مایکل جردن ‘عبور از خط’ با گاو بحث زباله

Michael Jordan را در عمل بحث زباله واقعا در سطح دیگری است.

“او یک سوراخ,” گاو مرکز خواهد پوردو گفت: در طول قسمت 7 از ESPN “آخرین رقص” در یکشنبه شب. “او یک حرکت تند و سریع. او عبور از خط چندین بار.”

این docuseries برجسته یک عمل خاص — پس از فرار گاو با اضافه پیروزی در برابر آسیب-سرند توری در 1997-98 حذفی بازکن — همراه با کلیپ های دیگر. که بعد اردن به طور مداوم با کف دست رو به جلو اسکات بارل. اردن توصیه او به گارد شخص دیگری که روز شاید Jud Buechler به عنوان بارل به طور مستمر با لبخند داد و آن را به Hall of Famer برای اولین بار در. بقیه خریداران همیشه “هشدار” در مورد اردن پس از یک بازی بد پرسپولیس Kukoc گفت: در طول نشان می دهد.

“مردم از ترس او” Buechler گفت. “ما هم تیمی های خود بودند و ما ترس از او. وجود دارد فقط ترس است.”

در طول این تمرین اردن خواهد رسید بارل در آغوش زیر سبد و پس از بارل نمی, نمره, اردن آن را به نام “زباله” و به او گفت “نمی آورد که bulls—t.” او به هم تیمی های روی زمین در یک نقطه “نه سگ.” بارل به ذکر است که شما می خواستم به زندگی می کنند تا به اردن چالش و “عشق خشن است.”

اردن گفت: او سعی کرد به Burrell — که به تصویر کشیده که سازگار کیسه مشت زدن به صورت خود را Airness — به “مبارزه من چند بار” به سعی کنید به آتش چیزی در او. اردن می خواستم برای دیدن اگر او می خواهم ضربه محکم و ناگهانی پشت در او را. بارل بود “یک پسر خوب” و هرگز.

“اگر شما نمی توانید در همان سطح جاوا جهنم برای شما” اردن گفت: پس از توجه به هدف او این بود برای برنده شدن در همه هزینه.

Steve Kerr توضیح داد اردن نظریه به عنوان “اگر شما نمی توانید مسئولیت رسیدگی به فشار از من, شما در حال رفتن به قادر به تحمل فشار NBA playoff.” Scottie Pippen به نام روش — اردن بودن “پسر بد” — چیزی که او و هم تیمی های مورد نیاز است.

“به عنوان زمان می رود و شما فکر می کنم در مورد آنچه که او در واقع تلاش برای به انجام رساندن شما مانند ‘هی او یک جهنم از یک هم تیمی” پوردو گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>