Michael Jordan, Jordan, نام تجاری تعهد 100 میلیون دلار به نژادی و بی عدالتی مبارزه

Michael Jordan خود را صرف تمام حرفه ای بودن و غیر سیاسی. در حال حاضر او و نام تجاری در حال ساخت فوق العاده قدرتمند ایستاده است.

گاو افسانه/شارلوت هورنتس مالک و نایک اردن نام تجاری اهدا خواهد شد $100 میلیون دلار در طول 10 سال آینده به سازمان “اختصاص داده شده به نژادی و برابری و عدالت اجتماعی و دسترسی بیشتر به آموزش و پرورش” یک بیانیه از اردن و این شرکت اعلام کرد.

“سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. این یک بحث برانگیز بیانیه ای اعلام این خبر گفت:. “تا زمانی که نژادپرستی ریشه دوانده است که اجازه می دهد تا کشور ما موسسات به شکست است به طور کامل ریشه کن ما باقی خواهد ماند متعهد به حفاظت و بهبود زندگی مردم سیاه و سفید.”

اردن منتشر شد بیانیه خود را دارد بیش از آخر هفته پس از مرگ جورج فلوید.

“من می بینم و احساس می کنم همه درد و خشم و نا امیدی” اردن گفت. “من با کسانی که خواستار از ریشه دوانده نژادپرستی و خشونت نسبت به مردم از رنگ در کشور ما است. ما تا به حال به اندازه کافی.

“من نمی باید پاسخ اما ما جمعی صداها نشان دادن قدرت و ناتوانی در تقسیم با دیگران است. ما باید گوش دادن به یکدیگر نشان دادن محبت و همدلی و هرگز پشت ما را در خشونت بی معنی. ما نیاز به ادامه مسالمت آمیز عبارات در برابر بی عدالتی و تقاضای پاسخگویی. ما صدای واحد نیاز به تحت فشار قرار دادن رهبران ما به ما تغییر قوانین و یا دیگری ما نیاز به استفاده از رای ما به ایجاد تغییرات سیستماتیک. هر یک از ما باید بخشی از راه حل است و ما باید با هم کار برای اطمینان از عدالت برای همه است.

“قلب من می رود به خانواده جورج فلوید و به دیگران بی شماری که زندگی شده اند به طرز وحشیانه و بی معنی گرفته شده از طریق اعمال نژاد پرستی و بی عدالتی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>