مایک پیازا ترین احساسی اجرای خانه آورده و کل شهر به آن سر

شب بود و همیشه برای رفتن به یکی از به یاد ماندنی که متس میزبانی بریوز در ورزشگاه درخت روغن قلم در سپتامبر. 21 سال 2001 در اولین رویداد ورزشی در شهر نیویورک پس از 9/11 حملات تروریستی که در پایین آورده برج های دوقلو.

مایک پیازا خانه اجرا در هشتمین دور آن ساخته شده تاریخی است.

با متس بازیکنان و مربیان با پوشیدن کلاه به نمایندگی از NYPD و FDNY یک عاطفی pregame ادای احترام به قربانیان حملات متعدد ایستاده ovations برای شهردار و Yankees fan — رودی جولیانی به دنبال داشت تنگ بازی.

این متس ازمایش کرده آتلانتا 2-1 در پایین هشتم که Edgardo Alfonzo به خود جلب کرد یکی از راه رفتن استیو Karsay شد و به جای خرج کردن-دونده انجمن Relaford.

Karsay ناراحتی در مورد 3-2 زمین که منجر به راه رفتن پس از آن تا به حال به صورت پیازا که در حال حاضر دو برابر شده دو بار در بازی.

پیازا خرد شده یک 0-1 زمین فقط به سمت راست دوربین برج فراتر از مرکز-میدان نرده و فرستاده جمعیت 41,235 به دیوانگی.

“من خیلی خوشحالم من به این مردم چیزی به تشویق” پیازا گفت: بعد از بازی. “وجود دارد بسیاری از احساسات. این فقط یک سورئال نوع انرژی وجود دارد. من فقط تا افتخار به بخشی از آن.”

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Mike Piazza celebrates his home run with teammate Desi Relaford
مایک پیازا جشن خانه اش اجرا با هم تیمی طراحی Relafordچارلز Wenzelberg

آرماندو بنیتز برداشت نجات با بدون گل نهم به متس چهارم خود را مستقیما پیروزی و 10 در 11 بازی قبلی خود را. و آن را به ارمغان آورد و متس بودند که 13 ½ بازی کردن در اوت. 17 به عرض 4 1/2 بازی از اول محل آتلانتا در NL East.

“اگر این فصل به پایان می رسد, فردا, ما همه برندگان از آنجا که ما نمی دهد تا” پیازا گفت. “من خوشحالم که از طریق آمده و به این مردم چیزی برای تشویق در گذشته است. به همین دلیل آنها بیرون آمد به منحرف شود از غم و اندوه و از دست دادن است.”

آنها در نهایت کشیده به سه بازی پشت بریوز, اما هرگز گرفتار آتلانتا و از دست رفته برگشتی.

اما اواخر فصل فشار در هفته بعد از حملات با طنین انداز شهر — و هنوز هم می کند.

در سال 2004 پیازا گفت: پست مایک Vaccaro او می خواست “به گریه تمام شب. اما شما یک حرفه ای. شما باید یک کار را انجام دهد. و به عنوان یک ورزشکار شما مورد استفاده برای مسدود کردن چیزهایی تمرکز در حال حاضر در دست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>