مایک تایسون: من مست و بالا ” خوک ” در حالی که فیلمبرداری ‘The Hangover’

مایک تایسون مست بود و در مواد مخدر بالا زمانی که او برای اولین بار ملاقات “خماری” بازیگران — و در ادامه به فیلم, فیلم روز بعد.

54 ساله سنگین وزن افسانه, که گفت که او شبیه یک “خوک” در طول زمان فیلمبرداری حتی نمی دانند که او مجموعه های کمدی کلاسیک.

اما پس از bumping به Zach Galifianakis و همکار شرکت ستاره در یک شب تایسون بود و گفته شد در مورد هالیوود cameo و در مجموعه یک روز بعد.

او گفت: انگیزه گورو تونی رابینز: “من با بچه ها در یک باشگاه آنها در بخش VIP و من گفت:” این جایی است که من به طور معمول هیچ کس به طور معمول در اینجا.

“پس من رفتم من رفتم و در آنجا من دارم این بچه ها برای دیدن آنچه که آنها انجام می دهند در بخش. آن ژاک دیگر و او گفت: “ما در حال رفتن به در یک فیلم با شما” و من گفتم: “آره ؟ هنگامی که?’ و او گفت: ‘فردا'” تایسون به یاد می آورد.

“و من نمی دانم که من بود نوشیدن و سیگار کشیدن در آن انجام داروهای بنابراین من نمی دانم که من درگیر شد و در این فیلم است. پس در نهایت من تا به حال برای رفتن و انجام این فیلم و آن را یک موفقیت بود. “

تایسون بازی خود را در سال 2009 فیلمهای به عنوان Galifianakis, Ed Helms و برادلی کوپر به سرقت برده و یکی از بوکسور معروف ببر.

آهن مایک می رود به دست کشیدن از آلن — بازی های برگزار شده توسط Galifianakis — قبل از خود ببر گربه بازگشته است.

اما در سال 2012 در مصاحبه با یاهو ورزشی اصلاح “Baddest مرد در این سیاره” نشان داد که چگونه او در کوکائین در حالی که فیلمبرداری.

“من یک ظرف غذا بود. من اضافه وزن بود. من یک خوک در کوکائین” تایسون گفت.

جوانترین سنگین وزن از همه زمان را یکی دیگر از حضور در “خماری قسمت 2” و ساخته شده است تا دوستی با “ستاره متولد شده است” سرب کوپر.

تایسون نشان داد: “برادلی واقعا پسر خوب. واقعا عالی پسر او واقعا خوب بیش از حد.”

آمریکا حلقه گم شده پس از راه اندازی خود را برادوی نشان می دهد بحث خود یاد و آشفته حرفه ای در حالی که در حال رفتن به نوبه خود زندگی خود را در اطراف.

تایسون است و حتی آموزش دوباره به عنوان او امیدوار است به مبارزه برای اولین بار در 15 سال eyeing باز گشت برای امور خیریه.

اما معروف خود را پانچ در funnyman Galifianakis چه افسانه ای ضر اعتبارات برای کمک به دست آوردن مجدد محبوبیت خود را در میان طرفداران.

“یک روز من در یک رستوران و فیلم تا به حال بیرون آمده اما بچه ها باید دیده می شود پیش از من پانچ Zach,” تایسون گفت. “بنابراین یکی از کسانی که چشم دیدن اتوبوس رفت و تمام بچه ها آمد اتوبوس و برداشت من عکس گرفتن و دوست من می گوید:” من فکر می کنم ما چیزی در اینجا مایک “و من گفتم:” آره, من بیش از حد”.

او افزود: “آن متفاوت بوده است این تغییر از آنجا. وقتی که من بیرون رفتن و دیدار من با بچه های جوان که 20 یا 15 این دلیل است که آنها را تماشا ‘The Hangover’ – آنها تا به حال هیچ ایده که من استفاده می شود به یک قهرمان بوکس.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de