مایکل جردن معامله Laron سود از جادوگران بیش از بحث زباله: ex-هم تیمی

آن شده است به خوبی مستند شده است که مایکل جردن با استفاده از هر لبه درک شده یا خیالی برای ایجاد انگیزه در خود را به عنوان یک بازیکن. به عنوان یک مدیر اجرایی, او را تحمل نمی هر کسی بی احترامی او یا.

هنگامی که اردن بود رئیس جمهور بسکتبال عملیات برای جادوگران در طول فصل 2000-01 او گاهی اوقات تمرین با تیم است. اردن به پایان رسید تا تجارت Laron سود به دلیل سود سطل زباله-صحبت او با توجه به سابق واشنگتن گارد ریچارد همیلتون.

“ما استفاده می شود به صحبت سطل زباله به M. J. تمام وقت بود اما تنها برخی از چیزهایی که من می خواهم بگویم. و [سود] گاهی اوقات می گویند کمی از چیزهای اضافی که. … من نمی رفتن وجود دارد.

“من به یاد داشته باشید یک بار با ما بازی می کردند و در عمل و پروفسور ممکن است ام ضربه یک ضربه بر MJ و او در حال اجرا بود دادگاه. ‘شما نمی توانید گارد من با آنها قدیمی, باسن, زانو,'” همیلتون گفت: Showtime “همه دود.”

“M. J. گرم بود. او گرم بود به نقطه ای که زمانی که من رفتم به من خروج از جلسه [اردن] بود خود را از او بری اینجا.'”

که offseason اردن پرداخته سود به سحر و جادو.

زیر سال, اردن رسما به دادگاه بازگشت به بازی دو فصل تر و به همه ستاره بازی در هر دو سال. به سود او هرگز یک بازی برای سحر و جادو, اگر چه او بازگشت به جادوگران در سال 2004. او تنها به طور متوسط 3.3 امتیاز در وصف ناپذیر حرفه ای.

درس: بحث زباله به اردن در معرض خطر خود را. آن را به ندرت اگر تا کنون معلوم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de