قسمت نه در یک سری متس نیویورک

این متس می تواند معامله ادوین دیاز در offseason اما این حرکت شده اند ریسک از تلاش برای احیا عملکرد ضعیفی مسکن.

پس از همه, مدیر کل برودی ون Wagenen تسلیم سازمان را بالا چشم انداز Jarred Kelenic در معامله به دریافت دیاز از ملوانان قبل از فصل گذشته. تخلیه دیاز و سپس به تماشای او سر در جای دیگر به عنوان یک ستاره خواهد به نوبه خود در حال حاضر به طور بالقوه وحشیانه تجارت به دوزخ.

دیاز آرسنال و سابقه نشان می دهد او را شایسته یکی دیگر از شات در نزدیک نقش. اما متس نیز نیاز به یک برنامه پشتیبان گیری در مورد right-hander را 2019 مشکلات باقی بماند.

“دو چیز است که نزدیک موفق: شماره 1 آرایش است — شما نمی توانید هر گونه ترس یا حافظه — و نکته دیگر این است که کنترل فرمان” یک ارزیاب استعداد از لیگ ملی باشگاه گفت. “من تو را دیدم دیاز زمین های زیادی در سال گذشته و همه چیز وجود دارد, آن را فقط به محل سکونت خود را وحشتناک بود. او پرتاب رزین راست پایین برادوی و من به یک چیز دیگر: هنگامی که شما در مشکل شما نرم تر سخت تر نیست و من فکر می کنم دیاز خواهد فقط برگرد آن را تا کنید و سعی کنید به پرتاب یک زمین سخت تر از طرف دیگر است.”

در حضور 66 فصل گذشته دیاز رفت 2-7 با 5.59 عصر و هفت دمیده موجب صرفه جویی در تسلیم شدن 15 homers بیش از 58 نوبت. او تنزل مقام از نزدیک نقش در اواخر فصل به عنوان متس تبدیل به ست لوگو و جاستین Wilson in the ninth inning.

Edwin Diaz
ادوین دیاز,Anthony J باعث تخریب جهانی

“ما می تواند بحث در مورد [آرماندو] بنیتز و بسیاری از بچه ها که تا به حال بسیاری از توانایی است که فقط می تواند آن را انجام دهد” ارزیاب گفت: با اشاره به متس نزدیک از اواخر 1990s و 2000s اولیه. “بسیاری از بچه ها فقط باید بلوک های روانی و کمی از مشکلات [دیاز] بود احتمالا حتی ساخته شده است در سر خود را کمی حتی بیشتر. او را نمی هر گونه تنظیمات. او فقط, ‘من می خواهم به پرتاب به عنوان سخت به عنوان من می توانم و می تواند به شما [آمار] که در حال حاضر؟’ “

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

26-در سال دیاز شد محور معامله است که همچنین به ارمغان آورد کانو رابینسون به متس ارسال Kelenic جاستین دونن جی بروس آنتونی Swarzak و Gerson باتیستا به Mariners. Kelenic که در پایان فصل گذشته در دو-یک به پنج ابزار مرکز fielder آنها متس انتخاب شده در دور اول از سال 2018 پیش نویس است. دیاز بود همه ستاره آخر فصل با این ملوانان که در آن او به پایان رسید با یک 1.96 عصر و 0.791 شلاق با یک عمده-لیگ پیشرو 57 موجب صرفه جویی در.

در تلاش برای نجات دیاز از متس ارسال یک متخصص تغذیه به پارچ در پورتوریکو این offseason و شروع به او را در یک روال تمرین. پس از گوش دادن به پیشنهادات برای دیاز در سال گذشته تجارت مهلت ون Wagenen او را در زمان خاموش بازار بیش از زمستان است.

“من می خواهم او را به خاطر من فکر می کنم او در حال رفتن به خوب” استعداد ارزیاب گفت. “و اگر شما در این راه کمک کوزه در حال بالا و پایین از سال به سال که حتی به شما می دهد کمی بیشتر اعتماد به نفس در, گفت که او می تواند دوباره از آن است. او را سالم به او آن را انجام داده قبل از اینکه او هنوز جوان است. من فکر می کنم او ارزش از زمانی که آنها او را کردم.”

یک بار MLB بازگشت از COVID-19 shutdown چه که در تابستان امسال و یا سال آینده دیاز خواهد بود در میان اکثر طلبه متس بازیکنان. اگر او دوباره دچار تزلزل در نزدیک کردن را مجبور به در نظر گرفتن گزینه های دیگر از جمله Lugo, Jeurys Familia و Dellin Betances.

“ما بسیاری از افراد که می توانید انجام دهید که” مدیر لوئیس Rojas گفت: مدت کوتاهی قبل از بهار آموزش به حالت تعلیق در آمد در ماه مارس است. “ما می تواند همچنین یک کمیته با بچه ها ما اغل گاو یا حشم فقط بر اساس مسیر تاریخ است. اما ما نه تعریف نقش ها.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de