مایکل جردن متهم به دروغ بیشتر در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’

شاید هوراس اعطای درست بود زمانی که او به نام “آخرین رقص” یک اثر داستانی است.

Sam Smith نویسنده “اردن قوانین” و سابق شیکاگو تریبیون نویسنده poked برخی از حفره های که در این مستند مایکل جردن به عنوان به خوبی. او گفت: مفهوم اعطای بود و تنها منبع در این کتاب غلط و همچنین خندید ایده اردن ارائه شده است که خود Scottie Pippen, Dennis Rodman و فیل جکسون که آمده پشت در یک سال تخفیف برای 1998-99 فصل تا به حال صاحب جری رینسدرف آنها را ارائه می دهد. اردن به جای بازنشسته و گاو خود را خلاص اصلی خود را در مسابقات قهرمانی قطعات, ورود یک بازسازی است که در ادامه برای تقریبا یک دهه است.

“که کامل بود و دروغ آشکار توسط مایکل” اسمیت گفت: در 95.7 بازی. “وجود دارد چند چیز در این مستند است که من تو را دیدم, من می دانم که او ساخته شده و یا او دروغ گفته در مورد. آنها چیزهای بزرگ, اما آن را مانند زمانی که یک فیلم تلویزیونی بر می آید و آنها می گویند ” این است که بر اساس یک داستان واقعی است.’ این چیزی است که بود. آن را بر اساس یک داستان واقعی است.”

یکی دیگر از نقطه مشاجره بود “Flu Game” در سال 1997 زمانی که اردن گفت مسمومیت غذایی از پیتزا شب قبل از بازی 5 از NBA Finals. در آن زمان گزارش داد که اردن به مبارزه با “علائم شبه آنفولانزا.”

Michael Jordan
مایکل جردنخبرگزاری گتی ایماژ

“پیتزا چیز — سم — که کامل شد مزخرف” اسمیت گفت. “وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهای دیگر مانند است که من نمی خواهد به. آنها عمده اما چیزی که در پایان [درباره اردن بازگشت به بازی در 1998-99] بود کامل و دروغ آشکار است. من می دانم چه اتفاقی افتاده است.”

همانطور که برای اعطای بودن اسمیت تنها منبع در کتاب خود اسمیت با اشاره به داشتن شناخته شده جکسون از او CBA روز و جانی باخ در سال و همچنین داشتن شده است در اطراف اردن پس از ورود در سال 1984. همه این بر می گردد به موجب ناراحتی روابط اردن و کمک مالی به اشتراک گذاشته. گرانت است صحبت کردن در مورد این مستند گفت: اردن کشیده حقیقت در موارد متعدد خواستار آن “B. S. در شرایط واقعی بودن آن است.”

Pippen بود که به تصویر کشیده شده که بسیار مطلوب است و در عین حال به صحبت علنی در مورد آن, اما او نیز بود “کبود” در تجسم خود را در 10 قسمت با توجه به ESPN میزبان دیوید کاپلان.

“هوراس بود خیره مرد را در حق خود. او بسیار نزدیک با Scottie. این بود که همیشه Scottie را نزدیک ترین دوست” اسمیت گفت. “و من فکر می کنم این چیزی است که همه در این مورد است. او صحبت کردن به Scottie. Scottie نشده گفت: هر چیزی publicly. نشده است گفت: تنها چیزی که در این مورد و همه چیز مجبور شده است, اگر شما خواهد شد. من فکر می کنم او برای دفاع از Scottie. من فکر می کنم آنها هنوز هم بحث تقریبا هر روز. این است که احتمالا تا حدی که از Scottie به عنوان دور به عنوان یک واکنش به چیزهایی که هوراس گفت.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de