در روز پنج شنبه معاون رئیس جمهور آمریکا مایک پنس تور یک جنرال موتورز GM -6.23% و Ventec یک کارخانه تولید در Kokomo, Ind. و در یک تصمیم گیری است که به نظر می رسد را به حساب واکنش به آخرین مشخصات بالا تفرج او عینک یک ماسک.

این یک چرخش از پیش از آن در هفته زمانی که او در بازدید از کلینیک مایو بدون و با توجه به این بیمارستان گفته شد توسط مقامات بیمارستان او باید پوشیدن ماسک. (روچستر, Minn.-بر اساس بیمارستان کاهش یافته است به نظر فراتر از آن بیانیه رسمی.)

اما پس از آن سفر که روز سه شنبه پنس چپ مناجات از سوالات جدی پشت در کلینیک مایو به عنوان پزشکان و پزشکی ethicists مبهوت مانده بودند که این موسسه قرار خواهد کسی بخواهد به اجتناب از یک ماسک حتی یک معاون رئیس جمهور را بیش از ایمنی پروتکل.

چرا یک بیمارستان رتبه شماره 1 در ایالات متحده آمریکا شکست خود را در سیاست ها و قرار دادن آن بیماران و کادر پزشکی سلامت و حتی جان خود را در خطر اجازه می دهد بازدید کننده به راه رفتن در اطراف بخش با ماسک لباس شب — و بدون حفظ توصیه می شود شش پا فاصله ؟

‘وجود دارد یک معضل کلاسیک در مراقبت های بهداشتی: مشاهیر و افراد ثروتمند از دریافت درمان خاص.’

— هنر Caplan, مدیر اخلاق پزشکی در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی.

خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی صریحا انتقاد بیمارستان تصمیم به اجازه پنس چشم پوشیدن یک ماسک: “به عنوان اتحادیه است که نشان دهنده هزاران نفر از کارگران در مایو ما عمیقا متاسفیم که مایو موفق به اجرای سیاست خود را.”

این SEIU گفت که COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus SARS-CoV-2 است که قابل پیشگیری و درمان است “اما تنها اگر ما برای اطمینان از کار مردم مطلع هستند و محافظت شده است.” این اتحادیه کارگری نشان دهنده حدود 2 میلیون خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران.

بسیاری از متخصصان پزشکی نگران بودند. “من می خواهم که گفت:” شما در حال رفتن در. شما باید در نقش یک مدل خوب,'” گفت: هنر Caplan, مدیر اخلاق پزشکی در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی. “شما نمی تواند انحراف از روش. این معمولا منجر به نتایج بد.”

“موسسه موظف است در درجه اول به مطمئن شوید که تمام بازدید کنندگان خود را زیر دستورالعمل های ایمنی برای بیماران و کارکنان خود را,” او اضافه شده است. “که باید مطلق است. آنها برای به اجرا درآوردن آن معاون رئیس جمهور و یا 10 سال-کودک که از دیدن.”

Caplan از دست مادر خود را که زندگی در یک خانه سالمندان به COVID-19 روز دوشنبه. او گفت MarketWatch در روز چهارشنبه است که او را در این هفته می خواهم به بحث در مورد چگونه ملت را در سیستم مراقبت های بهداشتی نیاز به آدرس نابرابری و اقدام برای کمک به بهتر کردن اوضاع.

این Moneyist:دولت من است بازگشایی کسب و کار از جمله رستوران ها و سینما. من خودخواه, اگر من و یا من خودخواه, اگر من اقامت در خانه ؟

متخصصان پزشکی می گویند بیمارستان کار خستگی ناپذیر برای توسعه و حفظ روابط مثبت با دولت فدرال و مقامات که تخصیص منابع مهم برای موسسات پزشکی است. که بودجه آنها می گویند تاثیر می توانید همه چیز را از تجهیزات حفاظت فردی به تحقیقات فدرال کمک های مالی.

کلینیک مایو دریافت 150 میلیون دلار در بودجه فدرال تحت مراقبت در عمل به عنوان بخشی از $1.2 میلیارد دلار افشا شده توسط بیمارستان ها و سیستم های بهداشتی با توجه به Axios. بیمارستان نیز اهدا شد $142 میلیون دلار بودجه در سال 2016 بیش از پنج سال توسط موسسه ملی بهداشت ،

آیا بودجه نفوذ بیمارستان تصمیم ؟ “دولت فعلی این است که یک بیت از یک اسلات ماشین” گفت: Augie Lindmark, پزشک مقیم در دانشگاه ییل مراقبت های اولیه اقامت برنامه های آموزشی در دانشگاه ییل. “این غیر قابل پیش بینی, اگر, هنگامی که و چگونه آنها در حال رفتن به تف نقدی به سلامت سیستم است.”

“من هیچ نظری ندارم اگر معاون رئیس جمهور پنس رو فشار از کلینیک مایو مقامات در مورد پوشیدن ماسک,” او اضافه شده است. “اگر معاون رئیس جمهور نشان می دهد تا در آستان خود را در زمانی که بیمارستان در حال گرفتن عظیم تزریق بودجه فدرال بر فرش قرمز است نورد از, با یا بدون ماسک.”

Umbereen سلطانه Nehal یک بوستون جرم.-بر اساس متخصص اطفال گفت: درک توازن قدرت ممکن است تحت تاثیر کارکنان در کلینیک مایو به فشار این موضوع با درخواست معاون رئیس جمهور پنس به پوشیدن لباس شب و یک ماسک و یا حتی حفظ اجتماعی فاصله در حالی که صحبت کردن به بیماران است.

“ممکن است وجود سکوت برای به چالش کشیدن اقتدار VIP یا VP” Nehal گفت. “ممکن است وجود اعتقاد به این که معاون رئیس جمهور پنس به عنوان مدیر ملی کارگروه coronavirus تا به حال بیشتر قدرت از بیمارستان مقررات. بیمارستان ها وحشت زده از عواقب.”

‘ممکن است وجود سکوت برای به چالش کشیدن اقتدار VIP یا VP.’

— Umbereen سلطانه Nehal یک بوستون جرم.-بر اساس پزشک متخصص اطفال

“بسیار کمی از آنچه در حال انجام است در حال حاضر بر اساس استانداردهای معمول,” او اضافه شده است. “به عنوان مثال N95 به معنای تنها استفاده از ماسک برای استفاده از بیش از یک هفته و یا به استریل به عنوان اتفاق می افتد شده است. وجود دارد بسیاری از چیزهای تکان دهنده در سمت راست در حال حاضر.”

Nehal قبلا به عنوان افسر ارشد پزشکی و معاون رئیس جمهور از امور پزشکی برای فدرال واجد شرایط مرکز بهداشت یا FQHC که در آن او تا به حال برای اطمینان از انطباق با فدرال و ایالتی و مقررات شهر و ثبت نام در دستورالعمل های بالینی برای ایمنی و کیفیت.

کلینیک مایو بعد در توئیتر خود نوشت: “ما سپاسگزار که @VP و @GovTimWalz بازدید از کلینیک مایو امروز به شنیدن در مورد کار ما مبارزه با #COVID19 بیماری همه گیر. ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری برای توسعه ضروری آزمایش و درمان برای بیماران ما و جوامع است.”

برای پنس به خبرنگاران گفت: پس از بازدید “را به عنوان معاون رئیس جمهور ایالات متحده من تست شده برای coronavirus به صورت منظم و هر کس که در اطراف من است آزمایش برای coronavirus و از آنجا که من نمی باید coronavirus من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای من بود ،

پنس به یکی دیگر از دلایل که چرا او نمی پوشیدن ماسک به عنوان توصیه شده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. او به خبرنگاران گفت: او می خواست “قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی مراقبت های بهداشتی پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند” متشکرم.””

اما آلیسون Bateman, خانه دستیار استاد در بخش اخلاق پزشکی در دانشگاه نیویورک گفت: پنس می تواند آلوده شده اند با کروناویروس در مدت کوتاهی پس از آخرین COVID-19 تست و اضافه کرد که برای تست این بیماری در ایالات متحده است و نه همیشه دقیق است.

او گفت: مایو کلینیک مه نمی خواستم به انکار معاون رئیس جمهور دسترسی برای ترس از تلافی جویانه از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خصوص در توییتر TWTR, -2.92%. اگر چه کاخ سفید توصیه به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی گفت: آیا پوشیدن نیست.

از دست ندهید: 6 پا ‘شماره سحر و جادو’ در فضاهای عمومی? به عنوان متحده بازگشایی اقتصاد خود را از ورزش احتیاط در این اماکن عمومی

“هیچ بیمارستان می خواهد در پایان دریافت از ریاست جمهوری زبان شلاق,” او گفت:. “به من نشان می دهد که عدم شجاعت اخلاقی. اگر شما در مراقبت های بهداشتی حرفه ای شما باید انجام دهید چه چیزی بهترین را برای بهداشت عمومی و جمعیت بدون هیچ گونه نگرانی در مورد صبح روز دوشنبه quarterbacking.”

پاسخ به COVID-19 تبدیل به یک مسئله سیاسی است. رئیس جمهور تهمت و رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو قفل شده اند و شاخ و بیش از زمانی که برای بازگشایی اقتصاد است. اما Bateman-خانه گفت: سیاست و ایمنی بیمار را مخلوط نیست. “من فکر نمی کنم این یک مسئله حزبی در همه,” او گفت:.

بیمارستان او افزود: یونجه را از جمله بالا مشخصات بازدید کنندگان است. “هر زمان که شما نام فرد به بیمارستان می آیند, شما با استفاده از این اخبار برای جمع آوری کمک های مردمی و ارسال آن را به شما اهدا می کنند.” این خبر گفت این است که ارزش ارسال. “کسی به طور جدی کاهش یافته است توپ,” او اضافه شده است.

‘کسی به طور جدی کاهش یافته است توپ. من فکر نمی کنم این یک مسئله حزبی است ،

— آلیسون Bateman, خانه دستیار استاد در بخش اخلاق پزشکی در دانشگاه نیویورک

بیتمن-خانه ذکر شده در مورد شهردار شیکاگو لری Lightfoot یک دموکرات که در اوایل این ماه در دفاع از تصمیم خود برای کوتاه کردن مو, در حالی که سالن و آرایشگاه بسته بودند در شهرستان خود را. “من چهره عمومی این شهر” Lightfoot گفت. “من در رسانه ملی و من در چشم های عمومی.”

کاپلان نیز گفت: این موضوع فراتر از کلینیک مایو. “وجود دارد یک معضل کلاسیک در مراقبت های بهداشتی: مشاهیر و افراد ثروتمند از دریافت درمان خاص,” او گفت:. “اگر شما در حال رفتن به قرار دادن خود به جلو به عنوان کارگزار صادق از بهداشت عمومی اطلاعات آن لحظه ای شرم آور.”

او گفت: این قسمت نشان می دهد عمیق تر مشکلات در سیستم مراقبت های بهداشتی. “هنگامی که نخبگان دنبال کنید, بهداشت عمومی قوانین مانند هر کس دیگری و قدرتمند ویژه دسترسی به, این گزارش یادآوری جدی از بی عدالتی این است که زمینه سیستم مراقبت های بهداشتی ما با توجه به پول افراد مشهور, وضعیت, یا اتصالات.”

در اواسط ماه مارس در سراسر کشور کمبود آزمون COVID-19 ملی بسکتبال آمریکا گفت که حداقل هشت تیم تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس منجر NBA به لغو مانده از بازی برای این فصل است.

شهردار بیل د Blasio در توئیتر خود نوشت: “ما آنها آرزوی بهبود سریع. اما با تمام احترامی که کل یک تیم NBA نباید تست شده برای COVID-19 در حالی که بیماران بدحال انتظار به آزمایش می شود. آزمون نباید برای ثروتمند اما برای بیمار است.”

شماره نوردی. به عنوان جمعه 6.2 میلیون نفر تا به حال تست شده در ایالات متحده برای SARS-CoV-2. وجود دارد 1,102,703 مورد تأیید و 64,804 مرگ و میر در ایالات متحده است که 18,399 شد و در شهر نیویورک است. در سراسر جهان وجود دارد 3,127,126 مورد تأیید و 213,792 مرگ و میر.

همچنین نگاه کنید به: به عنوان جورجیا و کارولینای جنوبی شروع بازگشایی برای کسب و کار, سوال, آویزان در هوا: می تواند به اقتصاد بود را نجات داد بدون به خطر انداختن زندگی می کند ؟

ثروتمندترین آمریکایی ها باید پول و املاک و مستغلات و در برخی از موارد خود را در قایق بادبانی خصوصی — به قرنطینه خود و صبر کنید همه گیر کردن در حالی که کمترین پرداخت می شود آمریکایی ها در حال نشان دادن تا برای کار و قرار دادن سلامت خود و زندگی خود را بر روی خط.

یک سوم از کارگران خط مقدم هستند و اعضای خانواده های کم درآمد و غیر سفید خانواده ها شده اند سخت, ضربه, رژیم صهیونیستی. کومو قبلا گفته. “ما می بینیم که ميزان عفونت در میان آفریقایی-آمریکایی ها و قهوه ای آمریکایی ها به همان نسبت بالاتر نسبت به سایر گروه” کومو گفت. “چرا ؟ زیرا آنها در خارج وجود دارد در معرض خود را.”

“من می خواهم در دولت فدرال برای ارائه به خطر پرداخت به این خط مقدم کارگران و به آنها 50 درصد بیشتر است زیرا آنها قهرمانان واقعی در این بحران” او افزود: “ضروری عمومی کارگران هستند که در خط مقدم در هر روز است.”

یک سوم از کارگران خط مقدم هستند و از خانواده های کم درآمد و 40 درصد از مراقبت های بهداشتی کارکنان افرادی هستند که از رنگ.

دفتر او استناد داده های اخیر از مرکز تحقیقات اقتصادی و سیاست آمده است که 41 درصد از کارگران خط مقدم هستند و مردم از رنگ. از آن 45 درصد از حمل و نقل عمومی کارگران و 40 درصد از کارگران بهداشت و درمان مردم از رنگ و این هفته او مورد تحسین قرار گرفته و آنها را برای نشان دادن کار.

“چه می شود اگر آنها گفت:” شما نمی پرداخت من به اندازه کافی برای قرار دادن زندگی من در خطر است ؟ من آن انجام نشده است.’ آنها نشان داد. آنها را نشان نمی دهد تا برای بررسی پرداخت. آنها نشان نمی دهد چرا که دولت خواسته آنها را به نشان می دهد تا,” او گفت:. “آنها نشان داد تا از, افتخار, خود, ارزش, از خود کرامت است.”

کلینیک مایو در ضمن سیاهی بالای آن نقطه در کشور در هر U. s. اخبار & گزارش جهانی. “مایو کلینیک های بیشتر شماره 1 رتبه بندی از هر ارائه دهنده دیگر بر اساس عواملی مانند شهرت مرگ و میر شاخص ایمنی بیمار, پرستار نیروی انسانی و آهنربا وضعیت بیمار خدمات و فن آوری است.”

کلینیک متحده در وب سایت خود را: “مایو کلینیک و پزشکان و دانشمندان, محققان, مربیان و متفقین سلامت کارکنان در محل کار با هم در یک تیم بر اساس مدل ارائه بالاترین استانداردهای مراقبت و تبدیل اکتشافات علمی به بحرانی پیشرفت برای برآورده نشده بیمار نیاز دارد.”

پزشکی ethicists و مراقبت های بهداشتی کارگران می گویند روابط سالم با قدرتمند اهدا کنندگان و قانونگذاران را قادر می سازد مراکز پزشکی برای حفظ منابع است که به آنها کمک کند تبدیل شدن به رهبران در این زمینه است. اما همان کسانی که روابط نیز می تواند منجر به تضاد منافع و تصمیم گیری های ضعیف آنها اضافه کنید.

“بسیاری از پزشکان درمان شده اند مانند کاساندرا که در آن ما را نادیده گرفته و یا کنار اما ما نگرانی در مورد ایمنی باید تبدیل به true” Nehal بوستون مبتنی بر پزشک متخصص اطفال اضافه شده است. “وجود دارد هیچ شادی در حق بودن. من می خواهم به جای دیدن نتایج خوب قرار داده است که ایمنی بیمار برای اولین بار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de