدیر اجرایی, Tony Clark نامه ای که ارائه شده لغو گسترش برگشتی و جهانی تعیین شده hitter وظیفه برای 2021 در بالا از شرایط در حال حاضر به ویژه در 60 بازی بسته اگر این فصل کامل نیست سری جهانی با توجه به کوروناویروس.

از آنجا که صاحبان بسیار می خواهم بیشتر مطالب در پلی آف و در هیئت مدیره با جهانی DH این ویژگی را به بازیکنان اضافه شده اهرم نقطه نیش دیگر از اپل, اساسا باید بدترین سناریو بوجود می آیند. در صورت COVID لغو این اتحادیه می تواند تلاش برای به دست آوردن چیز دیگری در عوض برای کسانی که 2021 مواد افزودنی.

Rob Manfred
راب مانفردسازمان حفاظت محیط زیست

اتحادیه اجرایی هیئت مدیره که شامل 30 تیم نمایندگان به همراه هشت نفر از اعضای اجرایی کمیته فرعی تاخیر رای خود را لحظه ای در روز یکشنبه به بیشتر تامل و بحث در مورد این پتانسیل شیرین — تشکیلات تازه ترین پیشنهاد نام برای یک 70-بازی فصل به طور منظم. هیئت مدیره تکیه داده بود به شدت نسبت به این تصور که این آخرین لحظه ترفند تغییر نمی کند به طور کلی خود را از نظر طرح. زمان رسمی رای گیری باقی مانده برای عموم مشخص نیست که از یکشنبه شب.

مانفرد نامه یکشنبه منعکس چه بد او می خواست برای جلوگیری از اجرای یک جانبه به چند دلیل: 1) از آن نمی توانست شامل اضافی حذفی بازی; 2) بدون همکاری روح های اطراف بازی بازگشت برخی از بازیکنان ممکن است انتخاب کردن و اساسا تحریم های نجومی; و 3) آن را باز امکان برای بازیکنان به پرونده شکایت علیه صاحبان برای عدم مذاکره با حسن نیت اگر چه صاحبان می تواند یک فایل یکسان شکایت علیه بازیکنان.

به عنوان بخشی از نامه خود به کلارک در یکشنبه مانفرد خواست که 70 بازی فصل به طور منظم نبود امکان در نور از تمایل برای به پایان سری جهانی در پایان ماه اکتبر. به عنوان اولین گزارش ورزشی, مانفرد با اشاره به این که تغییر از بهار آموزش از فلوریدا و آریزونا سایت به صفحه اصلی ballparks نتیجه COVID-19 شیوع بیماری در آن دو کشور را بیشتر به تاخیر افتتاح اردوگاه تا زودتر از ماه ژوئن 29. اجازه می دهد برای سه به علاوه هفته از بهار آموزش کمیساریای استدلال چپ 66 روز به بازی 60 بازی توسط Sept. 27 روز MLB می خواهم به نتیجه گیری در این فصل به طور منظم.

بازیکنان به عنوان بخشی از تمایل خود به بازی بازی های بیشتر (که در نتیجه بیشتر پرداخت) بود ابراز تمایل به فشار به طور منظم فصل تقویم برای اواسط ماه اکتبر. اما MLB مخالف این ایده به دلیل نگرانی های پزشکی که coronavirus بدتر خواهد شد به عنوان آب و هوا سرد و همچنین به عنوان آمار بیس بال پخش شرکای ترجیح می دهند به هوا بازی ها در ماه اکتبر و MLB نمی خواهید برای رفتن در برابر انتخابات ریاست جمهوری در نوامبر. 3. اخیر خونتان از coronavirus نه تنها در فلوریدا و آریزونا اما همچنین مهم در بازی بیس بال, خارجه تگزاس افزایش یافته MLB استدلال که ورزش نباید مطبوعات آن شانس با بیش از حد بسیاری از بازی ها.

هر چند مذاکرات خود شده اند ستیز بازیکنان و صاحبان آمده اند نزدیک به توافق بر سلامت و ایمنی شرایط به عنوان به خوبی. در حالی که هر دو طرف امضا کردن رادیکال مفهوم قرار دادن یک دونده در پایه دوم در نوبت و حتی تماس با کراوات بازی پس از تعداد معینی از نوبت — همه در منافع محدود کردن بازیکنان قرار گرفتن در معرض به یک دیگر — کسانی که درک نمی خواهد اجرا از طریق یک طرفه و پیاده سازی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de