مایکل جردن است بی امان خود پاتریک اوینگ بحث زباله

مایکل جردن شروع به شکنجه Patrick Ewing نزدیک به سه دهه پیش است. قابل پیش بینی شش بار قهرمان NBA را متوقف کرده است.

سالن مشاهیر مرکز برای اولین بار دست به اردن در سال 1982 قهرمانی ملی بازی زمانی که North Carolina اول بازی ضربه برنده شات. سپس سارکوم حذف شد از برگشتی توسط شیکاگو در پنج نوبت. در سال 1989 دوم-کشت نیکز از دست داد تا ششم-کشت گاو نر. در سال 1992 نیکز در زمان دفاع از شانزه به هفت بازی کردم دمیده در تصمیم گیری مسابقه در سال 1993 نیکز تا به حال بهترین رکورد در شرق اما منفجر 2-0 سرب در کنفرانس نهایی.

تنها پس از اردن اولین بازنشستگی می تواند سارکوم و نیکز غلبه بر گاو در هفت بازی در سال 1994 کنفرانس شرق نیمه نهایی.

تا حد زیادی به دلیل اردن, سارکوم یاد شده است به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان هرگز به نفع خود عنوان. پس بله 7-بالا و پایین صفحه می توانید تصور چگونه متفاوت زندگی حرفه ای او و میراث را به پایان رسید تا به حال نخست خود را تراز وسط قرار دارد با بزرگترین بازیکن تمام وقت.

“من 17 سال و مثل شما گفت: شش سال ما مقابل بولز شش بار” سارکوم گفت: در ESPN “پرش.” “ما تنها قادر به برنده شدن یکی از کسانی که بار و متاسفانه او وجود ندارد. بنابراین او شده است صحبت کردن زباله از روز اول که من او را ملاقات نمود و او همچنان به بحث زباله ها به من گفتن که من هرگز او را مورد ضرب و شتم زمانی که آن را می شمارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>