متس به صورت یانکی ها در فصل آینده در سالگرد 20th باشد از 9/11

یانکی ها و متس خواهد شد بازی در سیتی زمینه فصل آینده در سالگرد 20th باشد از 9/11 حملات تروریستی در این پست مایک پوما را تایید کرد.

اولین رویداد ورزشی در شهر نیویورک پس از حملات پخش شد کمی بیش از یک هفته بعد در ورزشگاه درخت روغن قلم ، متس’ خانه سابق هنگامی که مایک پیازا آمار متهور خانه اجرا است که به ظاهر به ارمغان آورد و کل شهر با هم.

اخبار در مورد 2021 بازی برای اولین بار گزارش شده توسط Newsday.

در آن یانکی ها و متس را دیده اند بسیاری از هر یک از دیگر بیش از سال گذشته.

صلیب-شهر رقبا خواهد شد هر یک از دیگر بازی شش بار در ماه اوت در کوتاه 2020 فصل به طور منظم به عنوان بخشی از یک interleague فرمت با هدف محدود کردن چگونه بسیاری از تیم های باشگاه مواجه است.

آنها همچنین در صورت خاموش دو بار در یک جفت از نمایشگاه بازی های هفته آینده و قبل از روز افتتاحیه در پایان ماه MLB اعلام کرد.

مترو سری آغاز خواهد شد در 7:10 p. m. 18 جولای در سیتی زمینه با یک مسابقه برگشت آمدن شب بعد در استادیوم یانکی.

هر دو بازی خواهد بود تلویزیونی در SNY و بله شبکه.

یانکی ها نیز برنامه ریزی شده به صورت مدیر سابق جو Girardi و فیلیز در برانکس جولای 20. این متس در حال حاضر لازم نیست که یک سوم نمایشگاه بازی برنامه ریزی شده است.

یانکی ها ace Gerrit کول به احتمال زیاد تپه روز افتتاحیه در برابر اتباع در واشنگتن در روز 23 ژوئیه در حالی که متس باز خواهد شد فصل خود را یک روز بعد از خانه مقابل بریوز انتظار coronavirus نیست زور MLB را تعطیل مانند آن را در ماه مارس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de