جکسون از دست ندهید. – پول به منظور کمک به ساکنان فقیر مورد استفاده قرار گرفت برای خرید خودروهای لوکس, حامی, کالج مسابقات بیس بال و استخدام اعضای خانواده از یک دولت رسمی با توجه به یک گزارش از دولت حسابرس Shad سفید.

104-صفحه حسابرسی از می سی سی پی Department of Human Services دوشنبه منتشر شد نشان می دهد که فدرال رفاه اعطای کمک های مالی جریان از DHS به دو گروه غیر انتفاعی است که گفته می شود صرف پول نقد در نامناسب و یا سوال برانگیز راه.

بیش از $94 میلیون در رفاه پول صرف شد “سوال” توسط حسابرسان با توجه به گزارش ادعا یا آشکار misspending یا عدم وجود مستندات نشان دادن آن صرف شد به درستی.

در بیانیه ای سفید گفت گزارش “نشان می دهد فاحش ترین misspending کارکنان من را دیده اند در حرفه خود در دفتر دولت حسابرس.” او گفت: “اگر یک راه برای misspend پول آن را به نظر می رسد DHS رهبری و یا دریافت از آن فکر و آن را سعی کردم.”

ایالات متحده آمریکا امروز/Suffolk نظرسنجی: آمریکایی ها به شدت حمایت رای-با-پست فشار اما جمهوری خواهان با احتیاط بیشتر

رئیس مجلس سنا: بایدن پرونده نمی تواند فاش شود

روال سالانه حسابرسی که متمرکز سال مالی 2019 شرح زیر جنایی کیفرخواست در این سال مربوط به رفاه صرف. سفید به نام آن صورت می سی سی پی بزرگترین اختلاس رسوایی مربوط به حدود 4 میلیون در رفاه پول شناخته شده به عنوان کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه یا TANF.

کسانی که اتهامات جنایی روبرو عبارتند از سابق وزارت خدمات انسانی مدیر جان دیویس و همچنین نانسی جدید, رهبر, می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش و یا MCEC یکی از گروه های غیر انتفاعی است که میلیون ها TANF دلار است.

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه می سی سی پی شیپور لجر و رسانه های دیگر گزارش شده در مورد مسائل در دولت های انسانی بخش خدمات و پتانسیل misspending توسط MCEC برای ماه می باشد. میزان misspending و عدم کنترل دقیق در روز دوشنبه حسابرسی قبلا شناخته شده است. حسابرسی نشان می دهد برای اولین بار چگونه یک دوم گروه غیر انتفاعی خانواده مرکز منابع از شمال می سی سی پی و یا FRC گفته شده بسیاری سوال برانگیز و یا نامناسب هزینه های استفاده از رفاه و پول نقد.

با توجه به حسابرسی هزینه های ممکن بود به دلیل دیویس محدود خارج از نظارت رفاه کمک های مالی. حسابرسان گفت آنها اسناد جعلی محدود و یا مدتی روند بررسی صلاحیت قراردادهای جعلی حسابداری و بیشتر.

سفید گفت که دفتر کار خود را به جلو یافته به وزارت بهداشت و خدمات انسانی که نظارت بر برنامه رفاه. با توجه به آنچه فدرال نمایش به misspending سفید گفت: این می تواند منجر به کاهش در TANF سهمیه و یا دیگر تحریم های قرار داده شده در دولت است.

در میان ممیزی را “زیر سوال” صرف:

  • دو گروه غیر انتفاعی مورد استفاده قرار رفاه پول به استخدام لابی اغلب بدون مدارک توصیف کار آنها قرار است به انجام.
  • MCEC به قرارداد و استخدام اعضای خانواده دیویس گاهی اوقات ساخت یکجا پرداخت. پرداخت و حقوق خود را به برادرزاده و برادر در قانون بالغ بر بیش از 1 میلیون دلار بیش از چند سال گذشته حسابرسان گفت.
  • هر دو گروه غیر انتفاعی به رفاه پول به سه نفر از کشتی گیران, Ted DiBiase, Ted DiBiase Jr. و برت DiBiase – برخی از آن برای کار هرگز انجام برخی برای “غیر منطقی” هزینه های سفر.
  • MCEC پرداخت می شود, پیروزی ورزشی بنیاد با رفاه پول برای اجرای برنامه های تناسب اندام که برخی از می سی سی پی قانونگذاران و دیگر مقامات و یا کارکنان در شرکت رایگان می باشد. مربی اجرا می شود که پیروزی گفت: “نمی دانم او دریافت رفاه پول است.
  • MCEC خریداری سه خودرو با رفاه پول هر یک به ارزش بیش از $50,000 جدید و دو پسر. حقوق تلفن های همراه و سایر هزینه ها پرداخت شد با استفاده از رفاه و پول است. وسایل نقلیه شامل یک 2018 نیسان Armada, شورلت سیلورادو و یک فورد F-250. در هر صورت این خودرو ثبت شده بود به MCEC اما در هر صورت حسابرسان گفت: وسایل نقلیه برای استفاده شخصی است.
  • MCEC استفاده از رفاه و پول برای ورزش های مربوط به اهداف از جمله حمایت از یک کالج مسابقات بیس بال و دیگر NCAA حوادث.
  • MCEC قطع a $3,000 بررسی به یک حسابدار از MCEC هر چند یک یادداشت دست نویس می گوید: “مبلغ 3000 دلار پول نقد داده شد به” Davis, DHS, مدیر اجرایی.
  • MCEC منتقل 6 میلیون دلار به یک مدرسه خصوصی و سازمان های اجرای جدید و خرید تجهیزات برای مدرسه.

DHS مقامات برنامه ریزی برای پاسخ به این گزارش بعد از ظهر دوشنبه در یک کنفرانس خبری. مدیران MCEC و FRC بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر دوشنبه ، نه وکلای جدید و دیویس.

سفید گفت اضافی کیفرخواست آمده می تواند در جدا کردن پرونده جنایی. بازرسان فدرال از جمله FBI درگیر هستند.

“این ممیزی باید یک بیدارباش برای همه در دولت” سفید گفت. “راه قدیمی از انجام کارهایی که شما انجام هر کاری رئیس خود را و یا کسی که کنترل پول زیادی به شما می گوید که برای انجام و یا شما چشم پوشی از قانون اطراف چگونه به صرف پول تا آنجا که شما فکر می کنم هیچ کسی نیست – کسانی که در روز بیش از.”

پیگیری خبرنگار لوقا Ramseth در توییتر: @lramseth

خواهد سفر بین المللی رزومه در این سال ؟ وزیر خزانه داری Mnuchin می گوید آن را “بیش از حد سخت به بگویید’

بیشتر: DOJ طرف کلیسا در چالش به کروناویروس دولت به منظور محدود کردن تجمعات در ویرجینیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de