در اینجا یک حکایت شما نمی خواهد شاهد در چهار نهایی اقساط “آخرین رقص.”

در حالی که مایکل جردن را سخت درمان عملکرد ضعیفی هم تیمی است که در حال حاضر بخشی از خود را فوق العاده رقابتی legend — برای اولین بار علنا نشان داد در سام اسمیت 1992 کتاب پرفروش “اردن قوانین: در داخل داستان آشفته فصل را با مایکل جردن و شیکاگو بولز” — قدیمی گاو ضرب و شتم خبرنگار در سمت چپ یک داستان است که باید به تصویر کشیده بزرگترین بازی بازیکن در یک حتی شدیدتر نور است.

با توجه به اسمیت اردن رفت تا آنجا که محروم هم تیمی هوراس اعطای خوردن بعد از بازی اگر قدرت رو به جلو بود و یک شب در طبقه.

“بازیکنان به من می آیند در طول سال و بگو:” شما می دانید آنچه که او انجام داد ؟ او در زمان هوراس مواد غذایی دور در هواپیما به دلیل هوراس تا به حال یک بازی بد'” اسمیت گفت: در Tolbert, کروگر و بروکس پادکست این هفته است. “[مایکل] گفت: stewardesses ” آیا او را تغذیه. او سزاوار نیست به غذا خوردن.'”

چرا که این داستان برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده 27 سال پس از اردن و اعطای نهایی فصل بازی با هم ؟

“[بازیکنان] را به من بگویید چیزهای شبیه به آن و پس از آن آنها می گویند چرا شما نوشتن این ؟ و من می گویند ” خوب, من می توانم آن را بنویسید مگر اینکه شما آن را می گویند.’ من اصلا فراموش لیگ منابع” اسمیت گفت. “شما نمی توانید این نوع از مسائل در این نوع از همه چیز. [من می خواهم می گویند] ” اگر شما می خواهید به نقل کردم بدون مشکل با آن است.'” [آنها می گویند], ‘هیچ, هیچ, هیچ, ما نمی توانیم بگوییم که در مورد مایکل جردن.'”

Michael Jordan; Horace Grant
مایکل جردن; هوراس اعطایگتی ایماژ

هر چند اعطای یک قطعه بزرگ از بولز’ سه-ذغال سنگ نارس (1991-93) اردن نشان داد در تازه ترین قسمت مداوم docuseries که او معتقد است اعطای بود منبع اصلی برای اسمیت آسیب رساندن به کتاب است.

“نه یک چیزی که من همیشه از فاش کردن به سام اسمیت” گرانت گفت: در طول یک قسمت از فیلم “آخرین رقص”. “بسیاری از مردم استفاده از من به عنوان یک قربانی. پس از آن باشد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de