مایک تایسون نزدیک بوکس بازگشت به عنوان یکی دیگر از $20 میلیون فرصت ظهور

مایک تایسون است نزدیک به یک بازگشت به مبارزه و آن را فقط ممکن است ،

سابق قهرمان سنگین وزن است که انتظار می رود به ارائه قرارداد توسط Bare Knuckle مبارزه قهرمانی است که بیش از 20 میلیون دلار پیمان این شرکت تمدید تایسون در اوایل این ماه و شامل کمک های خیریه, سازمان, رییس جمهور گفت, MMA مبارزه.

“من فکر می کنم من می دانم آنچه که ما نیاز به انجام به این چیزی که اتفاق می افتد” BKFC جمهور دیوید فلدمن گفت.

53 ساله تایسون که آخرین مقام رسمی مسابقه بوکس بود یک سال 2005 از دست دادن به کوین مک براید به طعنه بازگشت به ورزش رزمی. او ارسال شده ویدئوها از تمرینات شدید و عکس از جدید خود را پاره پاره بدن در هفته های اخیر.

تایسون ابراز علاقه به شرکت در یک موسسه خیریه مسابقه بوکس است و در حال حاضر دیده می شود پتانسیل مخالفان خط.

“ما بسیاری از بچه ها” تایسون گفت: در طول یک مصاحبه با خواننده رپ Lil Wayne در روز شنبه. “گوش دادن ما رو بسیاری از بچه ها که می خواهید برای انجام این کار ، ما در تماس, ما در حال انجام کسب و کار با بچه ها در حال حاضر. شما نمی خواهید به این باور اسامی که نام آمد. مدتی در این هفته ما باید قرارداد انجام می شود.”

سابق UFC ستاره Tito Ortiz و Ken Shamrock ابراز علاقه در مبارزه با تایسون مهم نیست که این رسانه با توجه به MMA مبارزه. رقیب سابق Evander Holyfield, 57 آغاز شده ارسال خود فیلم های آموزشی و باز است به یک سوم کشمکش بین او و تایسون برای امور خیریه.

“من می خواهم انجام دهید که! بله, من می خواهم به مبارزه مایک تایسون” Holyfield گفته شده خورشید در این ماه. “من قطعا می تواند اداره کند او را. … اما مایک را می خواهید به انجام آن را به عنوان به خوبی.”

تایسون بود در یک حلقه این هفته به عنوان او به نظر می رسد در تمام نخبگان کشتی را دو و یا هیچ چیز pay-per-view و ارائه جدید شرکت TNT به عنوان برنده کودی رودز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de