متس خواهد بود بالا NL تیم به بهره مندی از جهانی DH

زمانی که متس بازی در استادیوم یانکی در جولای 20, 2018, Asdrubal Cabrera بود که در دوم مت دن Dekker در مرکز خوزه باتیستا در سوم Wilmer فلورس در ابتدا و دوین Mesoraco پشت صفحه.

Hitter وظیفه تعیین شد Yoenis Cespedes. این آخرین باری است که او در بازی لیگ بازی.

شما ممکن است به یاد داشته باشید که بعد به عنوان تنها زمان پس از 13 مه 2018 که Cespedes بازی های برگزار شده — او را با ران و چهار صدمات و که پس از بازی او کاهش یافته است بمب است که او نیاز به عمل جراحی در هر دو ، از آن پس Cespedes حال اجرا با یک گراز وحشی که منجر به راست مچ پا شکستگی که او هزینه تمامیت 2019 کمپین و منجر به حقوق و دستمزد سال 2020 بودن به شدت کاهش می یابد.

نه خیلی زیاد است و برای او به عنوان یک بازیکن بیس بال. اما احتمال این که این DH, به احتمال زیاد خواهد بود با استفاده از جهانی است که اگر یک سال 2020 فصل یک مزیت بالقوه برای Cespedes و متس باید تمام ifs بود ملاقات کرد: اگر بازی ها را اگر Cespedes کاملا سالم اگر او می تواند سالم بماند.

به عنوان مخالف به 20 ژوئیه 2018 زمانی که جی بروس و تاد فریزر نیز بودند مجروح لیست 2020 متس پروژه به بیشتر خفاش ها از اسلات شاید به عنوان بسیاری از با کیفیت hitters به عنوان فقط در مورد هر NL تیم. اما آنها همچنین برخی از بازیکنان مانند این نسخه از Cespedes و J. D. Davis که شما ممکن است ترجیح می دهند که محدود به دستکش پنبه حلاجی شده تنها. برای Cespedes, یک نماینده پس از این فصل می تواند با ارائه یک نمایش برای AL تیم (با فرض جهانی DH دائمی نیست) که او هنوز هم زندگی حداقل چپ در خفاش خود را.

با سلامت متس خواهد بود قادر به بازی دفاعی عالی جیک Marisnick در مرکز و بت او را نهم پهلو او را به خصوص در برابر righties با براندون Nimmo و مایکل Conforto و استفاده از Cespedes یا Davis اغلب در DH. اما آنها همچنین می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خفاش برای Dominic اسمیت از جمله دادن پیت آلونسو DH روز و با استفاده از اسمیت برای اولین بار در. و یکی از دلایل متس به دست آمده کانو رابینسون و نهایی پنج سال از قرارداد او بود باور DH شد و در نهایت آمدن به NL — شاید این را به آنها بدهد اولیه آزمون سعی کنید با این.

Yoenis Cespedes
Yoenis CespedesAnthony J. باعث تخریب جهانی

است که چرا من را انتخاب متس No. 1 in NL برای کدام تیم بیشترین بهره را از اضافه کردن یک DH — فهرست خود را از hitters و دفاعی کمبود آن را یک امتیاز مثبت برای آنها. بقیه لیگ:

2. داجرز: این تیم با اکثر بازیکنان خوب را به طور کلی از سود هر سیستم اجرا شده است. و داجرز ترین بازیکنان خوب در NL. به یاد داشته باشید که به عنوان بخشی از ساختار اولیه از Mookie بتی تجارت, Joc Pederson رفتن به فرشتگان اجازه می دهد تا لس آنجلس به ماندن در زیر لوکس-مالیات بر آستانه. در حال حاضر با داشتن Pederson و بسیاری از چند موقعیت بازیکنان را به مدیر دیو رابرتز فوق العاده چنگ زدن به کیسه ای از انتخاب های روزانه برای DH حافظه.

3. تخمیر: Ryan براون خواهد بود مجبور به پایه اول تا میلواکی می تواند خود را ترجیح داده خود از لورنزو قابیل Avisail گارسیا و مسیحی Yelich. در حال حاضر تخمیر می تواند با استفاده از friz یا جاستین Smoak در ابتدا و هنوز براون مولد خفاش.

4. قرمز: وجود گرد-میخ مربع سوراخ عنصر در امضای مایک Moustakas به بازی کردن در موقعیت دوم به علاوه اضافه کردن دفاعی مشکوک نیکلاس Casellanos. در حال حاضر یکی از آنها می تواند به طور منظم DH.

5. فیلیز: Rhys Hoskins نقل مکان کرد و از سمت چپ برای اولین بار در سال گذشته و حرکت به تعیین hitter وظیفه تنها ممکن است خود را در بهترین جا. همچنین DH اجازه می دهد تا Phils به استفاده از J. T. Realmuto قوی خفاش به عنوان DH در روز هنگامی که او نمی رسد. با انتظار گسترش فهرست اسامی تیم بیشتر می تواند به راحتی حمل یک سوم شکارچی را دهینگ Realmuto کمتر مخاطره آمیز است. همچنین این می تواند یک راه برای کمک به پیدا کردن در خفاش برای چشم انداز الکس Bohm یا در اول سوم و یا DH.

6. Braves: تبلیغ چشم انداز مانند Cristian Pache کشید و آب هر دو outfielders هستند و نزدیک به این رشته. داشتن یک راه برای به دست آوردن اضافی بت به صف می تواند انتقال خود را ساده تر در حالی که اجازه می دهد در حال حاضر عمیق بریوز به عمیق تر.

7. اتباع: تعداد زیادی از انعطاف پذیری در اینجا با Howie Kendrick, اریک تیمز یا رایان زیمرمن های پایه اول و DH یا اگر بوندس لیگا می خواهید برای قرار دادن چهارم outfielder مایکل تیلور در صف خوان صوت می DH.

8. رشته کوه های راکی: DH روز برای چارلی Blackmon و دانیل مورفی ارائه یک فرصت برای دیدن جوانتر بالقوه در این زمینه بیشتر به طور منظم.

9. توله: نیست ما همیشه به سمت این مفهوم: Kyle Schwarber DH?

10. کاردینالز: به جای پاشنه کش مت نجار مشکوک دستکش به صف او می تواند DH — هر چند او باید ثابت کند شایسته پس از ضربه .226 سال گذشته است. Outfielder دیلن کارلسون — مانند Pache و آب — ممکن است نزدیک به آماده برای کمک به آهنگسازی یک صف.

11. دایاموند: جیک بره نشده باقی ماند سالم در دو سال گذشته. می تواند در حال DH محافظت از بدن خود و احیای خفاش ؟

12. Padres: شده است وجود دارد و اعتقاد به این که فرانسیسکو Mejia یک hitter وظیفه و نه جالب. این نیز فراهم می کند یک محل برای مخفی کردن Jurickson Profar را مشکوک دفاع.

13. Marlins: عیسی اگویلار دو لا فرانترا است که احتمالا بهتر مجهز به DH از بازی اول پایه. شاید داشتن یک DH در NL را ایجاد انگیزه در یک تیم به ثبت نام dodgers. شاید این نوع از تیم.

14. غول: جذاب ترین عنصر خواهد بود اگر غول فکر می کردم که جوی بارت — شماره 2 به طور کلی انتخاب در سال 2018 — تا به حال به اندازه کافی توسعه به ارمغان آورد به این رشته به عنوان بخشی-زمان گیر/DH. به یاد داشته باشید وجود دارد این است که احتمالا نمی تواند جزئی سیستم لیگ بنابراین بازسازی تیم به طور خاص ممکن است برای پیدا کردن لیگ برتر تکرار به نگه داشتن چشم انداز تیز و رو به رشد است.

15. دزدان دریایی: شاید خوزه اسونا می تواند قرار داده شده در DH و کمک به یک جرم نیست و پیش بینی می شود بسیار خوب است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>