می سی سی پی شهردار حاضر به استعفا شد و پس از مواجهه با واکنش شدید برای جورج فلوید نظرات: ‘من نمی بینم هر چیزی بی دلیل’

Hal مارکس شهردار گلبرگ, می سی سی پی را رد کرد و خواستار استعفای خود را پس نظرات خود را در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس برانگیخت ،

این گلبرگ هیئت Aldermen در روز پنج شنبه برگزار می شود جلسه ویژه به دنبال متقاعد کردن مارکس به مرحله پایین.

او خودداری کرد.

“من هرگز تسلیم شدن به ذهنیت اوباش گفت:” مارکس و اضافه کرد که او و خانواده اش تهدید به مرگ دریافت.

ساکنان با احساسات در حال اجرا بالا خواهان استعفای خود را. اعتراضات برانگیخته شده توسط نظر او برنامه ریزی شده بیش از سه روز آینده.

اختلاف آغاز شده و روز سه شنبه هنگامی که مارکس در توئیتر خود نوشت: “چرا در جهان خواهد کسی را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس در جامعه ما امروز؟”

شهردار با اشاره به افسران پلیس که از کار اخراج شدند سه شنبه یک روز پس از فلوید درگذشت پس از دوخته شدن به زمین توسط یکی از افسران.

مارکس دریافت واکنش, اما او می گوید سخنان او بودند اشتباه توسط برخی از.

Jason A. داربی یکی دیگر از کاربر توییتر در پاسخ گفت: “خوب خواهد بود برای به دست آوردن چند در آن وجود دارد که درک مناسب نیروی هنگامی که آن را مورد نیاز نمی دهد بقیه از آنها شهرت بد.”

چه به دنبال یک پاسخ توسط مارکس که مشتعل انتقاد در توییتر

“اگر شما در حال صحبت کردن در مورد حادثه در, MN, من نمی بینم هر چیزی بی دلیل. اگر شما می توانید می گویند شما نمی توانید نفس کشیدن شما در حال تنفس است. به احتمال زیاد است که انسان در اثر مصرف بیش از حد و یا حمله قلبی. تصویری را نشان نمی دهد او مقاومت کردم که او را در آن موقعیت است. پلیس مصلوب کردند.”

صدای جیر جیر و حساب خود را از آنجا حذف شده است.

آنچه که مارکس به معنای او گفت هیچ کس نمی داند برای مطمئن شوید که چگونه فلوید درگذشت و یا چه شرایطی بودند قبل از او دوخته بود به زمین توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس است.

“من فکر می کنم که مردم خیلی سریع به قاضی پلیس قبل از آنها باید تمام حقایق” او گفت:. “من نمی توانم بگویم که آیا جرم و جنایت مرتکب شد و یا اینکه آیا آنها چیزی درست یا غلط همه من میگویم این است که عجله نکنید به قضاوت بر اساس آنچه شما در این ویدئو.”

جورج فلوید تصویری می افزاید: به تروما: ‘هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم یک نفر آنلاین؟’

آنچه ما می دانیم: مینیاپولیس شهردار خواستار صلح میان تظاهرات به آتش سوزی و غارت و خشم فوران پس از جورج فلوید مرگ

مارکس بود که اولین انتخاب شد در سال 2009 گفت که او مردم را به صبر کنید تا زمانی که تمام حقایق بودند قبل از پرتاب سنگ به سوی پلیس است.

“من دیده ام بیش از حد بسیاری از موارد قبل از جایی که پلیس در نظر گرفته شد به گناه در چشم اما بعد از آن به ترتيب گناه نیست, طبق قانون,” او گفت:. “برای ارسال که همه از ناگهانی من به نام نژادپرستانه من نیاز به یک زانو قرار داده و بر گردن من – انواع نفرت مسائل به سادگی برای داشتن یک نظر و درخواست مردم برای دریافت تمام حقایق قبل از قضاوت کنند.”

صرف نظر از مارکس قصد کلارنس مگی رئیس فارست شهرستان NAACP در می سی سی پی گفت: شهردار گفته بود برای ناخوانده.

“به شنیدن بیانیه ای که ساخته شده توسط یک شهردار و یا هر کسی است که بسیار نگران کننده است.” “چیزی که ما دیدم نفرت انگیز در بخشی از افسر. آن برگ من با احساسات مخلوط. باور و تفکر است که ما رفته نه چندان دور به اندازه کافی در این روز و زمان با رسانه های اجتماعی و همه آن نوع از مسائل – هیچ کس نباید چشم پوشی است. همه باید آن را محکوم و از جمله شهردار. رنگ پوست تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن.”

مگی گفت: از دست دادن یک انسان زندگی باید مهم ترین نگرانی است.

“شما در حال ارسال پیام به افرادی که اجنبی که تروریست ها به شما می گویند آن را OK. اما آن را OK” مگی گفت. “بود که کسی ، کسی پدر. کسی برادر. اگر کفش در پای دیگر بود که او همان بیانیه را؟”

مارکس گفت که او در تلاش برای ایجاد یک بیانیه. او گفت: مردم باید تفسیر خود را با کلمات چگونه آنها می خواهند بدون در نظر گرفتن قصد او.

“آنها در حال حاضر ذهن خود را ساخته شده,” او گفت:. “اگر شما یک نظر متفاوت, سپس شما به نحوی یک فرد وحشتناک. هیچ چیز وجود دارد من گفت که اساسا نادرست و یا نژادپرستانه و یا چیزی برای انجام با مسابقه در همه.”

فلوید داستان به دست آورد توجه ملی از طریق گزارش های خبری و تصویری گرفته شده در صحنه است.

اطرافیان فيلبرداري چه اتفاقی افتاده است مستند فلوید بر روی زمین شفاعت با یک افسر به عنوان افسر خود را نگه می دارد زانو فشرده به Floyd گردن. در نهایت در فلوید توقف صحبت کردن. حدود چهار دقیقه به ویدئو فلوید می شود بی توجه.

فلوید بود مرده بعد در یک بیمارستان محلی است.

جورج فلوید به یاد به عنوان “غول مهربان’: خانواده خواستار مرگ او ‘قتل’

جورج فلوید تصویری می افزاید: به تروما: ‘هنگامی که آخرین باری که شما را دیدم یک نفر آنلاین؟’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de