متس هنوز خالی از سکنه شده توسط Alex رودریگز واقعی ملکه رویا

این دیگر به منزله یک بحث درست است ؟

مطمئنا هیچ کس هنوز هم معتقد است که متس درست با گذشت نزدیک به 20 سال پیش در بزرگترین پویا ترین بازیکن بیس بال از زمان خود را … که به شدت می خواستم به آنها بپیوندید!

این متس لیگ برتر بیس بال و به احتمال بسیار زیاد کل سیاره زمین خواهد بود در مراتب بهتر شکل در حال حاضر اگر تنها متس نشده بود freaked مانند دانشجویان پزشکی خود را از دیدن اولین جسد زمانی که آنها شنیده اسکات بوروس’ می پرسد به ثبت نام الکس رودریگز.

“ستاره ها را از تلویزیون” مایکل Weisman سابق تهیه کننده اجرایی برای NBC Sports گفت: اخیرا در یک مصاحبه تلفنی. “یک مرد مانند یک میله مهم نیست که آیا شما مانند او و یا او را دوست ندارم. شما نمی تواند چشم خود را خاموش او.

“او یکی از آن بازیکنان است که حتی هنگامی که آن را یک طرفه بازی اگر شما می دانستم که او بود که در دو یا سه نوبت می ماند کوک, آیا شما می خواهید او را به ضربه اجرا خانه و یا اعتصاب.”

در نوامبر سال 2000 25 ساله و یک میله برتر رایگان آژانس. با وجود آغاز کار خود را با بیس بال را در اقصی تیم در سیاتل مارینرز با وجود نه رسیدن به یک سری جهانی و یا برنده شدن در یک Most Valuable Player award در حالی که بر اساس در شمال غربی اقیانوس آرام به shortstop ایستاده بود به عنوان نه تنها یکی از بهترین بازی, بازیکنان, اما همچنین یکی از معروف ترین تشکر در هیچ بخش کوچکی به موضع مشترک و دوستی او با یانکی ها همتای Derek Jeter.

شهر نیویورک مادری که در جنوب فلوریدا تماشای بازی متس و “Kiner را کورنر” در واژ رودریگز به وضوح عاشق ایده گرفتن از استعدادهای خود را به ملکه. از به چالش کشیدن یانکی ها و جتر برای بزرگ اپل برتری دارد. او دوست ندارد و مفهوم بسیار که او را از هر نوع تخفیف به رسميت شناختن آن است. بنابراین زمانی که بوروس مشغول به کار سحر و جادو خود را به زمین تاریخی 10-year, $252 میلیون پیشنهاد از تگزاس رنجرز یک میله را متس رویای درگذشت.

چگونه متس دارای نیست به همان اندازه پر جنب و جوش رویا در مورد توقیف یک میله هنوز هم ثابت شده آنها را به این روز است.

تصور کنید اگر آنها تا به حال به دنبال خود مترو جهان از دست دادن سری به یانکی ها در 2000, هیجان نجومی که در آنها شمارش بزرگترین آنها به طور منظم فصل حضور و غیاب (2,820,530) از سال 1989 با دادن یک میله خود را $252 میلیون بیش از 10 سال است. تصور کاهش بار بیس بال-عاقلانه و رسانه ها-حکیم مایک پیازا به عنوان او وارد سن-32 فصل در سال 2001. تصور کنید که چگونه بسیاری از بلیط های آنها را فروخته ام و قبل از کوزه و خشکشویی حتی گزارش به بهار آموزش.

تصور کنید با داشتن یک میله بسیار هنوز هم در نخست خود را بدون در نظر گرفتن آنچه که او با استفاده از مواد شیمیایی به ماندن وجود دارد که آنها آماده برای راه اندازی SNY در سال 2006.

“که داده اید متس و SNY یک مزیت فوق العاده ای بیش از بله” Weisman گفت.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

تصور کنید اگر یک میله داشتن خود را در بر داشت نیروانا با متس هرگز چپ رنجرز (که غرق خود را نه بر روی یک میله امضای بلکه در ripoffs مانند چان هو پارک و تاد ون Poppel ) برای یانکی ها آورده و قهرمانی دیگری به برانکس در سال 2009 — سال هر دو جدید استادیوم یانکی و سیتی زمینه باز به یاد داشته باشید — و همچنین ثابت چشم و فروش بلیط.

تصور کنید که چگونه بیس بال می توانست با دو تا از آن جواهر franchises به کارگیری یک دوئل جفت جواهر shortstops هر دو به اندازه کافی شناخته شده به میزبان “شنبه شب زنده است.”

“واضح است که تیم جدید نیویورک جذاب است رفتن به نیکز و چه آنها که به NBA [آن کمک می کند تا کل ورزش]” گفت: Weisman که تولید بیس بال telecasts برای فاکس در 1990s و 2000s.

پیش بروید متنفر: “او ام را خراب متس با عملکرد غیر قانونی-داروهای افزایش درام!” در حالی که آن را نمی بزرگ شده است اگر او هنوز هم گرفتار شدم و در معرض یانکی ها جان سالم به در برده است. “او خواسته بودند ظالمانه است!” او را ام خم در بهار-آموزش کالا چادر و شیا ورزشگاه اتاق تا زمانی که او پرداخت کردم. “او را مسدود کردهاید Jose Reyes!” فقط یک حدس: ریس ممکن است لذت بردم از برنده شدن در یک حلقه یا دو عنوان دوم baseman, به عنوان مخالف به صفر حلقه متس به دست آورده اند از سال 1986.

بدون آن شده اند که با شکوه ازدواج مناسب فرد و تیم. به عنوان معنی دار برای متس نام تجاری به عنوان اگر آنها خریداری شده توسط gazillionaire متس فن استیو کوهن.

هی, من فقط فکر “چه می شود اگر ؟” برای 2040 …

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>