متس مسکن براد Brach در میان کسانی که هنوز در بهار 2.0

براد واحد است عدم حضور در متس اردوگاه تایید شد شنبه.

جانباز مسکن کار نمی کرد با این تیم پس از بهار آموزش 2.0 آغاز شد و در روز جمعه با توجه به مدیر لوئیس Rojas, که گفت که او از ارائه جزئیات بیشتر. یک روز پیش Rojas تایید مسکن Jared هیوز بود که امضا شده در هفته گذشته است به نظر می رسد در اردوگاه.

معلوم نیست اگر هر بازیکن باید آزمایش مثبت برای COVID-19 — از طریق مصرف آزمایش و یا پس از کمپ آغاز شد. اما مدیر کل برودی ون Wagenen نشان داد قبل از مصرف تست نتایج دریافت شده است که یک بازیکن در 40-مرد فهرستی که قبلا آزمایش مثبت برای coronavirus. این متس نیست اظهار نظر بازیکنان در وضعیت غیر-بیس بال-بیماری های مرتبط با.

نیمکت مربی Hensley Meulens که از دست رفته بود چهار روز از تمرینات شده است در کمپ دو روز گذشته. فلفل قرمز دیویس تنها غایب از اعضای کادر مربیگری — او را انتخاب کرده اند به کار از راه دور از خانه در آریزونا به دلیل coronavirus نگرانی.

Brad Brach
براد Brach,Anthony J. باعث تخریب جهانی

یعقوب Rhame که شروع به اردوگاه با متس شد و ادعا کردن چشم پوشی توسط فرشتگان است. این متس اضافه شده راست دست پارچ Ryley گیلیام به خود بازیکن ،


این متس بازی اول خود را intrasquad داد و بیداد که به طول انجامید 2 ½ نوبت. Dellin Betances پل Sewald جاستین Wilson, Tyler Bashlor و Jeurys Familia تمام دیدم از تپه.


Rojas خواسته شده بود در مورد متس’ برنامه ریزی نمایشگاه بازی در برابر یانکی ها در جولای 17 و 18. برای اولین بار از این بازی است برای سیتی زمینه با دومی در استادیوم یانکی.

“من نمی توانم صبر کنید برای دیدن یکی دیگر از تیم” Rojas گفت. “من واقعا هیجان زده برای ما به صورت دیگری [مدرسه] به خصوص یک تیم است که ما در حال رفتن به دیدن در فصل به طور منظم شش بار پس از آن را به خوبی برای ما است.”

آن را هنوز هم ممکن است متس می تواند اضافه کردن یک سوم نمایشگاه بازی.


Amed روساریو هنوز نشده سازگار به پروتکل های ایمنی اجرا برای تمرین است.

“این ناراحت کننده فقط در حس بودن چندان دور از بازیکنان” روساریو گفت: از طریق یک مترجم. “این یکی از چیزهایی که من استفاده شده است به تمام حرفه ای و در حال حاضر که ما نمی تواند انجام دهد آن است ناراحت کننده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de