متس چشم انداز آندرس Gimenez دارای شانس بسیار ویژه’

قسمت 3 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس’ چشم انداز بالا

Amed روساریو است 24 و تثبیت در shortstop. Ronny Mauricio در نظر گرفته شده است متس’ top چشم انداز هر چند او فقط 19.

پس از آن وجود دارد Andres Gimenez, 21 بود که یکی برای سه گانه-A سیراکیوز قبل از COVID-19 همه گیر تعطیل آموزش بهار در ماه مارس است.

آن را سخت بدانید که تنها جایی که Gimenez مناسب در آینده اما گسترش در فهرست مختصر از فصل می تواند باز کردن یک نقطه در این رشته برای او به عنوان یک پتانسیل پشتیبان گیری به روساریو در کوتاه مدت و حتی کانو رابینسون در پایه دوم.

که خواهد بود خوب با Gimenez بود که در زمان لذیذ در لیگ اردوگاه در طول بهار و به خصوص یادگیری از Cano.

“بازی با او چیزی است که من در مورد خواب” Gimenez گفت: در این بهار. “کانو رابینسون این است که پسر من همیشه به تماشای تلویزیون. او در نقش یک مدل است. او همیشه حق مشاوره برای بچه های جوان که می خواهند به یادگیری در مورد این بازی است.”

Gimenez گفت: Cano شده است مفید در او بهبود عطف دو نمایشنامه است.

“من احساس می کنم واقعا خوب دفاعی در shortstop و من می دانم که بهتر است در دو نقش است یک گام بیشتر,” Gimenez گفت. “او با بسیاری از آنهایی که بزرگ است که او می داند آنچه که من باید انجام دهید برای دریافت بهتر است.”

Andres Gimenez
آندرس GimenezAnthony J. باعث تخریب جهانی

همان می رود برای روزاریو, که گفت که او در تلاش بود به Gimenez همان کمک های کانو و خوزه ریس به او هنگامی که او جزئی اتحادیه.

“او یک استعداد فوق العاده ای,” روساریو گفت: از طریق یک مترجم. “او تا به مهارت های باور نکردنی. انرژی او به ارمغان می آورد برای این تیم متفاوت است. که آسان نیست برای هر روز, اما او می کند. من شده است در این وضعیت که در آن من بود تا از طریق صفوف بنابراین من فقط در تلاش برای او را به تمام دانش من یاد گرفتم از طریق سال است.”

می رود که برای Mauricio به عنوان به خوبی.

“من میخوام انجام آنچه من می توانم برای آنها مانند دیگر بچه ها برای من وقتی که من در آینده” روساریو گفت. “مهم نیست که اگر ما در همان موقعیت من می خواهم آن را به عنوان خوب به عنوان آنها می توانند. آنها بسیار جوان و بسیار با استعداد است. این یک فصل سخت و من فکر می کنم بسیاری وجود دارد من می توانم به آنها بدهد.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

Gimenez, یک lefty, swinger از ونزوئلا خواهد شد و نیاز به قطع کردن strikeouts اما آنچه خارج از غرفه را بیشتر به لوئیس Rojas که موفق Gimenez در دو-یک بینگهمتون در سال 2018 و می تواند دوباره در این فصل در برخی از نقطه در کوئینز است قدرت.

“Gimenez دارای مقدار زیادی انرژی” Rojas گفت. “به نظر می رسد مانند او را در همه جا وجود دارد در کوتاه مدت. او راحت تر در اطراف کیف. و شما می توانید ببینید از سال گذشته او با قرار دادن یک عضله کوچک و قادر به ماندن پشت بر روی زمین بیشتر است.”

خود را به جرم کار دارد اما Rojas مطمئن است که خواهد آمد در سراسر.

“او بسیار باهوش بچه” مدیر گفت. “بیس بال ضریب هوشی بالا است و اگر او از مسابقات که با [قدرت] پس از آن ما در حال نگاه کردن به کسی که می تواند بسیار خاص است.”

و هر چند او تا به حال شانس او سعی کردم به بهترین استفاده را از وقت خود را در اطراف Cano, Rosario و دیگر عمده leaguers.

“من احساس می کنم قوی تر با هر دو بدن و ذهن من از من بود سال گذشته” Gimenez گفت. “من خوشحال هستم که این فرصت و می خواهید به نشان می دهد من می توانم بازی در این سطح است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de