میسوری مرد از زندان آزاد با کمک از WNBA ستاره مایا مور

JEFFERSON CITY Mo. — یک میسوری مرد که از زندان آزاد شد چهارشنبه پس از یک دادستان شهرستان کاهش یافته است به دوباره سعی کنید خود را در مورد punctuating سال کار توسط WNBA ستاره مایا مور و دیگر حامیان که استدلال او به دروغ متهم به سرقت و تجاوز اتهامات عنوان شده علیه.

مور در دست بود که Jonathan Irons, 40 راه می رفت خارج از شهر جفرسون مرکز تادیبی. او به عنوان کف اتو با نزدیک شدن به یک گروه از مردم در حال انتظار برای آزادی او. او پس از آن کاهش یافته و به زانو در یک نقطه قبل از پیوستن به یک گروه در آغوش اطراف آهن.

او تا به حال شده است در خدمت 50 سال حکم زندان ناشی از عدم تیراندازی مرگبار یک صاحب خانه در منطقه سنت لوئیس که آهن بود 16. اما یک قاضی انداخت از اعتقادات خود در ماه مارس با استناد به یک سری از مشکلات با این مورد از جمله یک اثر انگشت است که گزارش شده بود بیش از تبدیل به آهن’ دفاع تیم با توجه به نیویورک تایمز.

میسوری دادستانی کل ناموفق به دادگاه تجدید نظر تصمیم قاضی و منجر دادستان در سنت چارلز کانتی تصمیم گرفت در برابر محاکمه مجدد.

Maya Moore
مایا مورAP

مور و آهن شد دوستان بعد از جلسه از طریق وزارت زندان با توجه به بار. 31 ساله مور یک شهر Jefferson, Missouri, مادری که ستاره دار در UConn قبل از کمک به سرب مینه سوتا به چهار WNBA, عنوان, قرار دادن حرفه ای خود را در انتظار نگه داشته در فصل گذشته به کمک آهن.

مور گفت: در ماه ژانویه او برنامه ریزی شده برای نشستن فصل دوم و دست از بازی های المپیک توکیو. پس از آهن’ محکومیت پرتاب شد و در ماه مارس او گفت: AP برنامه های خود را تا به حال تغییر کرده است.

“من تصمیم به گرفتن یک سال دیگر بزرگتر از این مورد او گفت:” در آن زمان است. “اما بدیهی است که این مورد بود در خط مقدم از ذهن من است. من به دنبال به جلو هنگامی که این انجام می شود تا در نهایت به گرفتن برخی از استراحت و وقت خود را با خانواده من است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de