بوستون — دیوید پترسون به دست آورده خود را پسر بزرگ شلوار شنبه شب عازم تپه در ششمین دور همه رشد کرده تا به سرعت.

لیگ اولین بازی می تواند به اندازه کافی ترسناک است اما برای چپ دست پارچ انجام در سبز هیولا افسانه سایه فشار می strangulate. و در عین حال در اینجا بود 24 ساله پترسون در کنترل برابر Red Sox شاید سرکوب برخی از نگرانی در مورد متس چرخش است.

پترسون هیپنوتیزم مخالفان در پیشرو متس به خود, دوم راست, پیروزی 8-3 در Fenway پارک.

“این یکی از بزرگترین روزهای زندگی من” پترسون گفت. “این چیزی است که من می خواستم برای انجام آنجایی که من بچه بودم و به بیرون رفتن وجود دارد و من برای اولین بار لیگ شروع ما رو برد و من نمی توانستم خواسته اند بسیار بیشتر است.”

تعریف زمین باز یافته برای چپ دست سوم بود که Red Sox لود پایگاه با هیچ کس را به ثمر رساند اما تنها یک بار در یک فرد دو بازی به پایان رسید که در قاب. به طور کلی پترسون به طول انجامید 5 2/₃ نوبت و اجازه دو به دست آورده قابل اجرا بر روی هفت بازدید با سه strikeouts و دو پیاده خروج پس از 78 رزین. او اولین متس شروع پارچ را به نفع خود MLB اولین پس از استیون Matz در ژوئن 28, 2015.

David Peterson
دیوید پترسونAP

درو زرگر, جاستین ویلسون Dellin Betances و شکارچی Strickland ترکیب برای 3 1/₃ نوبت در امداد. این متس و Red Sox در حال حاضر رهبری به سیتی زمینه را برای دو بازی که شروع پنج شنبه شب.

پترسون که متس’ در دور اول انتخاب و در سال 2017 پیش نویس (او در ابتدا انتخاب شده توسط Red Sox سه سال پیش از آن در 28th, دور, اما تصمیم گرفتند به زمین در اورگون) بود رسما گفت: تا صبح روز سه شنبه که او می تواند پر کردن نقطه ای در این, چرخش, خالی توسط مارکوس بود که هفته گذشته بر قرار مجروح لیست با یک چپ گوساله اشک. این متس شد آشنا با پترسون در آموزش بهار و تابستان اردوگاه در سال جاری و تحت تاثیر قرار گرفته بودند با وقار خود را.

“در حال حاضر با دیوید گنجانده شده است و دیگر ما چهار شروع شد که شبیه به عملکرد است که هر یک از ما شروع می تواند ما را به سمت راست وجود دارد” مدیر لوئیس Rojas گفت. “فقط یک جامد تفرج با او.”

پس از Kevin Plawecki دو برابر شده و به سمت چپ میدان بیش از J. D. Davis’ دستکش دراز به آغاز سومین پترسون راه می رفت اندرو Benintendi و خوزه Peraza تک خاموش براندون Nimmo دستکش لود پایگاه. پترسون حفر شده در, قابل توجه J. D. مارتینز قبل از رافائل Devers آمار خط یک درایو است که رابینسون کانو به دام افتاده و بدبختانه به دوم برای خارج. Plawecki به ثمر رساند در بازی و Benintendi شد و در نهایت با برچسب در یک مختصر و مفید بین دوم و سوم.

“من احساس خوبی در اغل گاو یا حشم و من احساس اعتماد به نفس در مسائل” پترسون گفت. “من احساس می کنم بیرون رفت وجود دارد و چهار سلاح در برابر Red Sox و آن را فقط همه چیز در مورد نگه داشتن آنها را بر روی انگشتان پای خود و اجازه دادن به آنها می توانید به راحتی در جعبه.”

دیویس به متس 5-1 سرب در پنجم با اولین هومر از فصل یک برش دو-اجرای شات های مزاحم در قطب راست میشه. یک شب زودتر دیویس به نظر می رسد به سرقت از اولین هومر به عنوان یک پخش خود را نشان داد ضربه به سمت چپ زمینه پاک هیولا سبز در نمایشگاه نشد. این متس هرگز به چالش کشیده ناپاک حاکم توپ.

این متس به ثمر رساند سه اجرا در ورود دوم بدون در خصوص سخت در برابر تماس با حسابی چپی مت سالن. در زمین باز یافته کانو تحویل مخالف-زمینه ترجمه پس از دیویس حال خاص پیشرو و Yoenis Cespedes شد برخورد با زمین است. Nimmo راه می رفت به بار پایگاه و Amed روساریو را bloop دو اجرای تک به متس 3-0 منجر شود.

پترسون دریافت یک هدیه از سمت راست شروع: Peraza ضربه شات کردن هیولا سبز برجسته کردن بازی برای Red Sox اما پرتاب شد توسط دیویس تلاش برای رسیدن به دوم. در ورود دوم, مایکل Conforto رسیده بیش از این پایین حصار که juts به حق-میدان خط ناپاک برای گرفتن مایکل Chavis’ pop up.

“است که یک رابطه جنسی خشن صف به حرکت از یک زن و شوهر از بار سه بار و این بچه خود را حفظ وقار” Rojas گفت. “او مخلوط رشته های مختلف … این چشم انداز مثبت در سرعت او شده است پس از نمایش اولین کمپ بازی یک نقش بسیار مهمی برای او و بقیه از زمین در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de