مایکل Conforto صرف ‘خسته کننده’ MLB مکث به عنوان متس’ union صدای

مایکل Conforto استرس سطح رسید در بیس بال را اخراج فراتر از نگرانی های خود را تیره و تار مورب و یا شیوع کروناویروس که تهدید این فصل است.

به عنوان متس’ نماینده اتحادیه Conforto شد متهم با انتقال اطلاعات به هم تیمی های خود در ماه های مه و ژوئن به عنوان MLBPA و صاحبان مبارزه بیش از یک طرح اقتصادی است که اجازه می دهد یک خلاصه فصل برای شروع.

Conforto توصیف خود را به عنوان “صدای اکثریت تیم” در مسائل. براندون Nimmo, Jed زن lowrie پیت آلونسو و یعقوب deGrom بودند هم تیمی های Conforto می گوید بودند بیشتر درگیر در رله اطلاعات به متس بازیکنان.

“این یک تجربه بود — من هرگز درگیر با هر یک از آن چانه زنی-نوع مسائل” Conforto گفت: روز شنبه به عنوان بهار آموزش 2.0 ادامه داد: در سیتی زمینه است. “آن را استرس زا در زمان. آن را خسته کننده در زمان است.”

در نهایت کمیسیون راب مانفرد تحمیل 60-بازی فصل بعد از طرف نمی تواند رسیدن به اقتصادی توافق ممکن است طولانی تر شود. در موضوع پرداخت صاحبان کاهش می خواستم بازیکنان به شرایط بازی برگزار شد و بدون طرفداران در ورزشگاه.

این مجموعه تا یک برنامه به طور بالقوه زشت مبارزه بین دو طرف زمانی که توافق دسته جمعی منقضی پس از 2021 فصل است. Conforto گفت که او در تلاش برای قرار دادن چند هفته گذشته پشت سر او اما gleaned چیزی از تجربه.

Michael Conforto
مایکل ConfortoPaul J. Bereswill

“آن را به من نشان داد قدرت اتحادیه ما وحدت بازیکنان” Conforto گفت. “همانطور که ما رفت و نزدیک به این 60-بازی منطقه ای که ما به پایان رسید تا در بچه ها نگه داشته شدن بیشتر و بیشتر یکپارچه و این نوع باور نکردنی به تماشای. زبان برای متس در کل ما بیشتر شد واحد بلکه بازیکن رهبری در آن تماس و اتحادیه به عنوان یک کل است.”

Conforto می گوید: او خوب است از لحاظ جسمی پس از زور زدن مورب در ماه مارس که به خطر افتاده است آمادگی خود را برای روز افتتاحیه تا به حال از آن آغاز شده به عنوان برنامه ریزی شده. تمرکز در حال حاضر زیر MLB ایمنی پروتکل های اجتماعی فاصله به عنوان ابزار اصلی برای اجتناب از شیوع کروناویروس.

“ما باید نوع رفته بالا و فراتر از آنچه MLB موظف است تا آنجا که برودی که در اطراف به ما یادآوری شش فوت از هم جدا او دوست دارد ما را به ماندن بیشتر شبیه به 10 فوت از هم جدا ساخت هر تلاش برای یک نقطه تماس نوع چیز” Conforto گفت: با اشاره به مدیر کل برودی ون Wagenen.

“این واقعی بوده است اما آن را دلگرم کننده است. ما در حال شروع به دیدن چگونه ما می توانیم این چیزی که کار ما هنوز هم می تواند کار ما و ما رو به مسئول ما باید مطمئن شوید که ما به دنبال قوانین و همچنین کار ما در همان زمان.”

چهار بریوز, بازیکنان از جمله همه ستاره اول baseman فردی فریمن نازل شد شنبه برای آزمایش مثبت برای coronavirus. Conforto خواسته شده بود در مورد سطح خود را از ترس در مورد ابتلا به ویروس.

“همه ما را در درک آنچه یک تست مثبت می کند و واقعا آن را به شما تعطیل برای بیش از احتمالا چیزی شبیه به سه هفته پس بدیهی است که این چیزی است که ما نگران” Conforto گفت. “این است که نوع دلیل ما در حال رفتن بالا و فراتر از آن در این پروتکل.

“من می بینم برخی از نام های بزرگ در آن وجود دارد. هر کسی در خانواده ما که در آن ما احساس وحشتناک برای, اما این نوع از پایین آمدن به این بخش بزرگ از فصل که در آن سالم این تیم باقی می ماند آن را واقعا افزایش می دهد شانس خود را برای برنده شدن در بازی هنگامی که ما رسیدن به این فصل است. ما باید واقعی هوشیار و مسئول اطمینان حاصل کنیم که همه ما بچه ها در خارج وجود دارد هنگامی که زمان می آید.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de