این خواهد بود نسبتا ساده برای مایکل Conforto.

او که قرار بود به 8 میلیون دلار در این سال است. سپس با یک شرکت آشنا فصل بالاتر از متوسط تولید Conforto شد به دنبال در یک 2021 کمتر از 12 میلیون دلار.

که در آن نقطه به عنوان Conforto وارد رایگان آژانس اسکات بوروس خواهد آمد تا با یک شوخ مدت یا مخفف به توضیح Conforto بوفه دارایی: توانایی بازی در مرکز و زیر 30 سال, lefty قدرت بت و قوی clubhouse وضعیت — چگونه در مورد کلاه (مرکز/عصر/قدرت/وضعیت)? بیایید می گویند برای استدلال بوروس را هدفمند محدوده او یک بار تهیه شین سو چو (هفت سال 130 میلیون دلار) و Jacoby Ellsbury (هفت سال $153 میلیون). صرفه جویی در تماس تلفنی اسکات. من می دانم که شما فکر می کنم که باید بیشتر, این فقط یک ورزش است.

اما البته شما شنیده COVID-19 و بنابراین هیچ چیز در حال رفتن به نسبتا ساده است.

هیچ کس نباید گریه برای بازیکنان (یا صاحبان) بسیاری از آنها هنوز هم پرداخت می شود سخاوتمندانه در برخی از نقطه و به مراتب بهتر از خیلی از کشور (و جهان) از نظر مالی ویران بیماری همه گیر.

هنوز MLB در حال حاضر نیروبخش است برای اثر موج دار شدن از خاموش شدن است. بدون جریان درآمد جدید با تلویزیون و یا جریان شرکای MLB صاحبان تحمل ضرر قابل توجهی در این فصل با وعده بیشتر از همان 2021 اگر طرفداران هنوز هم از بازگشت به استادیوم و یا کمتر از آنها می آیند به دلیل طولانی ترس از اینکه بخشی از یک گردهمایی بزرگ.

از ارسال پست در حال انجام آن بازیکن امروز در Conforto, من فکر کردم او می تواند جالب کشتی به بررسی کوتاه مدت مسائل وقتی که می آید به بازیکن پرداخت.

برای این سال Conforto را در هر نقطه از سرشکن بخشی از $8 میلیون حقوق و دستمزد پایین را — اگر وجود دارد هیچ بازی — چند صد هزار دلار او تضمین شده به عنوان بخشی از MLB را $170 میلیون پرداخت به بازیکنان برای آوریل و مه.

همچنین وجود مقررات در توافق هستهای با ایران در اواخر ماه مارس بین MLB و اتحادیه برای محافظت از داوری بازیکنان واجد شرایط که آمار خواهد بود کمتر در یک یا جزئی از دست داد فصل است. اما آن را دشوار است برای دیدن چگونه وجود دارد نمی توان رکود اقتصادی در داوری پرداخت برای 2021 فصل است.

به دلیل درآمد از ضرر و زیان بیشتر انتظار غیر مناقصات از همیشه از بازیکنان واجد شرایط داوری. Conforto خیلی با استعداد بود و به غیر از مناقصه. اما اگر از نظر مالی به چالش کشیده Wilpons نمی تواند فروش حق رای دادن می تواند این شتاب تجارت از Conforto در offseason به عنوان متس veer نسبت کمتر از گران قیمت 2021 خود می گویند, J. D. Davis, Brandon Nimmo و جف مک نیل?

Michael Conforto
مایکل ConfortoAnthony J. باعث تخریب جهانی

مدیریت هر شخص من صحبت کرده اند به انتظار که کمتر پول گرفته شده به معنی کمتر برای بازیکنان این offseason. حتی سوپر استعدادهای مانند Mookie بتی و J. T. Realmuto می تواند در صورت دریافت کمتر از پیش بینی در آینده رایگان-بازار و هم سقوط خواهد کرد و از آنجا به کمتر از بازیکنان با استعداد. و این امر می تواند ساده و بی تکلف به فکر می کنم این خواهد بود که یک سال پدیده با توجه به وخیم و زیان می شود. بنابراین Conforto را 2021-22 offseason کلاس چهره های تاثیر را به عنوان به خوبی.

Conforto در حال حاضر رفتن به چالش به عنوان یک عامل آزاد است. او بسیار خوب — ولی بزرگ نه بازیکن. بیرون از محیط رایگان-بازار نیست که offseason. Conforto بهتر است همه در اطراف بازیکن از کایل Schwarber و او چهار سال جوانتر از سار Marte — هر چند این صنعت به طور کلی به نظر می رسد در هر دو Conforto و Marte به عنوان بچه ها شما نمی خواهید در مرکز میدان است. و این مسائل به دلیل تیم بیشتر از همیشه مایل به صرف نخست موقعیت مانند shortstop پایه سوم و شروع پارچ است که در آن 2021-22 کلاس پروژه های عمیق است. (البته خریدهای قبل می توانید تغییر خطوط از هر کلاس).

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

در 2021-22 ما به دنبال در بزرگترین رایگان-عامل shortstop کلاس همیشه با خاویر Baez, کارلوس کوریا, فرانسیسکو, Lindor کوری Seager و ترور داستان. پایه سوم به کریس برایانت و نولان Arenado باید او انتخاب کردن از قرارداد خود را. و اگر تیم به دنبال lefty قدرت مانند Conforto اول به پایان رسید براندون کمربند فردی فریمن و آنتونی ریزو می تواند در خارج وجود دارد. برای استارت, مسن, ستاره زاک Greinke, Clayton, Kershaw, حداکثر Scherzer و جاستین Verlander (نه ترکیب Cy Youngs وجود دارد) همه انعقاد قرارداد پس از فصل آینده و همچنین است وقتی که نوح Syndergaard می شود جذاب رایگان agent wild card با تمام استعداد خود را در آینده از تامی جان عمل جراحی است.

در خیط و پیت کردن بار Conforto هنوز هم به خوبی انجام داده اند که در کلاس. او را فقط به سن و سال او-28 فصل قبل رایگان آژانس به دست آورده و نمرات بالا به عنوان یک بازیکن و فرد است.

در این فضا هر چند که نوع بازیکن ممکن است به دنبال به مراتب کمتر شاید نیاز به در نظر گرفتن مقدماتی ارائه به تاخیر رایگان آژانس از یک سال و امیدوارم مالی بهتر جو و یا شاید گرفتن کوتاه مدت مقابله به همین دلیل است. هیچ فنجان قلع لازم خواهد بود به خصوص با توجه به آنچه که در جاهای دیگر اتفاق می افتد در کشور است. اما به وضوح وجود دارد رفتن به یک مالی خرید اینترنتی است که اثرات آینده نزدیک از MLB به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de