مایک Pompeo می گوید که او تا به حال هیچ دانش وزارت امور خارجه IG بررسی شد به او شلیک شد نه قصاص

واشنگتن — وزیر امور خارجه مایک Pompeo انکار کرد که او توصیه می شود شلیک بخش ناظر به دلیل رسیدگی به Pompeo رفتار گفت: به جای آن که رسمی شد “تضعیف” وزارت امور خارجه به ماموریت.

Pompeo, گفت واشنگتن پست در مصاحبه ارسال شده در دوشنبه, او غافل بود که سرنگون بازرس کل استیو Linick بررسی شد او را به اتهام استفاده از یک کارمند برای اجرای کارهای شخصی خود. او اذعان کرد درخواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به آتش Linick است اما نام هیچ یک از موارد خاص از Linick را “تضعیف” وزارت خارجه خروجی گزارش شده است.

“من به رئیس جمهور و به او روشن که بازرس کل Linick نیست اجرای یک تابع در یک راه است که ما تا به حال سعی کردم به او که بود افزودنی برای دولت بسیار سازگار با آنچه که قانون می گوید او قرار است به انجام,” Pompeo گفت. “انواع فعالیت های او قرار است به انجام به ما را بهتر به بهبود ما است.”

تشکر. الیوت انگل: اخراج بازرس کل بررسی شد 2019 عربستان سعودی در ایران

Pompeo نمی خواهد پاسخ به پست سوال در مورد این اتهام که آیا او داوطلب خدمت سربازی نامزدی خود را به اجرا errands با توجه به ارسال شده است. “من قصد ندارم برای پاسخ به انبوهی از اتهامات بی اساس در مورد هر یک از آن,” او گفت:.

تشکر. الیوت انگل دموکرات و رئیس کمیته روابط خارجی مجلس گفت که او تا به حال آموخته شده از این تحقیقات به Pompeo در روز شنبه و گفت: این پیشنهاد Linick شلیک “است که یک عمل غیر قانونی مصر است.”

“این ممکن نیست که این تصمیم یا توصیه من به جای رئیس جمهور بلکه بر اساس هر گونه تلاش برای مقابله به مثل برای هر بررسی که در رفتن و یا در حال حاضر در رفتن” Pompeo گفت: پست. “از آنجا که من به سادگی نمی دانم. من نمی داد در آن. من معمولا این تحقیقات در پیش نویس نهایی فرم 24 ساعت 48 ساعت قبل از IG آماده است تا آنها را آزاد کند. پس از آن به سادگی امکان پذیر نیست برای این کار به یک عمل تلافی جویانه. پایان داستان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد Linick بود که حذف شده از پست خود شب جمعه, توضیح یک دست دادن اعتماد به نفس در Linick توانایی به انجام این کار است. انگل و دیگر قانونگذاران دموکرات به نام برای رسیدگی به Linick را فسخ نشان می دهد این حرکت بخشی از یک بزرگتر الگوی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود کردن مستقل نظارت.

Pompeo روز دوشنبه گفت که لازم نیست به یک دلیل برای Linick را فسخ است.

“این بدیهی است که رئیس جمهور حق دارد به یک بازرس کل” او گفت:. “درست مثل هر presidentially تایید موقعیت من می توانید آنها خاتمه. آنها در خدمت خود لذت به هر دلیل یا بدون دلیل است.”

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا اذعان رئیس جمهور حق را به آتش رسمی اما گفت: “اگر آن را به نظر می رسد مانند آن را در اقدامی تلافی جویانه برای چیزی که بازرس کل در حال انجام است که می تواند غیر قانونی.”

دموکرات ها نیز گفت: Linick را در دست بررسی اعلام یک امنیت ملی اضطراری در سال 2019 برای توجیه یک $8.1 میلیارد دلار فروش اسلحه به عربستان سعودی که Pompeo نیست بحث در مصاحبه خود با این پست.

در نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه پلوسی گفت: آن را “نگران کننده” است که Linick شلیک ممکن است مجبور به انجام این کار با اسلحه فروش تحقیقات و که کنگره باید آگاه باشید از یک “روشن و قابل توجهی باعث” به آتش بازرس کل.

“آن هشدار دهنده است برای دیدن گزارش های خبری که عمل خود را ممکن است در پاسخ به بازرس کل Linick پایانی از بررسی به تصویب میلیاردها دلار در فروش اسلحه به عربستان سعودی” پلوسی نوشت. “من پرسیدن که شما ارائه دقیق و قابل توجیهی برای حذف بازرس کل Linick قبل از پایان 30 روز دوره است.”

کمک: آیا Cummings, Deirdre Shesgreen

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>