ششم در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس.

مایکل Conforto به نظر می رسد در نهایت به این همه که در اواخر سال 2017 فصل است. تازه اول همه ستاره ظاهر پس از غیر قابل توضیح دانشجوی سال دوم رکود که منعکس او بین سه گانه-لاس وگاس و سیتی زمینه متس outfielder بود در راه خود را به عظمت.

هیچ کس نمی تواند با قطعیت بگوید آنچه رخ داده است در اوت. 24, 2017 تغییر Conforto حرفه ای, قوس, اما او هنوز هم نشده خود نزدیک شده قبلی ارتفاعات. در آن روز Conforto چرخش و از دست رفته در یک رابی ری زمین و مچاله به زمین در عذاب با دررفتگی شانه چپ. Conforto پاره شانه خلفی کپسول و تحت عمل جراحی قرار گرفتند.

Conforto, 27, هنوز هم قطعه جدایی ناپذیر از متس’ صف اما ناامیدی می آید که در مقایسه با او به ستاره که تا به حال ظهور تا کنون به طور خلاصه به سه سال پیش است.

فصل گذشته Conforto کاهش .257/.363/.494 با 33 homers و 92 RBIs. این متس همچنین دریافت مقدار زیادی ادبانه از پیت آلونسو جف مک نیل و J. D. Davis, اجازه می دهد Conforto برای تبدیل شدن به کمتر از یک نقطه کانونی در صف از در فصل های اخیر.

Michael Conforto
مایکل ConfortoAnthony J. باعث تخریب جهانی

“شما فقط نگاه Conforto تعداد و ترجمه آنها را از یک سراغ نظر او نمرات عنوان یک بالاتر از متوسط لیگ برتر, بازیکن,” استعداد ارزیاب از یک لیگ ملی تیم گفت. “خواهد بود که یک نفر [از هشت] در مقیاس درجه بندی اگر شما فقط نگاهی به این اعداد. شما باید برای تعیین اینکه آیا شما خوشحال هستند با شش. و من فکر می کنم اکثر مردم خواهد بود خوشحال با شش. او چندساله All-Star? اما او بهتر از هر روز به طور متوسط به طور منظم به طوری که در ذهن من آن را بسیار دشوار است برای شکایت در مورد او.”

Conforto ویژگی های عبارتند از: جمع و جور چپ دست نوسان و توانایی مدیریت strike zone.

“او طول می کشد پیاده روی خود را, چرا که او می داند strike zone چرا که او می بیند توپ خوب” ارزیاب گفت. “چرا او دیدن توپ خوبی ؟ چرا که او را نگه می دارد سر خود را در یک موقعیت آرام که در آن او می توانید ببینید رزین و او را به رسمیت می شناسد توپ که فقط از اعتصاب منطقه. او نه نوع پسر است که هراس زیادی که او می شود به دو اعتصاب شما نمی بینید او را تعقیب زیادی است. اما مانند بسیاری از hitters او رگه دار.”

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

Conforto که می تواند تبدیل به یک عامل آزاد پس از 2021 فصل اغلب اظهار داشت: او می خواهم برای تضمین آینده بلند مدت با متس. با توجه به کمبود استعداد خود در متس سیستم مزرعه (میان سازمان را بالا 15 چشم انداز هیچ outfielders با توجه به آخرین MLB.com رتبه بندی) و نازک رایگان-عامل خود کلاس برای 2022 این تیم را بهترین گزینه خواهد بود به احتمال زیاد امضای Conforto به فرمت.

و در عین حال اگر یک فصل بازی در سال 2020 از آن خواهد شد با یک شدت کاهش می یابد, برنامه, شاید بدون هواداران در ورزشگاه به دلیل ترس از گسترش COVID-19. اقتصادی خرید اینترنتی خواهد بود, سراسر, ورزش, تأثیر, آن را برای سال آمده است.

“این است که زمان خوبی برای سعی کنید برای قفل کردن خود بچه ها ؟” استعداد ارزیاب گفت. “شاید متس می توانید تصور گرفتن Conforto به امضای ارزان و 60 سنت دلار یا هر چیز دیگری و او را یک سال اضافی و یا دو اما چه کسی می داند چه رایگان آژانس در حال رفتن به مانند سال آینده یا سال بعد از آن؟”

دفاعی Conforto اقتباس به راست میشه بعد هزینه های زیادی از خود در اوایل زندگی حرفه ای برروی آن بکشید در میان سه خود موقعیت.

“او خیلی بهتر مدافع از مردم به او اعتبار, برای,” ارزیاب گفت. “آیا او یک مرکز fielder? احتمالا نه. شما می توانید با قرار دادن او وجود دارد دو روز در هفته اما ایده آل نیست که در آن شما می خواهید او را. او را بالاتر از متوسط لیگ بازیکن و من فقط لرزش سر من وقتی که من شنیدن شکایت مردم او مبالغه.’ منظورم اینه چه انتظاری دارید ؟ نه هر کس است یک Hall of Famer یا همه ستاره. ما باید به یاد داشته باشید این است که واقعا یک بازی سخت و مردم به نظر نمی رسد به درک که بسیاری از بار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de