اشتباه Deion ساندرز تا به حال نقش بازیگران در یانکی’ دلقک نمایش

قسط نهایی در یک سری توسط Joel شرمن تواریخ چگونه یانکی ها’ شکست مفتضحانه از سال 1990 گذاشته و زمینه را برای یک سلسله.

Deion ساندرز چرخ به پارکینگ در یانکی ها’ minor league پیچیده رانندگی 100.000 دلار به علاوه مرسدس بنز. در سراسر خیابان بود تمپا ورزشگاه که در آن Buccaneers ایفا کرده است. که احساس می شود در 14 مارس سال 1990 پس از ساندرز بود بین دو جهان.

قبلی سپتامبر. 6 Sanders تا به حال زده در ششمین دور برای یانکی ها در Kingdome و سپس شروع به تکان دادن دست در ستاره شرق و سمت چپ برای پیوستن به شاهین داشتن توافق برای چهار سال 4.5 میلیون دلار قرارداد. کمک کرد که توضیح دهد این خودرو که از آن ساندرز regaled خبرنگاران در هر دو پنجره های باز در حالی که با استفاده از یک کنترل از راه دور به ایستگاه تغییر هر چند از رادیو و تلویزیون بود و یک پای خود را از دست.

MLB بود در میان آن هفتم کار توقف پس از سال 1982 یک تحریم که آخرین 32 روز به عنوان بازیکن شورش علیه صاحبان’ درخواست خود برای اشتراک گذاری درآمد و حقوق و دستمزد و کلاه. زمانی که تحریم به پایان رسید, یک دیرهنگام شروع فصل با یک بازیکن متوسط حقوق و دستمزد $578,930 و بزرگترین حقوق و دستمزد متعلق به خانواده سلطنتی در $22.2 میلیون دلار به دنبال متس Red Sox و یانکی ها.

ساندرز را خود مالی درگیری برچسبها بیش از سرگرم کننده 1990 فصل بیس بال به عنوان دو جهان مبارزه برای یکی از مشخص ترین استعدادهای ورزشی تا کنون.


یانکی ها تا به حال پیش نویس ساندرز در 30 دور در سال 1988 از آنجا که خود را جزئی لیگ رهبری loved ورزشکاران و جورج Steinbrenner عاشق بازیکنان فوتبال. او به سختی تا به حال هیچ تجربه بیس بال و rawness نشان داد. اما آیا خود ابزار شگفت انگیز. اما فراتر از سرعت — سرعت خیره کننده — ساندرز را تكذيب و انتظارات در مورد نئون Deion یا زمان نخست توسط wowing تیم مقامات و در نهایت هم تیمی های با ماده: اخلاق کار, استعداد و گرسنگی به موفقیت است.

زمانی که سندرز اولین بار در زمان تمرین پنبه حلاجی شده به عنوان یک طرفدار و سپس یانکی minor league سر لایحه Livesey به یاد می آورد او تنها می تواند ضرب و شتم توپ به زمین. یک هفته بعد Livesey کردم یک تماس را به اطلاع او که برای تفریح به سواحل خلیج فارس تیم لیگ تا به حال صحنه خود را در صفحه اصلی اجرای دربی. “حدس بزن چه کسی برنده؟” Livesey خواسته شده بود. او پاسخ داد: “هیچ” همیشه قبل از شنیدن پاسخ است. “این Deion. وجود دارد هیچ چیز او نمی تواند انجام دهد.”

Yankees
Deion ساندرز تلاش می کند برای ساختن یک غواصی گرفتن.AP

بنابراین Yanks قرار داده و او را در مسیر سریع تا حد زیادی به آغاز روند متقاعد کردن او برای تبدیل شدن به یک وقت اتحادیه عمده. او درباره سه گانه-A که در سال اول و رشته به طور خلاصه در سال 1989. اما درمان خاص و سرعت که با او آورده بود به رشته و پول است که او قرار بود به ارائه به چشم پوشیدن فوتبال صدمه دیده خود را توسعه و کمک نمی کند وضعیت خود را در برخی از گوشه های خود را در محل باشگاه وانجمن.


در 22 مه 1990 Sanders, چراغ خاموش در برابر White Sox و به عنوان عادت او بود به خود جلب کرد یک علامت دلار در خاک با بت خود را. کارلتون Fisk, 42 سال و 21 سال ابتلا در bigs نگاه کردن در انزجار. بنابراین زمانی که ساندرز ظهور بالا به shortstop Ozzie Guillen در سوم و داد دل نیمه تنه زدن قبل از توقف و تبدیل به ستاره شرق, Fisk فریاد زد: “اجرای [bleeping] توپ شما قطعه ای از [بوق]!”

ساندرز نیست اذعان موعظه. در عوض در آینده در خفاش ساندرز به خود جلب کرد یکی دیگر از علامت دلار و گفت: چیزی تحت نفس خود را. خواسته به تکرار آنچه که او گفت: در حال حاضر گرم گیر ساندرز با صدای بلند گفت: “هی مرد روز از برده داری است.”

فیسک retorted او اهمیتی نمی دهند در مورد رنگ فقط در مورد بازی راست و اگر ساندرز نمی خواهم به انجام است که او را لگد زدن لب به لب خود را. که باعث نیمکت-پاکسازی حادثه است. اما ساندرز خنثی این وضعیت زمانی که تیم بازی هفته بعد در شیکاگو است. قبل از منجر کردن او گیر دست خود را خارج. و فیسک را تکان داد و برگشت.


ساندرز در بازگشت از سه گانه-A بعد از این همه ستاره یک last-ditch یانکی تلاش برای نگه داشتن او را از پیوستن به شاهین در اردوگاه های آموزشی. سری دوم از نیمه دوم ویژه سلطنتی در استادیوم یانکی شد و مورد ستایش قرار داد به عنوان یک برخورد دو, ورزش, ستاره های Bo Jackson مقابل ساندرز — واحه زمانی که استادیوم یانکی اهمیت در سال 1990.

وسط بازی نا امید نیست. جکسون homered اول خود را سه بار ، همه خاموش اندی هاوکینز. مدیر بیخ و بن مریل اجازه هاوکینز چهره جکسون یک سوم زمان هر چند پایه اول باز بود با دوندگان در دوم و سوم southpaw گرگ Cadaret بود گرمایش و lefty-ضربه جرالد پری بود در عرشه. از طریق پنج نوبت جکسون بود داستان بازی برنده فوتبال/مرحله نهایی مسابقات بیس بال.

در ششم ساندرز به شدت انتقاد کرد غرق شدن بوش به مرکز خاموش مل Stottlemyre جونیور خود را به لیگ برتر آوردیم. جکسون انداخته کامل سوپرمن شیرجه بود و توپ و موشک توسط او. او فرود آمد تا او دررفتگی شانه چپ خود را از دست رفته شش هفته و سال بعد می گویند شانه جراحی تعویض او نیاز به دلیل است که بازی.

سومین مربی پایه برای یانکی ها تا به حال موفق ساندرز سال گذشته در دو A. او ساندرز’ بزرگترین حامی نگه داشته و خواستار آن بودند که قضاوت این کتاب توسط عجول و بی پروا پوشش آن را نادیده گرفت. باک Showalter اغلب گفته ساندرز می شده اند یک اتحادیه عمده اگر او گیر با ورزش چرا که او تا به حال یک کار فوق العاده اخلاق بازوی قوی و فریبنده پاپ و فوق العاده خفاش سرعت. اما زمانی که آن را آمد به پا سرعت Showalter گفت: “او می تواند پیشی جستن توپ. آنها می گویند یک مرد واقعا می تواند اجرا شود اما هیچ کس واقعا می تواند اجرا مانند Deion. آن را فقط در سطح های مختلف.”

بنابراین حتی اگر ساندرز بود به سختی برش پایه در یک شیوه ای به این سفر آسان Showalter بود شور و شوق تکان دادن او را به خانه. توپ وارد اولین و مایک مک فارلین تا به حال این صفحه مسدود شده است. توپ هر چند trickled دور به عنوان ساندرز hurdled گیر کردم بدبختانه و از دست رفته صفحه اصلی صفحه. به عنوان Stottlemyre برگرفته توپ و پرتاب آن به Macfarlane, Sanders, درهم با یک deke و سپس یک جهش بیش از گیر به لمس صفحه اصلی قبل از Macfarlane اعمال یک برچسب شده است. جکسون تا به حال آمار سه homers و به نوعی ساندرز برنده شب با 15-دوم تظاهرات مهارت و خواهد شد.

“که یکی از سه لحظات برای من حرفه ای” Showalter می گوید در حال حاضر.

آن را برجسته ساندرز’ یانکی روز که قرار بود تا پایان همان روز به عنوان یکی دیگر از معروف یانکی.


بری اکسلراد نمایندگی ساندرز به عنوان یک بازیکن بیس بال شده متصل به ساندرز خود را از طریق قانون سابق شریک ماروین Demoff که در میان دیگران نماینده سابق یانکی عمله جان Elway. بنابراین او فرض Demoff خواهد هرزه ساندرز در فوتبال و دو را استراتژی برای بهترین نتیجه نهایی برای مشتری است. به جای ساندرز برداشت استیو Zucker خود را به عنوان عامل فوتبال و اغلب در طول سال 1990 فصل دو عامل را ارائه متناقض پاسخ برای ساندرز’ طرح ایجاد یک چرخش از جنجال در اطراف دو-ورزش phenom.

شاهین بودند fining ساندرز برای هر روز او از دست رفته در اردوگاه های آموزشی. اما پشت صحنه یانکی مدیران جورج برادلی و برایان Sabean کار کرده بود دو سال 2.5 میلیون معامله — کلید جاذبه بودن است که آن را بیش از سلطنتی داده بود Jackson — برای دعوت به بازی بیس بال به عنوان اصلی خود را ورزش.

“من بسیار هیجان زده در مورد آن من تکان دادن” اکسلراد به یاد می آورد. “این خواهد بود خبری بزرگ و یک معامله بزرگ است.”

اما به عنوان کلمه از یک معامله احتمالی با ایران به بیرون درز صاحبان دیگر تماس Steinbrenner به شکایت او نمی تواند به یک اثبات نشده بازیکن که چقدر و چند جانباز یانکی ها ابراز احساسات مشابه. این عجیب و غریب بود زیرا ساندرز بود دوست خوبی در محل باشگاه وانجمن. ترین توافق با Showalter — به قضاوت cornerback توسط عجول و بی پروا خود را پوشش دهند.

NYPost
نیویورک پست پشت صفحه از افتضاح سال 1990 فصل است.نیویورک پست

پارچ دیو LaPoint به یاد ساندرز را بنویسید با تشکر از شما یادداشت به کسانی که به او کمک کرد تا هر زمان او فرستاد و او را به نام “شاید بیشتر بد تعبیر کردن بازیکن همیشه.” استیو ساکس دوم به پایان رسید برای کسانی که Yanks می گوید: “در حال حاضر من تا به حال یک مفهوم قبلی Deion و من به این می گویند: او به طور کامل تغییر راه من فکر کردم در مورد او. او یک هم تیمی. او سخت کار کرده بود فروتن و احترام است.” با این وجود Steinbrenner شنیده از چند بازیکن که فکر ساندرز در عین حال به پرداخت غرامت بنابراین سزاوار نیست که پرداخت.

از طریق سخنگوی Sanders, کاهش یافته است, مصاحبه ای برای این سری اما او به تازگی گفت: بله شبکه “وجود دارد کمی حسادت کمی تنش است.”

در همان روز Steinbrenner ممنوع شد, برای زندگی توسط پری وینسنت او کشیده این پیشنهاد را به Sanders. اکسلراد می گوید او به نام برادلی به او اطلاع داد که ساندرز هرگز بازی برای یانکی ها دوباره. در سپتامبر. 24 — پنج روز پس از “رفقای خوب” باز در ایالات متحده آمریکا — گفت: یانکی ها نمی خواهید به بخشی از این نوع درام, دیگر, جدید, GM ژن مایکل اعلام کرد ساندرز منتشر شده است.


یک معامله خوب از تنش اطراف ساندرز در این یانکی محل باشگاه وانجمن ایجاد شده توسط خود را در رابطه نزدیک با مل سالن که هیچ کس در این تیم فکر می کرد سخت بود فروتن و یا احترام است.

به طور کلی حرفه ای از سال 1990 تیم ضعیف بود. آلوارو Espinoza انداخت بت و کلاه ایمنی در مریل را زمانی که او با استفاده از یک hitter وظیفه خرج کردن برای shortstop که آمار .224 که در آن سال. شیدا Velarde رفت در این سازمان زمانی که مایک دمنده بود به یاد می آورد چرا که آن را بیشتر به زمان بازی. جسی Barfield خواستار تجارت — و نه فقط یک بار. اندی هاوکینز و LaPoint بیان دیوانگی در حال حذف از چرخش.

یکی از این کوزه که آواره جانبازان استیو Adkins راه می رفت و هشت از 11 مورد او رو در اولین بازی خود را. دیگر دیو Eiland پاره پاره مت Nokes’ زمین تماس پس از عملکرد ضعیف در بخشی به دلیل گیر نمی دانم Eiland تا به حال یک وزنه بود که بهترین بشه. سفر وزیر بیل Emslie دستگیر شد در سیاتل پس از وارد شدن به مبارزه با تیم راننده اتوبوس که نمی تواند پیدا کردن سمت راست دروازه. دارل ایوانز در کار خود به عنوان هدف قرار دادن مربی و نه حتی دو ماه به خبرنگاران گفت: — اما نه مدیر مریل — که او تا به حال خارش را امتحان کنید به بازی دوباره.

که در آن وجود ندارد بد عمل وجود دارد, کم, کمدی. مثلا پارچ چاک کاری خود زدم بیرون سرد و دچار ضربه مغزی در تعقیب یک pop-up در نزدیکی ببر ستاره شرق هنگامی که او افتاد و رفت سر به زبر و خشن اولین baseman استیو Balboni زانو.

بیشتر وجود دارد. در عین حال شما می توانید جمع آوری آن همه با هم و هیچ کس مانند سالن. او فقط نشان نمی دهد تا برای بازی در تورنتو و سپس به نام به می گویند که او تا به حال کسب و کار شخصی. او به طور منظم خواستار ستد می شود — به عنوان اگر وجود دارد یک بازار برای او. در اواخر ماه اوت او raged در مقابل رسانه ها در محل باشگاه وانجمن زمانی که او در سمت چپ خارج از صف در بالتیمور با هجوم به دفتر مدیر به سرزنش مریل, ناودان درب در راه و شکست رسیدگی و سپس رو تخم چشم به کره چشم با یک خبرنگار و تهدید زندگی خود را.

سالن می تواند ضربه fastball واقعا ضربه fastball و حفظ او در زمانی که او نامناسب و غیر حرفه ای است.

“مل, با حیوانات باغ وحش و همیشه در حال تغییر $300,000 ماشین من صادقانه می گویند من نمی توانستم صبر کنید برای او برای رسیدن به ورزشگاه فقط برای دیدن آنچه که او انجام می دهد که در روز” LaPoint به یاد می آورد. “منظورم این است که بعد رفتن من به استفاده از StairMaster و من گفت: من نمی توانم به دلیل وجود دو ساله در آنجا بود که مل.”

Mel Hall
مل سالنگتی ایماژ

گیر باب Geren می گوید هال “آورده انواع حیوانات دیوانه” به ورزشگاه. مشهورترین او دو ساله است که ادرار در محل باشگاه وانجمن فرش ارسال clubhouse مدیر نیک Priore به خشم.

“با مل وجود دارد ‘در اینجا ما دوباره’ با چیزی عجیب و غریب” به یاد جف Idelson این یانکی ها ” رسانه مدیر روابط در سال 1990. “نیک بود واقعا ناراحت علاوه بر اینکه خطرناک و در معرض خطر انقراض, گونه, آنها, نیست, آموزش توالت.”

سالن دستگیر شد و پس از فصل در Fairfield, Conn., صفحه اصلی و به اتهام دو فقره هر یک از داشتن به طور بالقوه خطرناک حیوانات و واردات حیوانات وحشی بدون مجوز.

با سالن مورد ضرب و شتم “ببر شاه” توسط سه دهه یک آژانس حفاظت از محیط زیست گروهبان در آن زمان گفت: “این یکی از آن چیزهایی که در آن اگر شما چند دلار شما می توانید یکی از این چیزهایی که اگر شما آنها را می خواهید. ما در حال تلاش برای خشک کردن بازار برای همه حیوانات خانگی عجیب و غریب.”

زمانی که مایکل شد جنرال موتورز و بعد Showalter شد مدیر آنها را دیدم اولین کار خود را به عنوان fumigating محل باشگاه وانجمن. مل عجیب و غریب نشان داده آنچه مورد نیاز به رفتن اگر یانکی ها بودند رفتن به بهتر.

“گرفتن مل سالن خارج وجود دارد در بسیاری از راه های” Showalter می گوید در حال حاضر.


بازیکنان مانند سالن پناه با یانکی ها. این ورزش تا به حال در ابتدا می ترسید که Yanks فقط می خواهد به خرید بهترین بازیکنان زمانی که Steinbrenner ساخته سابقه-تنظیم 12-در سال 500 میلیون دلار در مقابله با MSG شبکه در دسامبر 1988. اما بهترین عوامل در حال حاضر میداد تا یانکی ها; هیچ ستاره با گزینه های را انتخاب کنید یک محل که در سالن بود و به معنای واقعی کلمه تبدیل به باغ وحش برانکس. این لرزش را هدف قرار داده بود استارتر علامت Langston و نزدیک Mark Davis در سال 1989-90 رایگان-نماینده کلاس. نه می خواستم چیزی برای انجام با Steinbrenner یا یانکی ها فراتر از استفاده از آنها را افزایش می دهد در جای دیگر.

بنابراین یانکی ها به پایان رسید تا به عنوان آخرین چاره برای بازیکنان مانند سالن. و پاسکوال پرز و آنها را به مدت سه سال در 5.7 میلیون دلار با وجود حرفه ای از رفتار عجیب و غریب و مشکلات با الکل و کوکائین است. قبلی خود مدیر مونترال باک راجرز در آن زمان گفت: “او یک مرد بیمار [با توجه به اعتیاد]. او یک timebomb.”

درست به شکل پرز نشان نمی دهد تا برای اولین بار هشت روز از بهار به آموزش به دنبال خود آژانس در زادگاهش دومینیکن. پرز وارد به فورت Lauderdale ورزشگاه در دو کاروان در مارس 27, 1990 — روز مدونا منتشر شد “وگ” — در 6:41 p. m. چراغ تبدیل شد و در غیر این صورت خالی ورزشگاه. این تسلط پیدا minor league گیر و تبادل مربی بیلی Connors و مجبور پرز به پرتاب یک اغل گاو یا حشم با یک گروه کامل از خبرنگاران ، یانکی مقامات تعجب می کنم بعد اگر پرز صدمه دیده بازوی خود را که شب مجبور مجازات است.

معلوم شد که Yanks بود نه درخواست یک شانه آزمون قبل از ورود او و پرز را فقط سه شروع می شود قبل از نیاز به جراحی شانه و سپس 14 بیشتر در سال آینده پس از آن به حالت تعلیق درآمد برای همه از سال 1992 برای نقض MLB مبارزه با مواد مخدر سیاست. قبل از شانه اش خراب شد در سال 1990 Perez — همه مردم — اضافه شده به فیلم کمدی فصل با انتقاد از یانکی ها’ آمادگی و عدم جدیت. او به خبرنگاران گفت: “زمانی که شما رفتن به یک مبارزه با مرغ قبل از قرار دادن مرغ خود را به حلقه شما باید مطمئن شوید که مرغ خود را خوب است.”

بله به یک نقطه پرز با استفاده از cockfighting به عنوان یک استعاره.


پرز برادر Melido را پرتاب شش زمین باز یافته باران-کوتاه بدون hitter وظیفه برای وایت ساکس برای باز کردن فصل در نیمه دوم. سال بعد پرز هیچ-hitter وظیفه محروم شد از کتاب رکورد زمانی که یک حکومت رفت به جایی که هیچ-hitter وظیفه بود به تکمیل بازی حداقل نه نوبت.

معلوم است که حتی بیشتر جالب, no hitter وظیفه انداخته که ماه ژوئیه با تشکر از یانکی ها-White Sox بازی نیز در نهایت محروم از کتاب رکورد.

اندی هاوکینز تنها یک یانکی در ماه ژوئیه به دلیل — در ماه ژوئن بعد این تیم که قرار بود برای آزادی او (او به معنای واقعی کلمه به حال بسته بندی کیسه های خود) — مایک ویت آمد لنگ و هاوکینز مجبور به بازگشت به چرخش. او تا به حال پنج-شروع به احیای که او در آن تن به تن به 1.83 عصر و در یک بازی تن به تن 11 shutout نوبت از دست داده و در 12th, به دوقلوها. آن قبلی خود را شروع هر چند که معروف ترین و کار خود را در بسیاری جهات مندرج 1990 یانکی ها.

ساکس به خاطر 1 جولای در شیکاگو به عنوان شاید “این windiest بازی من تا کنون ایفا کرده است.” این نوع از بازی شما استفاده نمی گیر/infielder جیم Leyritz برای شروع در سمت چپ فقط برای سومین بار تا کنون به عنوان مریل انجام داد. و یا شروع مایک بلورس دفاعی ظروف سرباز یا مسافر در سوم برای اولین بار در هشت روز. در یک بازی ممکن است بلورس متعهد چهار خطا و LaPoint بود که تبادل آن روز سعی در کاهش غم و اندوه پس از خطای شماره 3 با تبدیل به rookie و شوخی “را در آن نگاه کنید به این ترتیب حداقل هر کس می داند نام خود را در حال حاضر.”

Geren بود که در ابتلا به تاریخ 1 ژوئیه به یاد می آورد آن بود یکشنبه گریز matinee و صفحه اصلی ump دیل اسکات تا به حال بسیار گسترده اعتصاب منطقه. هر دو شروع با حروف بزرگ. گرگ Hibbard برگزار وحشتناک یانکی جرم hitless به ششم و با کمک مسکن Barry جونز بدون گل طریق هشت. هاوکینز تا به حال هیچ-hitter با ناشران در دولت هشتم که White Sox را لاغر راست صحرا نورد در اولین فصل کامل سامی Sosa پایه سوم برای چه باید سوم ، اما دمنده آن را انداخت دور.

NY Post
نیویورک پست پشت صفحه از افتضاح سال 1990 فصل است.نیویورک پست

هاوکینز راه می رفت دو بعدی hitters به بار پایگاه های قبل از گرفتن رابین ونتورا به پرواز به سمت چپ. به باد. نسبت به Leyritz که در حافظه ساکس “شبیه یک خرس خاکستری در اسکیت روی یخ” ردیابی توپ این راه و که قبل از اولین بار اجرای مراسم آن را برای اجرا خطا. Barfield پس از آن از دست داده flyball در خورشید است که می تواند به نام یک ضربه بود اما حکومت سوم خطا از زمین باز یافته تولید چهارمین ناخواسته اجرا شود. هاوکینز هرگز به یک ضربه در هشت دور کامل بازی و از دست 4-0.

“این سخت است برای پرتاب یک هیچ-hitter وظیفه و از دست دادن” Geren می گوید در حال حاضر.

اما این 1990 یانکی ها. تا پایان تلخ. در روز پایانی این فصل در استادیوم یانکی, جمعیت تشویق برای بازدید از یک بازیکن به عنوان سیسیل صحرا نورد شد, اولین آمریکایی اتحادیه پس از راجر ماریس در سال 1961 برای رسیدن به 50 homers با هدف قرار دادن دو به پایان در 51. شماره 50 آمد Adkins که Yanks امیدوار بود بخشی از آینده بود اما تبادل آخرین بازی حرفه ای خود را. یک حس ناامیدی پر شده سازمان است.

در یک سال که “به سلامتی” بود بالا نشان می دهد در تلویزیون “شبح” بالا پرفروش تصویر و Milli Vanilli محروم شد از آن جایزه گرمی برای بهترین هنرمندان جدید پس از آیات این دو آواز خواندن نیست در “دختر شما می دانید آن را True” آلبوم یانکی ها را تحمل یک فصل است که در آن یکی از مهمترین بازیکنان جوان شد cornerback آنها شدید دو ببر و خانمها بالغ و آنها موفق به ضربه و از دست هیچ-hitter.

فصل, اگر چه, به پایان رسید با ژن مایکل به عنوان GM, باک Showalter در لیگ برتر مربیگری کارکنان و تعداد زیادی از مسائل خاص percolating پایین در زیر سطح. از آنجا که از یک دهه آغاز شد که در ناامیدی خواهد شد و در سلسله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de