متس, Yankees ستاره پیوستن بازیکنان MLB در زندگی توجه به تصویری

هارون قاضی اولین بار است که صدای شنیده شده در حدود دقیقه طولانی کلیپ قرار داده MLBPA دوشنبه شب به صحبت کردن در مورد سیاه زندگی مهم جنبش است.

“به ما گفته شده است که صلح آمیز ما درخواست ساخته شد در زمان مناسب در جای مناسب در راه حق” در این ویدئو شروع می شود با قاضی برجسته کردن یک ترکیب که شامل دیگر ستاره های نیویورک از جمله هم تیمی هارون هیکس و به Giancarlo استانتون و همچنین متس استارت مارکوس بود و بازنشسته یانکی CC Sabathia.

“به ما گفته شده است به صبر کنید اما به یاد داشته باشید زمانی که دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور به ما هشدار داد که کلمه” صبر ” است و تقریبا همیشه به معنای ‘هرگز’ ” در این ویدئو می گوید: با ترکیبی از بازیکنان بیس بال از جمله در پاسخ به اعتراضات آغاز شد که پس از کشتن جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس در اواخر ماه گذشته.

“ما دیگر صبر کنید,” بازیکنان می گویند در 56-ویدئو دوم. “ما را از صدای ما بلندتر برای همه ما که می و برای همه کسانی که نمی تواند.”

“هشت دقیقه و 46 ثانیه است که زمان به اندازه کافی برای بلند کردن زانو” استانتون می گوید به دنبال آن است. “به انجام آنچه درست است. می گویند چیزی به اذعان درد جامعه سیاه و سفید. شما باید تشویق برای ما, اما ما به شما نیاز به تشویق با ما در حال حاضر. هنگامی که ما به شما نیاز دارید بیشتر. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>