مینه سوتا وحشی مت Dumba زانو زده در طول سرود پس از دادن ضد نژاد پرستی سخنرانی

مینه سوتا وحشی defenseman مت Dumba تیم نبود و حتی در باز کردن بازی NHL کنفرانس غرب دور مقدماتی.

اما به نمایندگی از هاکی تنوع داد او داده شد پلت فرم برای ارائه یک سخنرانی پرشوری علیه نژادپرستی قبل از ادمونتون-شیکاگو بازی و پس از آن زانو طول سرود ملی به عنوان همکار سیاه بازیکنان Darnell و مالکوم Subban قرار دادن دست خود را بر روی شانه خود را.

“در طول این همه گیر چیزی غیر منتظره اما دیر رخ داده است” Dumba گفت: به عنوان کلمات “پایان نژادپرستی” به نظر می رسد در بیاد. “جهان بیدار به وجود نژادپرستی سیستماتیک و چگونه عمیقا ریشه آن در درون جامعه ما است. برای کسانی که تحت تاثیر نژادپرستی سیستماتیک یا غافل, من مطمئن هستم که برخی از شما بر این باورند که این موضوع را به دست آورد توجه بیش از حد در طول چند ماه گذشته. اما اجازه دهید من به شما اطمینان دهم آن نیست.

“نژادپرستی ساخته دست انسان آفرینش و همه آن چه در آن است رو به زوال از ما جمعی رفاه. نژاد پرستی همه جا هست و ما باید برای مبارزه با آن است. از طرف NHL و هاکی تنوع داد ما نذر و وعده به ایستادن برای عدالت و مبارزه برای آنچه درست است.”

Dumba که از کانادا, نقش در منطقه شهری که در آن مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس منجر به تماس برای اصلاحات. او قول داد به مسابقه تا به $100,000 در کمک به بازسازی این منطقه مینیاپولیس نابود ناآرامی های پس از فلوید مرگ است.

Dumba گفت که او شخصا آگاه از چالش های است که اقلیت بازیکنان در هاکی و هدف از اتحاد و لیگ برای “کودکان و نوجوانان به احساس امن و راحت و رایگان فکر هر زمان آنها را وارد یک عرصه جدید است.”

“من امیدوارم که این الهام بخش نسل جدیدی از بازیکنان هاکی و طرفداران هاکی به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند ماده Breonna تیلور, زندگی, مهم,,” او گفت:. “هاکی یک بازی بزرگ, اما آن را می تواند یک کل خیلی بیشتر و این شروع می شود با همه ما است.”

سخنرانی خود جلب کرد سپاس از همکار سیاه, بازیکن Evander کین از San Jose Sharks.

“فوق العاده افتخار @matt_dumba با ژست شجاع و رهبری” او هنوز توییتی. “یک پیام قوی برای هاکی جامعه است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de