متس, یانکی ها هر دو رو بیشتر از این 10 ستاره

Claudell واشنگتن درگذشت این هفته در سن 65 سالگی و عبور او الهام بخش من به تعجب با صدای بلند در توییتر که در آن او ممکن است رتبه در لیست بازیکنان که زمان صرف شده در کار حرفه ای خود را با هر دو یانکی ها و متس. واشنگتن ضربه .277 بیش از امتداد چهار سال با یانکی ها و .275 خود را یک سال به عنوان ملاقات کرد.

آنچه به دنبال آن بود قابل توجه بیت از آنی جمعیت منابع برخی از آن سرگرم کننده (“Roy Staiger!” گریه بیش از یک جواب. “کریم گارسیا! مرو Throneberry!”) برخی واقعا سرگرم کننده (“لایحه Sudakis! آرماندو بنیتز! آلوارو Espinoza!” اما بسیاری از مردمی در این زمان بسیار جدی به دلیل این است که جدی است.

مانند تلاش در گسترش و تنظیم بالا و پنج من در توییتر به بالا 10. مثل همیشه قلم قرمز خود را خوش آمدید در این:

1. دیوید مخروطی: این است که یک بدون ذهن و بسیار خوشحال. مخروط برنده 20 بازی برای هر دو تیم (1988 برای متس, 1998 برای یانکی ها) او یک 3.13 دوران به عنوان یک ملاقات و یک 3.91 دوران به عنوان یک مسلمان و یک جنگ 19.4 برای متس, 20.3 برای یانکی ها. روح این لیست نیست فقط به نام های مشهور که بازی برای هر دو اما بچه ها که انجام می شود بهترین راه حل برای هر دو. مخروط می ایستد به تنهایی با استفاده از این مشخصات.

2. کورتیس Granderson: Granderson چهار سال برای یانکی ها شامل دو 40-هومر طغیان یکی بالا-پنج MVP (2011) و یک جنگ 14.6. او چهار سال آینده با متس او سنگ بنای قطعه در یک سری جهانی تیم به پایان رسید و 18 در MVP رای که در آن سال) و سپس آمار 30 homers (بسیاری از منجر کردن نقطه) به صورت یک حذفی تیم در سال 2016 و او 10.1 جنگ به عنوان یک ملاقات کرد.

3. داریل توت فرنگی: ما تمایل به فکر می کنم که توت فرنگی به مراتب بیشتر از حضور در تیم یانکیز او حتی اگر در پنج سال او با بازی در فقط 32, 63, 11 101 و 24 بازی بود و متواضع جنگ 3.0. اما او اضافه مهیب lefty عنصر به برخی از عالی تیم و پذیرش بسیاری خود را به عنوان یک جوخه بازیکن. وجود دارد بدون نیاز به گسترش در هشت عالی سال با متس (252 homers 35.1 جنگ).

Yankees
اورلاندو هرناندز تبادل برای یانکی ها در سال 2004.جف Zelevansky

4. اورلاندو هرناندز: آسان را فراموش کرده ام اما او دو سال با متس او ثابت و قابل اعتماد تکه چرخش (18-12, 3.88 عصر) حتی اگر او یک موقع آسیب در آستانه ’06 برگشتی. خود حذفی اعتبار به عنوان یک یانکی (9-3, 2.65) متناوب به صورت چاپگر.

5. Doc Gooden: Gooden تعداد با یانکی ها بودند محترم اگر نه قریب به اتفاق (24-14, 4.67 عصر) اما در سال 1996 بدون hitter وظیفه سخت است را نادیده می گیرند و هنگامی که زوج با او متس حرفه ای سزاوار بالا-پنج وضعیت.

6. کارلوس Beltran: با وجود این جناح از مردمی که هرگز نمی خواهد او را ببخشد برای خیره در اعتصاب سه, او در همه زمان متس بازیکن تهاجمی و به عنوان یک یانکی او هر دو یک ستاره و یک رهبر بلامنازع.

7. Rickey هندرسون: او یک ستاره تمام چهار نفر از کامل فصل با یانکی ها و به سرقت برده 93 پایگاه در سال 1988. او یک سال با متس (1999) او یک کاتالیزور برای سوق دادن آنها به پلی آف برای اولین بار در 11 سال با .315/.432/.466 اسلش خط.

8. رابین Ventura: عنصر اصلی و برخی از فوق العاده متس تیم از 1999-2001 (و در میان بهترین متس رایگان-عامل خریدهای تا کنون). آن را آسان برای فراموش کردن او همه ستاره با یانکی ها در سال 2002 طی 27 homers و رانندگی در سال 93 اجرا می شود در حالی که بازی تا کنون ستارگان پایه سوم.

9. بارتل روده بزرگ: او زنده کرد و کار خود را با 2011 یانکی ها پس از یک سال زنبیل تعلیق (8-10, 4.00 عصر) قبل از تبدیل شدن به یک قهرمان محلی در مدت سه سال به عنوان یک ملاقات (44-34, 3.90)

10. ویلی رندولف/ریک Cerone (کراوات): هر دو فوق العاده اجرا می شود با یانکی ها در خود اعداد اول و هر دو قابل توجه یک سال باقی می ماند با متس نسبت به پایان حرفه خود.

Vac Whacks

به یاد داشته باشید که چیزی که در مورد بیس بال ساخته شده است که شما را بیشتر عصبانی شد و سطل زباله و تلویزیون مانیتور? که به سرعت در حال تبدیل شدن به آنچه که ما معمولا تماس “عصر طلایی.”


دو تلویزیون پیشنهادات این هفته که من احتمالا نمی تواند توصیه هر ardently: “امتحان” در AMC و “Slow Burn” در Epix. و من نمی توانم صبر کنید برای شیرجه رفتن به “Laurel Canyon” در این پیشنهاد از کریستوفر Russo.


شما می دانید که من آرزو می کنم در دسترس بود برای قرار دادن این مزخرف بین بیس بال صاحبان و بازیکنان بیس بال و احمقانه این فصل غیر از مذاکره به چشم انداز مناسب? آقای ماروین جولیان میلر.


هیچ کس نتواند زنده ورزشی تیم بیشتر از من انجام می دهم اما باید بگویم اگر من یک بازیکن بسکتبال نزدیک تمام این حباب ایده می آید به ثمر سخت تر از من باید در زندگی چه چیزی در داخل آن حباب برای سه ماه ممکن است در واقع به معنی.

ضربت سخت زدن پشت در واتس

من می دانستم که بازبینی نیویورک تمام وقت یکنواخت اعداد لیست احتمالا برخی از شما صحبت کردن و بسیاری از شما نوشتن — اما من حتی نمی توانست پیش بینی پاسخ قاطع. با تشکر از شما برای که. با تشکر از شما برای مراقبت از. و تشکر بیشتر از همه برای برگزاری نیست. این بهترین بخشی از کار من است.

در بالا یک mea culpa: i’ll stand by فقط در مورد همه میدارد از 00-99 اما یکی وجود دارد که من آرزو می کنم من تا به حال یک مولیگان (و یا اگر شما خواهد شد انجام بیش از) در و که 22. من برداشت دیو DeBusschere. به عنوان مایک Pitonza, Jason Raimondo, باب وایس دن هوگان ران رز آبه Zuntz Howard, Loox جان Hagen, فرانک Lofaro — و صادقانه کمتر از 200 دیگران — اشاره کرد که شماره متعلق به مایک متمایل به ریاست مابی.

(و آن را ندارد. و آن جان من: من با Bossy پوستر بر روی دیوار. بزرگ به عنوان DeBusschere بود — و او — این یکی بوی. من همچنین فکر می کنم من ممکن است نیاز به دوباره اسکات Niedermayer بیش از رادنی همپتون در 27.)

وجود دارد مقدار زیادی از نامتعارف میدارد — جو Calesi مبارزه برای ادی Giacomin بیش از Pee Wee ریس 1; جان Hammersley می گوید مروارید مونرو بیش تورمن Munson در 15; Robert Burnat (و دیگران) می گویند همین Newcombe بیش از جری Koosman در 36 بروس Zurlnick پیشنهاد D’Brickshaw فرگوسن بیش لری Grantham در 60 — و سه نفر دیگر از اعداد است که تولید بیشتر پیشنهادات:

بسیاری از می خواهید مایل به سفید فورد به حداقل یک سهم در 16 با فرانک Gifford. بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از, در واقع — از جمله لایحه Gutterding, Vincent Dailey وین McArdle بیل Zifchak دنی Contartesi بروس Copp دنی Contartesi, Carmine Fazzari.

رابرت Greeney نورمن ادم بی کله و ریک Bause ارائه شده Emlen. Tunnell بیش از یدک کش McGraw در 45. و در میان ده ها تن که فکر Mariano ریورا باید با توجه به سهم مقدس 42 با جکی رابینسون شد جف Hookey مل ناخالص گرگ Laskoski ری Southard و فرانک Boccicchio.

بعد از آن لئو Kibler در میان کسانی که نه در همه مبارک برای دیدن الکس رودریگز در 13: “قرار داده است که فریبکار در میان جو Namath و گیل هاجز مطلق است و ننگ.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de