Michael Jordan نمی تواند متوقف خنده در Gary Payton در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ به رخ کشیدن

قسمت 8 از ESPN “آخرین رقص” به داخل نگاه به سال 1996 NBA نهایی بین سیاتل فراصوت است و شیکاگو بولز آشکار کمی Michael Jordan فکر Gary Payton.

پس از از دست دادن سه بازی اول از سری پس از آن-سر مربی جورج کارل در نهایت اختصاص داده Payton های حاکم دفاعی بازیکن سال به گارد اردن. سیاتل در زمان بازی های 4 و 5 پس از دفاعی سوئیچ, قبل از اینکه گاو امن خود را مستقیم چهارم عنوان شده است.

اما در حالی که reminiscing که سری در بازتاب مصاحبه Payton insinuated که او قادر به نگه دارید تا با افسانه ای اردن و خواست که آن را در پایین رفتن 3-0 در فینال در نهایت رسیدن به گارد او را با hard-nosed دفاع. “از آن زمان تلفات در مایک” Payton ادعا کرد.

Michael Jordan 'The Last Dance' Gary Payton NBA Finals
مایکل جردن و Gary Payton در طول بازی 4 از سال 1996 NBA Finals.AP

تولید کنندگان ارائه اردن با پخش از Payton مصاحبه که 57 ساله اجازه از یک سری از حلقه می خندد و شگفت زده حالات چهره است.

“دستکش. من تا به حال هیچ مشکلی با دستکش” اردن گفت: پس از او جمع آوری شده خود را. “من تا به حال هیچ مشکلی با Gary Payton. من تا به حال بسیاری از چیزهای دیگر در ذهن من است.”

Payton بود که نه در زمان اول تیم همه بازیکن دفاعی ممکن است این آمار به عقب خود را ادعا می کند. از طریق سه بازی اول بدون Payton امنیت او MJ به طور متوسط 31 امتیاز 46 درصد از زمین و 50 درصد از 3 نقطه محدوده. یک بار Payton شد اصلی خود را مدافع اردن آغشته به 23.7 امتیاز در هر بازی 36.7% از این زمینه و فقط 11.1% از پشت قوس.

اما اردن مفهوم داشتن “چیزهای دیگر” در ذهن او نیز حلقه درست. روز پدر فرود در بازی 6 فقط سه سال از حذف غم انگیز قتل پدرش جیمز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de