Micron Technology Inc. سهام شروع به پریدن کرد و در بعد از ساعات معاملات روز شنبه پس از حافظه تراشه ساز گفت: افزایش فروش در سه ماهه سوم و انتظار می رود به بیش از انتظارات در آخرین دوره آن در سال مالی.

میکرون MU, +1.35% گزارش مالی سه ماهه سوم درآمد خالص از $803 میلیون یا 71 سنت به اشتراک گذاری در مقایسه با $840 میلیون یا 74 سنت یک, اشتراک گذاری, در سال پیش دوره است. تنظیم درآمد بودند و 82 سنت در یک سهم در مقایسه با $1.05 سهم در سال پیش دوره است. درآمد افزایش به $5.44 میلیارد از $4.79 میلیارد دلار در سال پیش ،

تحلیلگران بررسی FactSet تا به حال پیش بینی تعدیل درآمد از 75 سنت به اشتراک گذاری در درآمد حاصل از $5.27 میلیارد دلار است. سهام به دست آورده بیش از 5 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی بلافاصله پس از انتشار نتایج زیر 1.4% افزایش در جلسه به طور منظم به $49.15.

میکرون در حال حاضر به اطلاع سرمایه گذاران است که این امر بهتر از آن اصلی انتظارات. در اواخر ماه مه میکرون هوا تنظیم درآمد از 75 سنت افزایش به 80 سنت به اشتراک گذاری و درآمد حاصل از $5.2 میلیارد دلار به 5.4 میلیارد دلار از پیش بینی خود را از 40 سنت افزایش به 70 سنت سهم در درآمد حاصل از $4.6 میلیارد دلار به 5.2 میلیارد دلار در ماه مارس.

میکرون متخصص در DRAM و NAND تراشه های حافظه. درام یا پویا با دسترسی تصادفی حافظه نوع حافظه مورد استفاده در رایانه های شخصی و سرور در حالی که تراشه های NAND هستند که تراشه های حافظه فلش مورد استفاده در درایوهای USB و دستگاه های کوچکتر مانند دوربین های دیجیتال. در حالی که COVID-19 همه گیر شده است ذکر شده به عنوان سوخت رسانی تقویت حافظه تراشه فروش بسیاری از تحلیلگران گمان می کنند که ممکن است نفت به بازار است که می تواند جواب ضعیف برای نیمه دوم سال — اما با توجه به میکرون را از هوا.

برای سه ماهه چهارم میکرون پیش بینی درآمد حاصل از $5.75 میلیارد دلار به $6.25 میلیارد دلار خواهد بود که یک افزایش بزرگ از یک سال پیش و به خوبی جلوتر از تحلیلگر تخمین می زند. تحلیلگران به طور متوسط بودند پیش بینی فروش $5.46 میلیارد دلار با توجه به FactSet پس از میکرون گزارش درآمد حاصل از $4.87 میلیارد دلار در مالی سه ماهه چهارم از یک سال پیش.

برای سال میکرون سهام را در حدود 10 ٪ در حالی که PHLX نیمه هادی شاخص SOX +1.14% SOX +1.14% است تا 4 درصد. در ضمن S&P 500 شاخص SPX +1.46% پایین است 6% و تکنولوژی-سنگین شاخص Nasdaq Composite COMP +1.19% است تا 9٪.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de