مایکل جردن یادگاری منفجر میان ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ محبوبیت

تقریبا 20 سال پس او را تندرست بسکتبال حرفه ای مایکل جردن است که هنوز هم پرطرفدارترین نام در یادگاری های ورزشی کسب و کار.

به ESPN قطع +2.96% و Netflix NFLX, +2.77% مجموعه مستند “آخرین رقص” ساخته شده در اطراف Michael Jordan نهایی فصل با شیکاگو بولز در 1997-98 منجر به افزایش علاقه مایکل جردن یادگاری.

به طور متوسط یک روز فروش برای شیکاگو بولز موارد زیر والاتر از آخرین رقص مشخصی متناوب 5,156% بیش از آنچه آنها به طور متوسط در آغاز ماه آوریل است. جستجو برای اردن امضا بسکتبال و اردن کارت بازرگانی نیز مشخصی توسط بیش از 50 ٪ در طول این دوره است.

براندون اشتاینر بنیانگذار اشتاینر یادگاری های ورزشی که در حال حاضر اجرا می شود CollectibleXchange بازار می گوید: مایکل جردن است که هنوز هم به دور و ورزشکار برتر در شرایط یادگاری علاقه.

“اجازه می دهد تا روشن شود در اینجا, Michael Jordan, همه ما باید به او یک چک” اشتاینر گفت MarketWatch. “او برداشته ورزشی صدور مجوز بر روی مشروع سطح. این عملا هیچ چیز قبل از او به این بازی است.”

اشتاینر توضیح می دهد که قبل از اردن ورزشی, خاطرات یک منطقه کسب و کار. Milwaukee Bucks کت فروخته شد تنها در میلواکی و اورلاندو سحر و جادو امضا بسکتبال به طور عمده به فروش می رسد در فلوریدا. با ظهور اردن یادگاری منفجر شد و در سراسر کشور از آنجا که همه عاشق اردن.

“این ملی” اشتاینر گفت MarketWatch. “زن-مرد و سیاه و سفید همه می خواستم که گه.”

افزایش علاقه باعث شده است تا eBay برای ایجاد یک Jordan-محور توپی در آن وب سایت خود را با آدرس: eBay.com/MJcollectibles.

هفته گذشته یک اردن rookie کارت فروخته شد PSA 10 رکورد $96,000 در حراج. که همان کارت فروخته شد و 19 روز قبل برای آن ثبت $51,600. PSA 10 بالاترین علامت گذاری بر روی کارت-کیفیت سیستم درجه بندی معنی این کارت در نزدیکی شرایط ایده آل.

به گفته تحلیلگران بازار در eBay EBAY +0.17% پلت فرم دیده می شود 151% سنبله در خرید Michael Jordan rookie کارت از این سری عرضه در ماه آوریل است.

یکی دیگر از پی تکه از اردن یادگاری برای حراج یک $15,000 بررسی اردن ساخته شده به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از بین رفته کازینو در گری ایندیانا. بررسی شد و از سال 1998 و ساخته شده است به “مغلوب ساختن پیشی جستن, Indiana, Inc.”

اشتاینر می گوید: “هیچ سوال” که علاقه اردن یادگاری است که بیشتر برای ورزشکاران امروز است. به عنوان مثال eBay گفت MarketWatch که اردن یادگاری outsold LeBron James یادگاری در سال 2019 با 500%.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>